La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

6

Czy tylko ja i @Ghotti nie rozumiemy fenomenu Pedriego?

0

@clyde Gavi>Pedri

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

@clyde A czy ludzie rozumieli fenomen Busiego na początku?

1

@clyde No ja też tak nie końca to rozumiem, najbardziej mi brakuje kluczowych podań u niego

31

@clyde Żeby zrozumieć fenomen Pedriego trzeba się znać trochę na piłce. No offence

4

@domin1515 dla mnie po prostu grając tyle w zeszłym sezonie gral bardzo dużo na alibi i tyle. Oczywiście nie wymagam żeby w wieku 18 lat był na obecnym poziomie KDB po prostu ciężko mi zrozumieć takie zachwyty nad nim dużo biega to prawda sporo odbiera nawet ale brakuje mi u niego ryzyka które widzę np u Gaviego

0

@domin1515 no to jeśli znasz się na piłce to mi wyjaśnij w czym Pedri jest lepszy od Gaviego np.
@Rewolucja123 życzę mu żeby jego kariera wyglądała tak jak Busiego. Po prostu nie przekonuje mnie

2

@Cwaniak4 Ile chciałbyś żeby miał kluczowych podań na sezon? W zeszłym seoznie miał ich 39 w lidze, dla porównania Iniesta w 17/18 miał ich 17, w 16/17 miał ich 25, w 15/16 -> 32, a w 14/15 -> 20. Pedri miał ponad 1 na mecz, imho bardzo dobry, marzyłbym żebyśmy mieli więcej takich pomocników.

16

@clyde na mnie największe wrażenie robi jego boiskowa inteligencja, facet nie podejmuje nieracjonalnych decyzji jak np Puig, zawsze przyjmuje piłkę kierunkowo, nigdy nie spowalnia akcji, wie co chce zrobić przed podaniem, samym przyjęciem często gubi rywala. Dla mnie to piłkarz, który porusza się po boisku z dużą klasa, niektórym może brakować fajerwerków i przebojowości jak u Gaviego czy Fatiego ale to nie tego typu piłkarz

0

@Cwaniak4 było ich mnóstwo. Kiedyś ktoś kompilację wrzucił. Griezman połowę goli miałby więcej...

2

@clyde ma powtarzalność i konsekwencję w wieku 19 lat. Nie było nigdy kogoś kto w tak młodym wieku trzymał tak długo formę

1

@clyde @Ghotti W żadnym wypadku nie uważam, że Pedri > Gavi. Wg mojej skromnej opinii to powiedziałbym nawet, że w analogicznym okresie do zeszłego sezonu to Gavi zrobił na mnie większe wrażenie patrząc na wejście do drużyny. Żeby zrozumieć fenomen obu tych chłopaków należy zwłaszcza zwrócić uwagę na to jak poruszają się oni bez piłki przy nodze. Gavi wg mnie to fenomen jak na ten wiek jeżeli mówimy o tym aspekcie. Pedri to mały geniusz jeżeli chodzi o kontrolowanie tempa gry oraz podejmowane decyzje pod presją. Nie mówię, że znam się na piłce ale takie aspekty nie są widoczne na pierwszy rzut oka i aby to dostrzec trzeba poświecić im osobną uwagę podczas oglądania spotkań.

1

@clyde i @Ghotti niedługo wam się oczy otworzą dajcie mu rok dwa :)

Ps : miło ze dalej jesteście razem, słodziaki :)

1

@domin1515 dziękuję za wyjaśnienie

0

@clyde Nie znacie się na piłce, przykro mi to finalna diagnoza nie moge wam pomóc.

0

@Rewolucja123 Paradoksalnie Busi to nie jest fenomen. To gracz zero jedynkowy. Jak jest tiki taka to gra świetnie a jak nie ma tiki taki to wolno biegający patyczak (:

« Powrót do wszystkich komentarzy