La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

#Tiki-taka

Kontakty między Sergim Roberto i Barceloną zostaną wznowione od zera po poprzednim przerwaniu rozmów ws. nowego kontraktu. Wzrasta możliwość, że piłkarz opuści klub po zakończeniu sezonu. [@tv3cat]

85

Dzięki Sergi i powodzenia w Betisie czy innym Schalke.

24

Do świąt jeszcze dwa miesiące, a tutaj potencjalnie taki piękny prezent.

15

I to mnie się podoba.

21

Znów narobią nadziei człowiekowi, oby tym razem się nie udało.

5

najwyższy czas na pożegnanie :)

47

Totalnie zbędny zawodnik zarabiający krocie

18

najwyższy czas pożegnać tego przecietniaka

8

Z tego co slychac na CN jak jest przy pilce Sergi Roberto to chyba jego czas dobiegl konca w Barcelonie.

11

Szacun dla Sergiego bo zawsze zostawiał na boisku serducho. Jednak żeby iść do przodu trzeba pożegnać kilku graczy, którzy po prostu nie wejdą na wyższy poziom. Notabene Roberto to jeden z moich ulubionych wychowanków. Zawsze mu kibicowałem i życzę dużo sukcesów w innym klubie.

1

Żegnam was, już czas nie spotkamy się... Tu przyjaciół kilku mam od lat....

6

Przy całym szacunku swietna wiadomośc

4

I bardzo dobrze, oby odszedł.

6

Pożegnać i zapomnieć, strasznie przeciętny zawodnik. Swoją drogą to będzie ewenement, zawodnik który wszedł na PO z braku laku i grał tam kilka lat w zastępstwie piłkarza, którego nie było

1

Don't do that. Don't give me hope

1

Na trybuny z nim... co jest Laporta nie chce podpisać na trybuny widzę że u prezesa konsekwencji nie ma...

1

Newcastle mogłoby go wziąć.

0

Myślę, że Sergi to przypadek bardzo podobny do Gabriego. Bardzo dobry zmiennicy, ale powyżej pewnego poziomu nie byli/są w stanie wyskoczyć.

Dla Sergiego optymalnym rozwiązaniem byłoby przejście do właśnie jakiejś innej ligi. Gdyby poszedł śladami Gabriego - do Ajaxu, to miałby najłatwiej, a Holendrzy pewnie przyjęliby go z otwartymi rękami.

0

Bardzo lubię tego zawodnika i cenię za jego uniwersalność, ale górna granica dla Sergio to kontrakt na poziomie Erica Garci.

Sergio chce zarabiać więcej? Niech szuka szczęścia gdzieindziej. W FCB i tak dla niego zaczyna się robić ciasno. ŚP - jest Nico, który jest bardzo podobnym zawodnikiem, a na PO..... jest i Mingueza i Dest.

Sergio, dzięujemy i powodzenia.

1

Swoją drogą, to Sergio zarabia prawie tyle co 3 Destów.......

Za te pieniądze, to spokojnie można utrzymać 3 kontrakty, np. Noussair Mazraoui (Ajax), Moleiro (Las Palmas) i nawet Kessie .... Sergio w FCB zarabia prawie 10 mln rocznie......

Kosmos w stosunku do umiejętności i pozycji w drużynie.

0

Napertole siem jak szpak.

1

@Ryjewski Nie sadze by sie zgodzil na siedzenie na lawce ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy