La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

#Tiki-taka

Najbliższe trzy mecze FC Barcelony przeciwko Rayo, Deportivo Alavés i Dynamo Kijów będą decydujące dla Ronalda Koemana. Tym razem każda strata punktów definitywnie zmusi Joana Laportę do zwolnienia Holendra. [@fansjavimiguel]

134

Ale teraz to już na pewno ^^

41

Hahahaha. Nie mogę.

0

Xd

4

Aha...to ciekawe bo kiedyś już coś podobnego słyszłem.

0

Ale to już było ...

0

Przecież my z grupy LM nie wyjdziemy, na co Laporta czeka xd

1

Kolejny raz się nie nabiorę...

5

Czyli nawet jak w środę będzie wtopa to może być z happy endem :)

6

Fajni Ci rywale na weryfikację, tacy nie za mocni. Ale za 17 meczy to już na pewno będzie zwolnienie

0

Dzień Świstaka, naprawdę.

4

guzik prawda, nie wierzę w to

1

Klub nie ma pieniędzy na odprawę a niedługo na Camp Nou nikt nie będzie przychodzić oglądać tę padakę, jeszcze za 500 euro. I tak się właśnie kręci karuzela. Po prostu cyrk

2

@Neymarinho , ale Liga Europy może będziemy mieli jakieś szansę przynajmniej na półfinał tych prestiżowych rozgrywek.

0

No cóż, trzeba wierzyć w Rayo..
Im szybciej tym lepiej.

1

Napisali w pomponiku...

0

Zobaczymy jak zobaczymy. Byle ta strata nie byla z Dynamem. Zresztą, przecież to już nie o okt tylko o styl i rozwój chodzi - a tego są co najwyżej ślady

0

Ale to już było........
Gadane tak wiele razy

0

Laporta: Wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie.

0

Damy radę na spokojnie. Gramy coraz lepiej, widać progres.

0

Rayo ładnie gra w tym sezonie więc pewnie strata pkt. Alaves ma bodajże po 8 meczach 3 gole ;D więc POWINNO być łatwo i z Dynamem wielka niewiadoma.
Więc Koeman oby out i oby Lapcio nie był gołosłowny.

konto usunięte

0

kuman ma pełne wspoarcie zarządu i laporty

0

Co sie jeszcze musi stac zeby wpadl na ten genialny pomysl?

0

Wygramy i co dalej... Nie zadowala nas 5-8 miejsce

2

Akurat z tymi trzema drużynami mamy sporą szansę wywieźć komplet, ale czy to będzie oznaczało, że Koeman, to właściwa osoba na ławce? Oczywiście, że nie. Dlatego taki warunek w obecnej sytuacji jest kompletnie bez sensu.

konto usunięte

0

@PJ777 jak dinamo się postawi to możemy nie wyjśc z grupy LM

0

@headhuntersFCB Jeśli nie będziemy w stanie wygrać z Dinamem na wyjeździe, to nie zasługujemy, żeby wyjść z grupy LM.

0

po tych 3 porażkach będą kolejne 3 decydujące i tak w kółko, Barcelona nie ma pieniędzy by zwolnić rudego.

0

A Antonio Conte nadal wolny :D

0

konsekwentnie dają mu 3 mecze - ani więcej, ani mniej :))))

0

@Sienkiewko i drogi i tylko zajmie miejsce Xaviemu

0

@Wojtas823 Liga Europy o tak wyżej niż puchar konfederacji ;)

0

Nic nie będzie decydujące, nawet jak będą wszystkie 3 mecze po 0-3. Laporta patrzy do portfela i widzi, że po prostu na zmianę trenera nie ma funduszy. Tyle w temacie, Koeman będzie do końca sezonu i nie ma się co łudzić.

Gdyby kasa była na zmianę Kołcza to już by to zrobiono. Na rynku jest kilku dobrych fachowców w tym Conte, jeszcze chwilę temu był Allegri... a nie oszukujmy się, że jakby kasa była to kilku spośród Simeone, Klopp itp też by się skusiło

0

@fotohobby Miejsce Xaviemu... Taaak... Małe to nie zmienia faktu że Conte był wolny przed Koemanem, jest wolny teraz, a kiedy już się po niego zgłoszą (a może tak być) to już wolny nie będzie ;)

1

@Sienkiewko sądzę, że to Xavi jednak jest docelowym wyborem, sam chyba też powoli do tego dojrzewa.
Nie czy, czy Conte miałby ochotę przyjść jako strażak - na krótki okres czasu

0

@fotohobby Wiem, wiem. Tylko piszę sobie od czasu do czasu o Antonio. Nawet przed zatrudnieniem Koemana. Wtedy mi się wydawało że będzie naturalnym wyborem jak Pochettino szedł do PSG (wiem że jest fanem Espanyolu). Wydaje mi się tylko że Antonio Conte lepiej by zarządzał zespołem i chociaż próbował ułożyć jakąś taktykę, a nie tylko "grajmy i może jakoś to będzie" jak jest teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?