La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

2

Wg was najwazniejsza rzecz w zwiazku? :)?

51

18

@AnnaMarianna stópki

24

@AnnaMarianna mimo wszystko zaufanie

2

@AnnaMarianna piękne mefedronowe oczy

60

@AnnaMarianna Nienawiść do Realu.
W ostateczności zaufanie i wzajemna kompatybilność.

1

@AnnaMarianna Myślę że jest za dużo rzeczy, ale jeśli ktoś chce je połączyć w jedną całość to myślę że można je nazwać Miłością :)

2

@AnnaMarianna miłość rzecz jasna

6

@AnnaMarianna Hiszpan

4

@AnnaMarianna ciężki wybór, ale chyba szczerość.

2

@AnnaMarianna odrobina swobody
Zarówno jedna jak i druga połówka powinna mieć odrobinę czasu dla siebie samego

2

@AnnaMarianna relacja oparta na szczerości i otwartości

0

@Encore dumny jesteś siebie człowieku ja to miałem napisać myślisz że teraz jesteś mądrzejszy? że przybyło ci rozumu panie mądry? niedługo spotkamy się w sądzie.Nie pozdrawiam.

3

@Lub567 tak sie sklada, ze jestem adwokatem kolegi Enkora i juz mozesz sie przygotowac na to, ze was puszcze z torbami, a i tobie dla zasady jakas krotka odsiadke zalatwie. Będziesz mial czas na przemyslenie pewnych kwestii

0

@Rust_Cohle Kiedyś nie wierzyłem pewnemu użytkownikowi na L że tu jakieś kółko wzajemnej adoracji jest ale teraz już wiem. Konszachty wspólne wałki i niszczenie dobrych ludzi jak wam nie wstyd.

0

@Rust_Cohle proszę nie oszukiwać utrzciwych ludzi bo w sądzie nie będę już taki łagodny jak tutaj w internecie.

1

@jaras121 Jakie tam kółko, najwyżej trójkącik.

0

7

@AnnaMarianna
Przyjaźń. Bez tego trudno aby związek przetrwał.

1

@AnnaMarianna Atom tlenu i dwa atomy wodoru.

konto usunięte

0

@AnnaMarianna ruc***asz się?

0

@AnnaMarianna Zdecydowanie szczerość

1

@don'T.R.I.P.e Ale bezbek.

0

@AnnaMarianna wierność.

0

@AnnaMarianna Zależy w jakim rodzaju związku. Ale jeśli mówimy o głębokiej relacji, która ma być na długo (lub nawet całe życie) to wg mnie szczerość i rozmowa, komunikacja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?