La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 642 Culés

1

Jesteście za legalizacją marihuany?

2

@Essos jestem za utylizacja cpunow

19

@Essos polska nie gotowa, lepiej sie wodeczki napic i naklepac zonie

8

@Essos całym sercem, albo chociaż dekryminalizacją.

11

@Essos Tak. Ale z umiarem i ograniczeniem jeśli chodzi o ilość. Skoro taki syf jak alkohol jest w pełni legalny to czemu naturalna roślina ma być zakazywana?

2

@Essos Tak.

1

@marcin62 jak zasłużyła to co poradzisz, czasem trzeba do pionu ją ustawić.

1

@Essos a komu to potrzebne

2

@marcin62 a co po marihuanie, to niby sie jest tylko wyluzowanym? to mało wiesz

1

@fortunate_son jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije

2

@Essos Jak najbardziej. Dla mnie to nie narkotyk więc czemu ma być nielegalny? Zresztą narkotyki też mi nie przeszkadzają.

1

@Essos Oczywiście. Są dużo bardziej szkodliwe substancje niż marihuana. Np. alkohol i papierosy.

2

@Essos Tak ale w granicach rozsądku

4

@Essos kto chce palić i tak pali, więc dla skarbu państwa i użytkowników było by to na plus. Zmniejszyła by się też dilerka bo byś sobie mógł legalnie w aptece kupić i z pewnego źródła, a z akcyzy pieniądze dla państwa. Dla mnie win-win

0

https://youtu.be/XS1fbBGZ_Io

Zresztą przesłuchaj sobie ten kawałek. Jest w nim dużo prawdy.

1

@Essos Oczywiście, że tak. Alkohol i papierosy są o wiele wiele bardziej szkodliwe, a są legalne.

0

@fortunate_son dokładnie. Chociaż, żeby była dekryminalizacja. Bezensem jest, to że zwykły konsument jest karany tyko dlatego, że chciał sobie zapalić po ciężkim tygodniu pracy.

3

@Marcelinho99 Na pewno człowiek po zapaleniu nie jest bardziej szkodliwy społecznie niż po wypiciu kielonka za dużo.

A legalność jednego, przy jednoczesnym zakazaniu drugiego to już w ogóle wyższa szkoła jazdy.

0

@Essos oczywiście, ze tak. Każdy ma swój rozum. Jak chcesz to i tak zapalisz

0

@marcin62 amen.

2

@Piotr,1985 jak w Czechach, legalna uprawa ma wlasny użytek bodajże do 2 krzaków.

0

@Essos oczywiście, każdy z mojego otoczenia przynajmniej próbował więc czemu ktoś ma ponosić konsekwencje za coś co jest o wiele mniej groźne i szkodliwe niż alkohol?

1

@VbamboeB tyle ze kazdy by i tak dalej kupowal u dilerow,bo jak skarb panstwa narzuci podatek,to nikogo nie bedzie stac.
@Piotr,1985 chciales powiedziec chyba po kazdym dniu ;)
@Marcelinho99 pale od 13 roku zycia od 20-stki regularnie codziennie(okolo 50g.miesiecznie) i nigdy nie bylem po zielu agresywny,co akurat po alko czesto mi(i nie tylko mi) sie zdarza.
@Essos oczywiscie,ze tak,ale zadne coffeshopy niech kazdy,kto chce jarac hoduje sam.

0

@PawkoFCB Tytoń to też naturalna roślina. Jeśli chcesz być poważnie traktowany, to nie sprowadzaj wszystkiego do kwestii naturalne = dobre, chemia = złe. Możesz się zdziwić gdy usłyszysz, że w "naturalnych" roślinach są substancje chemiczne.
W skrócie - rozumiem i podzielam twoje zdanie, ale argumentacja jest na dziecinnym i zbyt prostym poziomie, by kogoś tym przekonywać.
@nammah Ćpuna, który kupuje nierefundowany narkotyk w aptece, nadużywa go, nie szkodząc nikomu, a nawet sobie (regularne badania wszystkiego co możliwe) i dzięki wykształceniu lada dzień będzie bardzo wartościowym członkiem społeczeństwa również należy zutylizować? Czy może taki ćpun jest więcej wart niż Seba czy Janusz chlejący wódę do odcięcia i żyjący z zasiłków? Pytam, bo nie wiem czy mam się zgłosić do utylizacji.
@Essos Tak. Używka przyjemna, mało szkodliwa, na tyle "delikatnie" działająca, że może jej rekreacyjnie używać prawie każda osoba. A na dalszym (czy jak kto woli pierwszym) planie są takie zalety jak zysk dla państwa, zwiększone bezpieczeństwo, mniejsza przestępczość i inne głupoty.

1

@SteuerFreiMoney na papierosy i alkohol jakoś bez problemu wydajemy, to i na marihuanę nie będzie to problem. Dodatkowo tu płacisz ale wiesz co kupujesz, masz skład producenta podmiot odpowiedzialny.

« Powrót do wszystkich komentarzy