La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 825 Culés

11

Artur ,,Walus Walczak" z powodu uszkodzeń mózgu (ogromny krwiak) najprawdopodobniej umrze albo zostanie warzywem. Na gali Punchdown (pojedynki na liście) nie było karetki i trzeba było czekać za długo aż przyjedzie. Ogromne niedopatrzenie organizatorów. Coś czuję, że po czymś takim na nowo wybuchnie spora dyskusja na temat słuszności tych walk.

2

@koziar dramat kur..

2

@koziar Szkoda człowieka :(

21

@koziar te gale to wogóle jest mem , jak mozna to sportem nazwac xd

6

@koziar no i dobrze że taka dyskusją wybuchnie, przecież to jest jakiś nieśmieszny żart co tam się dzieje

2

@Seledynowy To znaczy ja osobiście nie widziałem aby ktoś nazywał to sportem, ewentualnie rywalizacją.

17

@Seledynowy W każdym razie brak pomocy medycznej na takim "wydarzeniu" jest skandalem. U mnie na osiedlu był festyn dla mieszkańców niedawno to nawet tam czekały służby w pogotowiu jakby komuś kiełbaska z grilla utknęła :V

1

@Striker sam fakt niedpatrzenia tak ważnej rzeczy pokazuje co to za "gala"

3

@koziar Po pierwsze brak karetki na takim wydarzeniu to skandal. Po drugie nie wiem jaka jest przyjemność oglądania takich pojedynków "na liście". Jaki to ma sens? Kto to kupuje ?

3

@koziar się nazbierało tyle liści... współczucia, słowa otuchy nie kapuje tego...sam się na to facet pisze, wie czym to grozi itp, nie żal takich oszołomów

1

@owczar0005 Już 5 edycja, więc chętnych do oglądania jest masa. Po takiej tragedii może być nawet efekt taki, że jeszcze więcej ludzi wykupi kolejną.

0

@koziar straszne, jak będziesz miał info daj znać oznacz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?