La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1220 Culés

2

Julian nagelsmann zarażony covidem mimo że zaszczepiony a niby takie świetne te szczepionki...

19

@MRE Zaczynamy.

6

@MRE serio :DDD

18

@MRE szczepionka obniza skutki uboczne i przejscie samej choroby... nie pisz takich głupot bo ludzie czytaja i potem szczeka jeden na drugiego

13

@MRE Wy jesteście niedorozwinięci?

0

@DIPENNN To jak się nie zaszczepiłem to czemu jest nagonka medialna, że "pozarażam innych". Powinno być nie zaszczepisz się to "UMRZESZ". Po prostu każdy ciśnie beke z mediów takimi wpisami :)

konto usunięte

0

@DIPENNN I cyk już pierwszy zbajtowany. Ciekawe na jakiej liczbie się zatrzyma licznik.

0

@Kondziubarca najwyraźniej, ileż to razy można tłumaczyć...

konto usunięte

0

@Kondziubarca Cyk. Numer dwa.

konto usunięte

0

@Lovalo Cyk. Trzy.

1

@MRE Szok! Niedowierzanie! Wiedziałem że to wszystko to kłamstwo ... wiedziałem że ufo istnieje a duchy zmarłych chodzą po świecie jak w " The Frighteners ", dzięki za potwierdzenie!

1

@MRE Ile razy trzeba pisać, ze szczepionka jest po to , aby lżej przechodzić zakażenie, a nie żeby w ogóle nie chorować

0

@MaTt_BarcaFan A skąd wiesz, że On bajtował?

0

@MRE jezus maria, ile razy

0

@fortunate_son to po co to komentujesz i dajesz typowi atencje?

3

@MaTt_BarcaFan Nie, jak ktoś wyjdzie na głąba to nie tłumaczymy tego baitem. Ludzie tego nie łykają xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?