La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 947 Culés

0

Nie wiem jak to skomentować.
Samir Nasri w charytatywnym meczu.
Chyba kończył karierę niedawno a tak się ulał w tak krótkim czasie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Roobo ty się śmiejesz z jego bębna a on z twojego stanu konta, pewnie ;D wolno mu:) on już dość spory czas nie jest profesjonalistą

2

@Roobo w brew pozorom to bardzo łatwe. Sam przez naście lat smigalem na silke. Formę miałem ok - wiadomo, raz się chce bardziej, raz mniej. Zaczęli robić te lockdowny i z ~110kg byczka zrobiłem się 120kg ulańcem. Jak dużo jesz i masz nakręcony metabolizm to nie ma problemu. Gorzej jak stracisz aktywność, a jesz tyle samo. Ciężko dla psychiki się tak przestawić z dnia na dzień.

8

@Roobo Gapisz mi się na bebech?

0

@dv7wisnia Ja się nie śmieje tylko się dziwię jak tak szybko sportowiec mógł się tak zaniedbać.
Jego sprawa ale moim zdaniem robi sobie krzywdę.
Rozumiem jakby mu troszkę brzuch urósł ale to już jest nadwaga prowadząca do problemów ze zdrowiem.

0

@Roobo Samarka Nasri

0

@Roobo to mimo wszystko nie takie dziwne w świecie sportu. Kiedy są profesjonalistami to mają tysiące wyrzeczeń. Nie ma wymówek, że grube kości, że tendencja, że faza księżyca nie ta. Określona dieta i plan treningowy utrzymuje sportowców w formie. Jednym to przychodzi łatwiej innym trudniej. Samir jak widać ma dryg do tycia, na pewno bardzo dużo go kosztowało żeby utrzymać odpowiednią formę kiedy był na "topie"

« Powrót do wszystkich komentarzy