La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

#Tiki-taka

Oficjalny komunikat klubu: "FC Barcelona publicznie potępia brutalne i pogardliwe działania, których doświadczył nasz trener, opuszczając Camp Nou. Klub podejmie środki bezpieczeństwa oraz konieczne środki dyscyplinarne w celu zapewnienia, że takie godne pożałowania wydarzenia nie będą się powtarzać."

Po zakończeniu El Clásico kibice otoczyli samochód wyjeżdżającego ze stadionu Ronalda Koemana, uniemożliwiając mu przejazd, uderzając w auto i nie szczędząc wyzwisk.

207

Żałosne zachowanie kibiców

170

Najlepszym środkiem bezpieczeństwa będzie zwolnienie Kumana.

2

Czyli Kuman w końcu out?

18

@baczmus Trudno się nie zgodzić z takim stanem rzeczy ;)

19

Zachowanie poniżej krytyki…

19

Wkurzeni są,ile można czekać na zwolnienie tego pseudo trenera.

4

Tylko ciekawe czy inny trener coś poradzi. Już tak myślałem że będzie gdy odejdzie valdek ale setien nic nie zmienił myślałem że jak przyjdzie nowy trener będzie lepiej a tu ciągle nic a skład teraz ma wiele braków.

73

co by nie zrobil, ile przegral w tym meczu to nie zasluguje na obrazanie. Jesli pozegnac sie z Koemanem to z klasa. Nie wiem czy jest sens zeby dalej prowadzil zespol bo neistety gramy w kratke....

5

@robimen12345 legendą jest ale teraz się poprostu zeszmacił jako pseudo trener

18

@CarloCule można tez spojrzec z drugiej strony, przejął klub jako trener w najwiekszym kryzysie w historii wiedząc z jakim hejtem się spotka, poniekąd się z tobą zgodze ale szacunek musi i tak być, piłka nożna to tylko sport a człowieczeństwo to co innego

2

@DamianPSV niestwty od Valverde mamy ciągłość trenerów poniżej jakości zespołu. A to sa lata całe. I co aie dziwić, jak my klasyk z mega defensywnym realem dostajemy w ciry. Laporta albo ma jakis plan albo sie zgubił - bo jakie wsparcie dla trenwra jak my realnie możemy odpaść z LM w fazie grupowej.

0

@FajfusLodowy Na pewno nie na podstawie takich zachowań.

0

@robimen12345 Masz racje ale czytasz jego wypowiedzi.Czy gość był na innym meczu?

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

dobrze ze szyby zamknięte bo by mu nalali do bryki

3

To Laporta niech złapie się za torbę i zwolni Rudego. To będzie najlepsze bezpieczeństwo dla niego.

2

Nie ma co się dziwić , ja też jestem zły na działania jakie robi trener ale napadanie po meczu i niszczenie samochodu to chore

7

Może w końcu Laporta i Koeman zrozumieją, ze kibice mają dość..

1

Jak brzmi motto klubu?

3

@formentera2017
Nie w ten sposób
To był piłkarz który był legenda tego zespołu

8

Ja rozumiem konstruktywną krytykę, ale co niektórym to już się w dup*ch poprzewracało jak widziałem filmik co oni robią z jego autem albo te wszystkie wyzwiska w jego stronę. Przypomne tylko, ze Koeman jest legendą tego klubu i należy mu się szacunek. Tez uważam, że nie jest najlepszym trenerem, ale nie wyzywam go na prawo i lewo. Zamiast tego można go wspierać bo niewielu zdecydowało by się wejsc w takie g*wno jakie było w tym klubie gdy przychodził i nadal nie jest najlepiej

0

@BOSSS85
Dokładnie
Trener może marny ale piłkarz wielki naszej Barcy

7

dekle ... powinni się przejśc pod dom Bartolomeu jak mają nadmiar energii. Ale głupota nie idzie w parze z logiką

3

Jak ktoś zasłużył na takie coś to Laporta
Chociaż potępiam takie zachowania
To jest sport

Koeman po prostu nie ogarnia ale się stara. On kocha ten klub, a to co zrobił jako piłkarz wymaga szacunku !

5

@AbelKabel Laporta ? serio ? krótką masz pamięć chyba. Gdyby nie Laporta już byśmy byli w 4 lidze

2

Przykra sprawa :( Powinni solidnie ukarać tych "kibiców". Można się wściekać i być zawiedzionym - sam chciałbym, żeby Koemana już tu nie było, ale jednak ten człowiek, to legenda klubu i nikt nie powinien go w ten sposób atakować pod stadionem.

0

Chcieli aby sam podał się do dymisji,ale on będzie czekał bo mu się to opłaca.Jak tak kocha klub to powinien odejść i nie brać odszkodowania.

1

Ja bym potępił zachowanie klubu, że ten człowiek jest dalej trenerem naszego klubu. Wystawia pupili i do tego piłkarzy kontuzjowanych,jak byśmy nie mieli zdrowych. Umtiti murawy nie widział ale Mingueza i Eric musi grać bo jest wirtuozem tej pozycji...

0

@maciejasty7 dokładnie jest debilem wirtuozem wśród trenerów.

konto usunięte

0

@Momals11 masakra taki głupi komentarz a tyle herbów złapał

0

Rozmienił swoją legendę na drobne. Ciężko pochwalać ale czy można się dziwić. Miałby odrobinę godności sam by zrezygnował zamiast szkodzić klubowi.

0

@AbelKabel super za gol w finale LM,super za grę,jako piłkarz.. ale trener?ehhhh

0

Dno.!!!!!!!!!!!

2

"Kibice" pokazali jak pustym sloganem jest hasło "więcej niż klub"

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

Mega to słabe . Abstrachując od tego jakim trenerem jest Koeman należy mu się szacunek oczywiście on swój pomnik burzy tym jak mu idzie na ławce trenerskiej ale jako piłkarz był legendą Barcelony to on dawno temu w finale ligi mistrzów z Sampdorią strzelił kapitalną bramkę z wolnego na wagę triumfu szkoda że o tym się nie pamięta . Sam jestem za jego zwolnieniem ale szacunek się należy po za tym on podobno ma coś z sercem zawód trenera to mega stresująca praca szczególnie w takim klubie jak Barca nie dość że być może dla jego zdrowia zawód trenera nie jest do końca odpowiedni a mimo to pracuje w tej Barcelonie to jeszcze matoły z pod stadionu dodatkowo mogą go takimi zachowaniami denerwować co dla serca nie jest dobre . Swiat zwariował a przecież to tylko piłka nożna ...

1

Ci "kibice", to debile nie mniej głupsi od grupy dzikusów z Albanii, którzy rzucali w polskich piłkarzy butelkami.

0

Widzę że niektórych tu nieźle pojeb@ło!
Ogarnijcie się! Przez takich imbecyli dochodzi do tragedii! Można kogoś krytykować, ale nie hejtujcie!
Poza tym już wiele razy o tym pisałem, że nie ma kasy w klubie a zwolnienie Koemana to ogromna wtopa finansowa. Być może będziemy z nim do końca sezonu. Kolejna kwestia to kto miałby przyjsc za Ronalda? Jakies tanie pomysly?

1

@CarloCule Czym się zeszmacił? Tym że ma słabe wyniki w gównianych warunkach? Wiesz w ogóle co oznacza "zeszmacić się"? Jeśli używasz takiego słowa w kontekście złego prowadzenia drużyny to masz problemy z rozumieniem słów albo z głową.

1

@headhuntersFCB Widocznie wiele osób nie ma totalnie nasrane pod beretami stąd te plusy.

2

Jakoś tak zawsze się mówiło że angielscy kibice są jednymi z najgorszych. Tylko że dzisiaj nie rzucił mi się w oczy żaden news żeby były piłkarz klubu Solskjaer był atakowany przez fanów MU po domowym megawpier...u z Liverpoolem. Ale widać kibiców (?) Barcy obowiązuje inna kultura piłkarska.

1

Ja tam im się nie dziwię, cierpliwość ma swoje granice. Ile jeszcze ten sabotażysta będzie okupował stołek trenera...

0

@CarloCule nie to że byliśmy lepsi tylko że real grał pasywnie i nawet jak graliśmy piach to okazji do bramki mieliśmy pewnie po równo jak nie wiecej. A jednak bylo jak było. Poza tym ze stadionu naprawdę pierwsza połowa wyglądała ok.

0

@sokot
Podpucha

0

@sokot
Laporta go nadal zatrudnia on odpowiada za klub i trenera

1

Gość obraża klib, kibiców, zawodników, zwalnia supersnajpera przez telefon, by pozstrudniać swoje holenderskie łamagi, w żałosnym stylu przegrywa wszystko praktycznie ośmieszając Barcę na świecie, a teraz "ojeju, ratunku, kibice mnie wyzywają" xD

0

@sokot a co ci zrobił biedny Pan "Bartolomeu", że namawiasz do linczu jakiegoś faceta, który nie ma nic wspólnego z Barceloną w ogóle xD

0

@AbelKabel nienawidze ponizania, wysmiewania... od czasow Valverde cos nie gra w zespole do tego gleboki kryzys finansoy i odejscie Messiego to zrobilo swoje... mamy mega zaplecze jesli chodzi o mlodziez ale tutaj potrzeba czasu...

0

@robimen12345 najwiekszym krzyzysem w historii ?

kryzyz to Barcelona miala jak przychodzil Rijakaard a nie Koeman

0

@kingJAMES XD ? bo co bo mieli 1 zwyciestwo w lm ? teraz to jakiś cud ze klub nie ma sprawy upadłościowej za taki dług, wtedy finansowo barcelona nie miała problemów teraz mają ponad miliarda długu i ty smiesz mówić ze to nie jest najwiekszy kryzys w historii ?

0

@robimen12345 Koeman obejmowal Barcelona jak ta zakwalifikowala sie do LM

Rijkaard przejmowal Barcelona jak ta nie kwalifikowala sie do LM
taka roznica

Barcelona po Gasparcie tez plynela w dlugach
o dlugach ponad miliard wiesz od niedawna a Koeman prowadzi ich juz 2 sezon

0

@kingJAMES tu nie chodzi o sytuację sportową i trofea a o finanse których nie mamy i przez to mamy trenera jakiego mamy i wyniki, przez te długi odszedł najlepszy piłkarz w historii piłki, od 5 lat jesteśmy kompromitowani przez wieksze druzyny.

0

@robimen12345 wtedy dlug tez nie byl maly

Tamta Barcelona byla tak slaba, ze nie mogla zmiescic sie w TOP4 w la liga , a granie w mniej prestizwych pucharach oznaczala mniejszy dochod

wtedy kibice wyciagali biale husteczki i zegnali i trenera i prezydenta

duza czesc kibicow Barcelony jest bardzo naiwa niestety

w wyborach prezydenckich w 2015 Bartomeu mial 1% poparcia , a po tryplecie wygral wybory lol

jak chcieli votum to nikt nie przyszedl , ale jak juz zrobilo sie glosno ze Messi ma odejsc to tysiace wybiegli na ulice

ot cala sytuacja

wtedy to o trofeach mozna bylo pomarzyc

0

@kingJAMES to prawda barcelona ma bardzo specyficznych kibiców lekko mówiąc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?