La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

9

Ludzie sporo narzekali na jednego gościa, który wrzucał polityczne posty i sami nakrecali karuzele, a jego nie ma, a polityka jak była tak jest cały czas. Może mniej związanej z Platforma i Tuskiem, ale nadal jest tego sporo. Mi to oczywiście nie przeszkadza, bo każdy niech pisze o czym chce jeśli nie łamie regulaminu, ale to tylko potwierdza to ze ci którym to przeszkadzało sami to nakrecali

1

@DaPidejpi i juz nie pojawiają się głosy, ze za dużo polityki co imo świadczy tylko o tym, że uderzali w ziomka personalnie

3

@DaPidejpi Sam fakt pisania o polityce raczej nie przeszkadza ludziom, bardziej tutaj chodzi o sposób wyrażania własnych opinii. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

0

@marcin62 wiesz. Tutaj też chodzi o to, że typ (nie tylko on) notorycznie coś wrzucał. Było to do porzygu już i ludzie tego mieli dosyć a nie samej polityki.

« Powrót do wszystkich komentarzy