La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

0

Zgodnie z wynikami sondażu United Surveys, wybory dziś wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, uzyskując 37,1 proc. (w ostatnim badaniu - 35,4 proc.). Drugie miejsce zajęłaby Koalicja Obywatelska - 23,3 proc. (poprzednio - 25,9 proc.). Na trzecim miejscu znalazłaby się Polska 2050 Szymona Hołowni z wynikiem 12 proc. (wcześniej 9,8 proc.).
Do Sejmu weszłyby też trzy inne ugrupowania: Lewica - 8 proc., PSL - 6,2 proc., oraz Konfederacja - 6,1 proc. Z kolei 7,3 proc. respondentów wybrało odpowiedź "nie wiem/trudno powiedzieć".

0

@Criss18Barca Ma suweren to co chce. Niech dalej dymają Polaków.

0

@Criss18Barca
Koalicja KO/Hołownia/PSL i według sondaży są przed Pisem. Dodatkowo Lewica dokłada swoje i nastąpi zmiana władzy. Oczywiście łatwo tak liczyć, bo nie wiadomo jak ludzie zagłosowaliby, gdyby nastąpiło takie połączenie na 1 liście, ale jakaś szansa na to jest.

0

@meteo100 jak miałby działać rząd z koalicja KO Holownia i Lewica? Przecież to jakiś absurd

0

@Nieznajomy
Dlaczego? Lewica z PSL już rządziła. Wiadomo że to nie będzie tak zgodna koalicja jak w poprzedniej kadencji PiSu, ale myślę że obecna opozycja, jeżeli dostanie cień szansy na rządzenie jak będą już znane wyniki to zrobią wszystko żeby jakoś zawiązać koalicję.

« Powrót do wszystkich komentarzy