La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

0

co myślicie o sytuacji, w której uczelnia daje 8 dni na zaszczepienie się, a po upływie tego terminu osoby niezaszczepione nie zostaną dopuszczone do zajęć?

24

@xzzxyj Myślę, że to chore.

3

@xzzxyj Jakby dla osób niezaszczepionych dawali w pełni zdalne zajęcia to bym się odszczepił xD

7

@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.

4

@xzzxyj zabawne, bo moja uczelnia mówi wprost, że nie ma nawet legalnego narzędzia, które umożliwiłoby sprawdzenie tego czy studenci są zaszczepieni

1

@hayek szkoda, ze w tym przypadku Rektor uczelni blokuje możliwość studiowania osobom, które nie chcą się szczepić ;d

1

@maroon myslisz, ze naglosnienie sprawy da jakies efekty? badz co badz to jawna segregacja ludzi

0

@xzzxyj dalej mają wybór... Jak przez 2 uczniów niezaszczepionych uczelnia musi przeprowadzać xajęcia online, to lepiej by tacy studenci zmienili studia. Też i prowadzący mogą tego wymagać, że jak zajęcia na żywo to studenci mają być zaszczepieni żebh nie ryzykować swojego zdrowia

1

@xzzxyj to prywatna czy publiczna uczelnia?

0

@xzzxyj słuszna decyzja

0

@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.

1

@VbamboeB No racja - a ci którzy mają przeciwwskazania niech się zamkną w bunkrze.

0

@ForcaMilosz prywatna ;)

0

@maroon oficjalne zarządzenie na stronie uczelni

1

@Danny Gaucho no włośnie uczelni chodzi o to aby nie było chore;)

0

@xzzxyj Jak oficjalne to podrzuć źródło.

0

@SuperPatsonFCB U mnie to samo.

0

@xzzxyj skoro tak to niech robia co chca. Powinni miec prawo prowadzic selekcje jak tylko chca.

« Powrót do wszystkich komentarzy