La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

11

Luuk de Jong to prawdziwy fenomen. Jakim cudem ten gość znalazł się w Barcelonie? Jest nie tylko zaprzeczeniem wzoru piłkarza Barcelony, ale ogólnie piłkarza na tym poziomie. Mam wątpliwości czy ten gość poradziłby sobie w ekstraklasie. Ba, mam wątpliwości czy poradziłby sobie z moją paczką z orlika, mimo że nie gramy już w piłkę ze dwa lata. Luuk wszedł, odbił kilka razy od siebie futbolówkę, bo celowymi zagraniami tego nazwać nie można, nie przypominało to nawet czegoś zamierzonego, i w zasadzie to tyle. Kilka spotkań już zagrał i nie pokazał nawet tej swojej mitycznej gry głową, a okazje miał. Nie potrafi biegać, nie potrafi strzelać, nie potrafi grać ciałem i pressować, w zasadzie nic nie potrafi oprócz egzystencji na boisku. Tutaj nasuwa się pytanie, co miał na myśli autor tego transferu?

1

@busquets5 To tylko wypożyczenie.

2

@Kgorecki2500 wypożyczenie za które płacimy, piłkarz który zajął miejsce kogoś kto mógłby realnie nam pomóc. Piłkarz który nie działa na korzyść naszego wizerunku stając się memem po każdym występie, obniżający poziom piłkarski drużyny.

2

@Kgorecki2500 to aż wypożyczenie

2

@busquets5 Jest słaby ale pamiętaj że był królem strzelców ligi holenderskiej.

0

@busquets5 OD samego początku mówiłem że sprzedaż Griezzmana i sprowadzenie w jego miejsce De Jonga to jest istny kryminał i Laporta powinien za ten ruch zostać wywieziony na taczkach z biur FCB...

0

@matirix20 mam wrażenie że koledzy z zespołu musieli go wtedy nabijać piłką żeby te bramki wpadały, na ten moment absolutnie nic nie gra. Totalne zero. To samo było w Sevilli, a ktoś i tak dokonał transferu widząc wyczyny tego gościa.

0

@busquets5 Po meczu oglądałam wywiad dziennikarza z Polski i chyba rozmawiał z Hiszpańskim dziennikarzem który powiedział że to nie wina De Jonga że na niego gwiżdżą tylko wina osób które go sprowadziły na Camp Nou co racja to racja. On dostał szansę i głupi nie zgodziłby się na transfer do Barcelony .

0

@Cyzix Griezmann i tak nic nie dawał drużynie, a trzeba było oszczędzać na pensjach

1

@Cyzix Co ty w ogóle piszesz? Griezmann odszedł z powodów finansowych A Luuk przyszedł już chyba po tym gdy Braithwaite doznał kontuzji i ogólnie mieliśmy szpital w drużynie. Tak czy inaczej to dwa niepowiązane ze sobą transfery.

0

@Kgorecki2500 Dawał więcej niż De Jong bo pracował w defensywie a indywidualnie jest 10x lepszy od holendra... W RSSS i Atleti za najlepszych lat był wolnym elektronem grającym na "10" w Barcelonie nie mógł tak grać bo był Messi a jak Leo odszedł to zamiast dać mu szanse to go wypchnęli do Atleti xDD

0

@Cyzix Przecież griezmann w tej drużynie się dusił, sam wyglądał na przygnębionego i ewidentnie chciał odejść, więc po cholerę go tu trzymać, w dodatku z takim gigantycznym kontraktem? Czekalibyśmy jak odpali i płacili mu pieniądze na jakie nas nie stać.

0

@busquets5 Przecież mu nawet nie zaproponowali obniżki pensji tylko go wypchnęli a przy odejściu Messiego zwolniło się jego miejsce na boisku... Ostatni mecz Atleti z Liverpoolem pokazało to ewidentnie że gość powinien grać na PS/środku a w Barcy przy Messim to był przyklejony na LS

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?