La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

1

Ktoś może doradzić odnośnie need for speed ?nigdy nie grałem na Xbox a chciałbym teraz kupić może ktoś doradzić który wybrać ?dziś duże promocje

0

@Panpiwkarz Mi bardzo przypadł do gustu Need for Speed: Heat. Fajnie się gra i ciekawa fabuła.

0

@Pawlak1992
Ogólnie można grać we dwóch w need for speed na dwa pady ?chce kupić dla bratanka a ja jestem zielony w temacie ,za heat 50zl chyba spoko promocja

0

@Panpiwkarz Chyba nie.

1

@Panpiwkarz ogarnij sobie game passa, z tego co pamiętam jest kilka części do wyboru :)

1

@Sztywno
Dzięki kolego ,skorzystałem jest pierwszy miesiąc za 4 zł więc mogę sobie potestować co mi podchodzi ,może sam polecisz coś od siebie jakąś gierkę

2

@Panpiwkarz ze ścigałek to Forza horizon 5, zmiata z ziemi. Poza tym, jeżeli masz z kim grać, to back 4 blood. No i klasyka typu gears of war albo Wolfensteiny :) jeżeli chcesz game passa na dłużej (opłaca się) to są strony z poradnikami jak ogarnąć to dużo taniej niż standardowo

« Powrót do wszystkich komentarzy