Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

6

Gala złotej piłki 29.11.2021. Jest to też 11 rocznica pewnego wydarzenia po którym robi się ciepło na serduszku każdego kibica Barcy:

''Uwaga, bo świetne teraz zagranie Messiego do Iniesty, Iniesta... Łamie tę akcję do środka i 1-0 Barcelonę obejmuje prowadzenie w 10 minucie. Xavi, Xavi, Xavi pokonuje Ikera Casillasa''

''Villa jest z piłką w polu karnym to jest alarm dla Casillasa, Villa na lewą nogę i 2-0 Pedro Rodriguez 18 minuta. Nie minęło 10 minut od pierwszego gola dla Barcelony, a już mamy 2-0''

''Messi, Messi David Villa... 3 do zera David Villa 58 minuta Barcelona 3-0''

''Messi, Messi ma ochotę zagrać sam... Fantastyczne zagranie od Messiego. Villa 4-0. 3 minuty po zdobyciu trzeciego gola. Barcelona rozbija Real zdobywając czwartą bramkę David Villa''

''Bojan i 5-0, pięć zero Jeffrén, Jeffrén Jeffrén la manita, 5-0 gromi Barcelona Real Madryt''

To chyba najbardziej bolesne El Clasico podczas mojego kibicowania Realowi. To przebiło zdecydowanie 2-6 na Bernabéu. Najbardziej upokarzające El Clasico względem tego czego oczekiwałem przed meczem. Może to na moment w dniu wręczenia złotej piłki odciągnie was od plebiscytu popularności France Football. Można powiedzieć, że po tej porażce Mourinho i Real wyciągnęli wnioski, że pójście na wymianę ciosów z uwczesną Barcelona było samobójstwo. Później już w kolejnych klasykach Real potrafił się przeciwstawić ''najlepszej Barcelonie w historii''