La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

153

Dobra nie chwaliłem się ślubem bo nie ma czym, ale teraz już muszę :D Ta nasza społeczność kibiców jest jakby nie patrzeć częścią mojego życia, a w tym ponurym świecie takie szczęśliwe informacje są na wagę złota ;)
Wszystko wskazuje na to, że w maju zostanę tatą i przybędzie nam kibicowskiej braci! :)

3

@Bykunn zuch! Gratulacje :)

1

@Bykunn No cóż w tym smutnym dla świata dniu z powodu FB składam Ci dużo szczęścia, wytrwałości i jeszcze raz pieniędzy.

72

@Bykunn Wychowaj jak swoje.
Moje gratulacje.

1

@Bykunn Gratulacje. Możesz to ogłosić na Facebooku, o ile będzie można:)

2

@tristan87 Nie wolno mi :D Ale o forum nie było mowy ;)

1

@Bykunn Gratulacje Byku! :D zdrówka i pozdrowionka dla rodzinki

1

@Bykunn Gratulacje :D

1

@Bykunn gratulacje i życzę dużo zdrowia, resztę dasz radę załatwić sam ;)

2

@Bykunn Gratulacje! W czasach bez Facebooka się wychowa xd

2

@Bykunn Stary gratuluję!! Jak najwięcej szczęścia na nowej drodze życia. ;D

1

@Bykunn No panie gratulacje!
A ślub też był? Pierwsze słyszę :)

4

@Bykunn
Gratulacje, też jestem w trakcie oczekiwania :D za około 3 tygodnie przyjdzie na świat nowa kibicka Barcy :)

1

@Bykunn
Szczerze gratuluję :)

5

@Chaoss A no uznałem że nie będę robił sensacji :D Ale był był, już ponad pół miesiąca stażu (xD)
@arkasath O kurde to już masz ostatnią prostą! :)

1

@Bykunn cywilny czy kościelny? :)

Mnie też to za jakiś czas czeka :(

2

@Bykunn od czasu wyremontowania pokoiku dziecięcego, to już sama radość z czekania :D

1

@Bykunn gratulacje!!

1

@Bykunn Gratulacje, zazdroszczę.

14

@Chaoss Cywilny. A sama inicjatywa o dziwo była moja. Chyba zazwyczaj to dziewczyny marudzą o ślub :D Fajnie było, uśmiechałem się cały dzień jak głupek :D a jeszcze żonka mnie załatwiła bo na weselu (malutkim) po godzinie mi powiedziała że jest w ciąży chyba xD Taka niespodzianka w dniu ślubu jakby jeszcze było mało emocji

1

@Bykunn elegancko, podwójne gratulacje :)

1

@Bykunn graty xd

2

@Bykunn
Gratulacje!
Dla porównania: Messiemu na jego ślubie Neymar oznajmił, że odchodzi do PSG….

1

@Bykunn Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia! :)

1

@Bykunn No to mega prezent na ślub :)

2

@Bykunn żona wie? :P

0

@Persyfl wie wie :)

1

@Bykunn Szczęścia i zdrowia dla całej rodziny!

1

@Bykunn Eee, Byku :D Gratulacje, zarówno małżeństwa, jak i malucha. Mam nadzieję, że urodzi się zdrowe, silne i pełne miłości do FCB :P

1

@Bykunn tak w razie czego zrób testy genetyczne jak się już urodzi:D
no i szczęścia życzę :D

3

@PJ777 będzie miało pokój w pasy FCB bo muszę swój gabinet oddać :D chociaż marudzą mi żeby przemalować na bardziej dziecięce kolory. E tam nie znają się :D

1

@Bykunn gratulacje, u mnie od miesiąca jest nowy kibic FCB. Choć mały jest grzeczny jak chyba żaden inny bobas to i tak wymaga bardzo dużo pracy, uwagi i poświęcenia. Życie zmienia się diametralnie :)

1

@Bykunn gratulacje ^^

5

@Bykunn Kilka godzin bez fejsa, whasts i insta i od razu dziectnosc rosnie.
Kciuki w gore za Was.

1

@Bykunn Gratulacje! Szczęścia!

1

@Bykunn Gratuluję i życzę zdrowia dla całej rodzinki! Ojcostwo to super sprawa :) Jestem tatą z małym stażem, ale oglądanie rozwoju małego człowieka to cudowne chwile. Także byle zdrówko dopisywało, a wszystko będzie super!

1

@Bykunn ,,Nie chwalilem sie slubem bo nie ma czym” Mezczyzni to sa jednak okropni :P… Ale ,,usmiechalem sie caly dzien jak glupek” roztopilo moje serce ! :) Piekne! Gratulacja!

1

@AnnaMarianna a bo uznałem że to tylko formalność po tylu latach zwiazku :D ale jednak coś jest w tym dniu i potem w wypowiadaniu przysięgi, jednak jest to wydarzenie :)

1

@Bykunn najszczersze gratulację i powodzenia, na pewno będziesz świetny ! :D też biorę ślub w ten weekend i chciałbym usłyszeć to samo :D

1

@ronni37 Jedyne czym się musisz przejmować to czy na twarzy wybranki jest uśmiech :) Jak to się uda to wszystko się uda :)

1

@Bykunn Gratulacje!

1

@Bykunn gratuluję :) ja w marcu drugi raz :)

1

@Bykunn Gratulacje! Oby dziecko było zdrowe :)

1

@Bykunn Gratulacje :)

2

@Bykunn oby fan Leo :) a tak serio to gratuluje

1

@Momals11 Niestety załapie się już tylko na końcówkę kariery najlepszego piłkarza w historii :/ Ale ja straciłem entuzjazm do piłki więc nie wiadomo czy w ogóle będzie się przejmować. A jakby się okazało że dziewczynka to już w ogóle marne szanse

1

@Bykunn A robiłeś wyliczenia jak kiedyś kolega, który obecnie ma bana? Z dokładnością co do dnia? Jak tak, to współczuję, ale i gratuluję. :P

1

@koksik2700 haha :D nie robiłem. Ale śmialiśmy się z żoną i mi się przypomniała tamta dyskusja i muszę z zażenowaniem przyznać że spojrzałem w ten chiński kalendarz xD Ale i tak nie wierzę (niemniej jakby się akurat tak trafiło to byłbym bardzo szczęśliwy)

« Powrót do wszystkich komentarzy