La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

1

Real traci punkty z aktualnym zwycięzcą Ligi Europy, drużyną, która jeszcze nie przegrała w tym sezonie w lidze, w Superpucharze Europy po 120 minutach zremisowała 1-1 z aktualnym zwycięzcą Ligi Mistrzów, czytaj najlepszą ekipą w Europie, ponadto straciła tylko 3 gole w 6 meczach w lidze. Krótko - z kimś takim nie wstyd zremisować, lider w Madrycie utrzymany mimo wszystko.

9

@MeMyselfAndI Hala dzieci pocieszające się na stronie Barcelony remisem Realu i starają się wmówić, ze Real dalej mocny. Nowy rodzaj się pojawił hala dzieci widzę.

2

@MaTt_BarcaFan Lepiej zremisować z Villareal niż Cadiz

1

@MaTt_BarcaFan Ale nikt nikomu nie musi wmawiać, że Real jest mocny... bo jest. To raczej trzeba sobie wmawiać, że mocny nie jest i przekonywać oraz okłamywać samego siebie i innych przy okazji.

0

@MeMyselfAndI Real zremisował ze średniakiem. Przecież to wstyd.

0

@MaTt_BarcaFan No i właśnie potwierdzasz to, co napisałem wyżej. Skoro tak lubisz, ja się nie wtrącam.

8

@MeMyselfAndI nas chcesz przekonać czy siebie? :]

1

@MeMyselfAndI Real jest slaby. Wystarczy lepsza drużyna, która się potrafi ustawić i już się kopia po czole. Jakoś jestem spokojny o to, ze nie wygrają Ligi. O LM to się w ogóle nie martwię bo ćwierćfinał to max.

3

@MaTt_BarcaFan W poprzednim sezonie dokładnie to samo pisali jaki to Real nie jest mocny a skończyli z niczym.

Komentarz usunięty

0

@MaTt_BarcaFan Możesz być spokojny, przecież nikt Ci nie broni.

@arasz1819 Do tego, że Real mimo remisu z czołową hiszpańską ekipą jest nadal mocną ekipą i lideruje w lidze? Nikogo nie chcę przekonać, bo to jest zbędne i jest to fakt, który przekonywania nie potrzebuje do swojej obrony.

5

@MeMyselfAndI Noo to po co tu siedzisz i się produkujesz w komentarzach? Zawijaj się już na notatnik.

3

@MeMyselfAndI Akurat z Cadiz to Barcelona i Real( jeżeli dobrze pamiętam) miały problemy :D więc to nie byle kto.

0

@Comfortable_ Ehh, gdzie ja o Cadiz cokolwiek napisałem.

1

@MeMyselfAndI pomimo kolejnego remisu zapomniałeś dodać.

0

@arasz1819 No racja, nie ukrywam - kolejnego. Rozwijając bardziej - drugiego w siedmiu meczach.

1

@MeMyselfAndI
Mocny real a to dobre gdy sędzia pomaga pełna zgoda;]

« Powrót do wszystkich komentarzy