La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1367 Culés

19Dudek tu ma pełną rację. W naszym kraju myśli się, że przyjechał chłystek bez żadnej wiedzy piłkarskiej i Polska myśl szkoleniowa teraz będzie mu mówić co ma robić, jak i kim grać.
Mamy ekspertów w kraju, którego liga jest na 30 miejscu w rankingu, a reprezentacja dopiero po długiej przerwie zaczęła jeździć na wielkie imprezy. Więc lepiej niech lepiej ludzie typu Stanowski dadzą sobie spokój, bo gadanie, że Sousa powinien jeździć na mecze ESY jest śmieszne.

0

@KapiFCB Stanowski to taki troszkę celebryta dziennikarski. Sam przewidywał, że Lewandowski nie będzie w topce napastników. "To jest najlepszy polski piłkarz, ale nigdy nie będzie topowym na świecie napastnikiem, ponieważ jest kompletnie uzależniony od reszty zespołu, jest tylko egzekutorem (ale też nie takiej klasy jak kiedyś Inzaghi). Moim zdaniem napastnik bez dryblingu wyżej dupy nie podskoczy." Taki to ekspert.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?