La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1702 Culés

#Tiki-taka

Jak poinformował dziennikarz Miguel Rico, w poniedziałek doszło do incydentu z udziałem Riquiego Puiga, który jechał na hulajnodze elektrycznej wraz z kolegą, niemal potrącając przechodnia na chodniku. Miało to miejsce przed ogłoszeniem przez Xaviego zasad związanych z unikaniem przez piłkarzy zachowań, które mogłyby im zaszkodzić na poziomie fizycznym. Ponadto Puig złamał w ten sposób przepisy ruchu drogowego. [MD, Sport]

10

Riki tiki ta...

56

Panie Xavi czekam na wyciągnięcie konsekwencji. A co do Puiga to mem nie piłkarz

114

No coz wygląda, zachowuje się i gra jak 15latek

34

Hulajnogi nie umie prowadzić, a chciałby dyrygować grą Barcelony xD

9

Front obrony Puiga, zbawcy Barcelony, za 3, 2, 1...

10

terrorysta Puig

5

Straszne Jak on mógł tak złamać przepisy przestępca jeden. Jestem zdruzgotany jego postawą.

2

Czy ktoś jest zaskoczony?

6

Dla mnie to on może nie umieć prowadzić nawet taczki. Byle w piłkę się nauczył grać lepiej....

18

A ja tam nie jestem ani fanem, ani antyfanem Puiga natomiast w pewnym wieku robi się różne głupie rzeczy. Gerard niedawno rzucał się po pokoju podbijając balonika, czy pływał na desce. Czy to coś złego? niby nie, też są ludźmi i mogą się powygłupiać, chodź nie zawsze wypada robić pewne rzeczy wykonując dany zawód.

20

No masakra, oczywiście paliwko na hejterów bo chłopak jechał hulajnogą I PRAWIE potrącił kogoś. Jak on mógł poruszać sie bardzo popularnym w Hiszpanii środkiem transportu i wyminąć czlowieka. Wyluzujcie, bo pan dziennikarz Miguel Rico chyba za bardzo się nudzi, że musiał aż o tym poinformować.

2

ciekawe co zrobi z nim Xavi - czy zleje go jak poprzednicy bo Puć jest turbo słaby, czy może na niego postawi i okaże się że poprzednicy nie mieli na niego pomysłu, albo okaże się że po prostu Puć ma wyższe ambicje niż umiejętności. Jeśli nie będzie miał dużo szans w tak pandemicznym i żałosnym składzie, to powinien zmienić klub, bo raczej będziemy się z każdym okienkiem już teraz wzmacniać

3

@agaFCB Przeczytałeś to ze zrozumieniem? To może niech Pique jeszcze za surfing, a Bombla za fastfoody karze...

0

Dzieciak, a już 22 lata na karku...

1

@Fake69 Gdyby miało to miejsce za Xaviego - tak, powinni również otrzymać karę. Z racji na to, że miało to miejsce przed Xavim, Puig pewnie uniknie odpowiedzialności wobec Xaviego, za to za złamanie przepisów ruchu drogowego już powinien otrzymać jakąś formę sankcji. Nie bardzo wiem, co złego powiedział użytkownik @agaFCB - gra i zachowuje się nadal jak junior i to taki raczej "rozbrykany", a mówimy o 22-letnim człowieku, nie nastolatku.

0

Kolejny trener go skreśli :D

2

A jeszcze nie dawno wszyscy byli fanami tego chłopaka, teraz już się z niego nabijają. Pewnie nawet to te same osoby. Jak Xavi na niego postawi, ten nagle pojmie tajniki futbolu i znowu będą pluć na tych co go nie wystawiali za młodu. Moje przewidywania można zrównać do poziomu dyskusji coraz częściej na forum.

8

Hehe bawi nagle łączenie gry Puiga wraz z tą sytuacją i szukanie korelacji :-D Popukajcie się co niektórzy w czoło.. Zaraz będzie, że Puig wyrzucił gume do rzucia na ziemie i będą komentarze "Za takie zachowanie należy się ławka na pól roku", "Jaki piłkarz taki człowiek", "Poprzewracało się w głowie" heh. Jacy wy święci jesteście ohohoho :-D

0

@Janek_7 z Twojego komentarza nie wynika absolutnie nic xd

0

@batoosz czytanie ze zrozumieniem nie boli

0

@Janek_7 'Nie jestem fanem i antyfanem też nie, niech Puć robi, co chce bo ma dopiero 22 lata, ale w sumie niech nie robi, bo mu nie wypada'. Rozumiem co napisałeś, ale nic z tego nie wynika

0

Świetne panie Dariuszu.
To że mógł połamać ręce i nogi przechodniom jest tak naprawdę nieistotne.
Ważne że ŁAMAŁ zakazy trenera i mógł sam ulec kontuzji!
Gratulacje!

1

@maroon więcej nie będę przejeżdżał na czerwonym świetle bo jeszcze o mnie będą pisać na La rambli

0

@pluszek Mało tego, że mógł połamać ręce i nogi - mógł ich przecież pozabijać. Ba - przy niesprzyjających okolicznościach mógł nawet doprowadzić do katastrofy w ruchu lądowym i pociągnąć za sobą setki jak nie tysiące ofiar. Oby odpokutował za swoje niecne czyny.

0

Puć niech się zajmie hodowlą jedwabników albo jazdą na hulajnodze, bo patrząc na jego występ z Celtą nóż się w kieszeni otwiera. Co kontakt z piłką to strata, w obronie i pressingu wielkie nic. Czyli w sumie to samo od kilku lat. Wcale się nie dziwię, że kilku trenerów na niego nie stawiało. To odbezpieczony granat, który w każdej chwili może wybuchnąć w twarz.

0

@normasubiektywna No ale nie było za Xaviego, nie miał wtedy zakazu, więc dlaczego ma być kara? Jej komentarz wygląda, jakby przeczytała tylko pierwsze zdanie news'a.

0

@[Oli] @maroon to nie jest problem, że jechał, tylko że jechali w dwie osoby na jednej hulajnodze. Samo to jest karalne i jest, po prostu, głupie, tak dla profesjonalnego piłkarza jak i dla zwykłego człowieka. To, czy kogoś prawie potrącił to kwestia wtórna (choć nie zupełnie bez znaczenia).

konto usunięte

0

Nasza perełka Riki Ping to jeszcze dziecko, dajcie mu się wyszumieć. Za 5 lat odpali.

0

Typowa La Bamba, jak się znajdzie jakiegoś kozła ofiarnego albo kogoś do szydery to już po gościu, jeszcze przed chwilą potrącił kogoś skuterem, teraz PRAWIE jadąc hulajnogą, zaraz będzie, że prowadził wózek z biedronki a ulice dalej ktoś się wy##bał na chodniku i jakaś dziennikarzyna połączyła te fakty, nie wspominając, że to było PRZED ogłoszeniem aktualnych zasad, ochłońcie trochę

0

https://pbs.twimg.com/media/E5rkq1IX0AIPudJ?format=jpg&name=large po czymś takim Enrique jest skończony jako trener

0

@jamesbond6 Nie wiem czy tam jest to karalne. U nas dopiero od niedawna tego zabronili. Osobiście to nie wiem w czym to przeszkadza czy jedzie się samemu czy w więcej osób. Zresztą mnie jako kibica Barcy interesuje w tym zdarzeniu tylko jedna rzecz - czy nie stało się nic co uniemożliwi mu grę. I czy wyciągnie z tego wnioski na przyszłość.

0

Piłkarsko drugi Aleña, tylko dodatkowo w głowie siano

1

@KoSSa124 a widzisz na tym zdjęciu żeby Enrique jechał na tej hulajnodze z kimś?

0

Może i słabszy w obronie ale atakuje nawet przechodniów. :)
Już niedługo nie będzie musiał się uczyć kierowania hulajnogą, bo będzie "siedział za sterami" Barcelony.

btw. ten przechodzień pewnie był podobny do Koemana. ;)

0

@agrad0 Dałem ci setny herbik jakby co, tylko nie mów nikomu :D

0

niech mu dadzą podwyżkę , kupi samochód i skończą się incydenty.

0

@batoosz chodzi o to że to też są ludzie i chcą żyć normalnie, nie każdy się musi spinać i być idealny cały czas. A Puig niech robi co chce, to jego sprawa, nie moja ani Twoja. A skoro z mojego komentarza nic nie wynika, to poczytaj inne i zobacz co z nich wynika, a najlepiej zacznij od swoich.

« Powrót do wszystkich komentarzy