La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

22

Lewandowski dzisiejszym trafieniem wyrównał swój rekord bramek w roku kalendarzowym z 2019 roku (54). Do końca roku pozostały 2 miesiące z lekkim hakiem, co przekłada się na możliwość zagrania jeszcze w 14 spotkaniach (12 dla Bayernu i 2 mecze w reprezentacji). Robert zakręci się przy 70 golach?

13

@Danny Gaucho oczywiscie ze tak. GOAT

1

@Danny Gaucho Myślę że Robert da radę.. Niezły jest, Ciekawe czy uda się kiedykolwiek pobić rekord goli Messiego z 2012 roku

24

@AllBundy GOAT xDDDDDDD niektórym już na serio odbija po dwóch sezonach xD

4

@Adi123456789 to niezle dwa sezony

3

@Adi123456789 dwóch?

8

@Danny Gaucho będzie ciekawa walka o przeskoczenie Ronaldo i jego 69 bramek, ale o to będzie bardzo ciężko

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Adi123456789 Lewandowski przyjechał do Niemczech w 2019, wcześniej nikt o nim nie słyszał

4

@Rust_Cohle nie no GOAT w piłce noznej to Messi i Ronaldo, nikt więcej na razie. Jak sama nazwa wskazuje Greatest Of All Time

1

@Kwiatek67 A twoje ostatnie dwie liczby to wiek i masz demencję na dodatek?

0

@Momals11 nawiazalem do tego, ze ma kozackie niby tylko dwa sezony

0

@AllBundy No tak xD

1

@Rust_Cohle No jeśli mówić o sezonach GOAT to w sumie te dwa sezony lewy miał na takim poziomie

1

@Momals11 GOAT moze byc tylko jeden.

2

@Adi123456789 to ty chyba w Korei Północnej żyjesz

0

@Adi123456789 czyli skoro ten sezon mial GOAT to ZP dla Goata? :D
Pieknie

1

@Momals11 a czemu niby Robert tam nie pasuje?

0

@Rust_Cohle Nie bo Leo go przebił ¯\_(ツ)_/¯

3

@AllBundy no proszę Cię, 6 złotych butów, 4 złote buty, 6 złotych piłek, 5 złotych piłek, 5 lig mistrzów, 4 ligi mistrzów, trofea z repką porównujesz do 1 złotych butów, 0 ballon dorow, 1 ligi mistrzów ;d

0

@Adi123456789 Jeśli podzielisz przez dwa to ci wyjdzie mój wiek.

0

@AllBundy No a ty w Afryce

0

@Adi123456789 to mial sezon GOATa czy Leo go przebił. Chyba nie znasz znaczenia tego slowa
@AllBundy hakuna matata

0

@Kwiatek67 No to po co mnie obrażasz?

0

@Rust_Cohle Znam znaczenie, ale jak ktoś chce porównywać to lewy miał sezon na miarę GOATA ale Leo po prostu jest lepszy.

0

@Adi123456789 Jeśli nie umiesz rozróżnić pytania od stwierdzenia to masz chyba problem.

1

@Momals11 dla mnie to właśnie Leo, Ronaldo i Lewy trzymają ten sam nieosiągalny dla reszty poziom już od kilku lat

0

@Kwiatek67 No to ty masz problem

0

@Danny Gaucho ogladam wszystkie mecze , ale w tym sezonie skutecznosc zawodzi

2 setki z Lipskiem i dzis kolejne 3 zmarnowal
Powiniem miec juz 59

mysle za da rade do 70

1

@Momals11 no tak .Maja po 5 czy 6 butow , jak ich liga rozgrywa 38 meczy a Bundesliga 34

4 mecze to ogromna roznica

3

@kingJAMES bundesliga a La liga czy premier league to tez ogromna różnica

1

@Momals11 to wszystko top5 mimo wszystko

Bayern ostatnio pieknie wyjasnial druzyny z tych lig - to co zrobili w Londynie dwukrotnie ,to byla rzez niewiniatek :)

4

@Danny Gaucho Lewy to bezdyskusyjnie TOP środkowych napastników ostatnich lat. Liczby ma potężne.

0

@Danny Gaucho Piłkarz na Złotą Piłkę !!

3

@Danny Gaucho tu fajna stronkaw tym temacie:

http://www.madarakiller.pun.pl/viewtopic.php?id=336

Ja myślę że na bank przebije 70 bramek.

0

@sokot Kiedy nie możesz sam wstawić linku do swojej strony w komentarzu, ale robi to ktoś inny :)

0

@Danny Gaucho Ty to lubisz Danny dymy zrobić

1

@Danny Gaucho to twoja strona ? :) dobrze wyszukiwana jest bo wpisałem jakieś hasło z tym tematem związane i była wysoko ;)

0

@sokot Serio zbieżność nicków nie dała Ci do myślenia? ^^. No bo kiedyś ta strona była powiedzmy przeznaczona do Naruto. Robiłem kiedyś sobie działy z technikami. Są one nawet tam do dziś, tylko są ukryte.

2

@Danny Gaucho nie zwróciłem uwagi na nic więcej niż staty które się otworzyły ;). Teraz przeglądam fajne informacje - sporo pracy cie musiało kosztować .

1

@sokot oj stary jeszcze raz ci odpisze. dałem sobie tą twoją strone do ulubionych bo kuźwa kolego ładne informacje tam zebrałeś ... serdeczne pozdro za prace i wytrwałość ;)

0

@sokot Jakby nie patrzeć, to przez rok nie udzielałem się na stronie :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?