La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1169 Culés

1

Jak na razie 75 minut ale drobnym podsumowaniem jest to, że Vinicius z lekko mocniejszym rywalem co się nie daje łapać na głupie bieganie i dzieje się tak jak mówiłem a o co się musiałem kłócić z tymi, co już mu dawali złotą piłkę: Jednowymiarowy piłkarz bez inteligencji boiskowej, jak gra dobrze idzie to błyszczy, ale jak trzeba wziąć odpowiedzialność i wykombinować coś poza jazdą na pałę w stronę bramki, to nasz Vini znowu doznaje bluescreena i nie wiadomo po co na boisku jest.

0

@Tasde dzisiaj też nie było tak źle - parę razy jednak zrobił wiatr. Wciąż jest bardzo młody warto pamiętać.

0

@mekston Co nie było źle? Spotkanie praktycznie jak w poprzednie 3 lata, szarża, ładnie to wygląda i nic nie daje. Wiekiem to już go nie zasłaniajmy, 21 lat to dla piłkarza nie jest mało, szczególnie że to już jego czwarty rok w pierwszej drużynie Realu, a on nie ma problemów fizycznych tylko jest po prostu boiskowo głupi, casus jak Dembele, któremu nawet z wiekiem w głowie nie przybywa.

0

@Tasde dzisiaj cała ofensywa białych miała problemy, ale Vinicius chyba najlepszy

0

@mekston Najlepszy w czym? Żadnego celnego strzału, masa strat, celność podań rzędu 81%. On tylko wiatr robi a ty mówisz to samo co się o nim mówi już 4 rok z rzędu, czyli że dobrze wygląda na boisku tylko nie ma absolutnie żadnego pożytku z czegokolwiek co zrobił.

0

@Tasde w stwarzaniu zagrożenia. Kto w ataku dzisiaj był lepszy od Viniciusa?

0

@mekston Nikt dzisiaj nie był dobry w ataku, oni oddali 2 celne strzały na bramkę tylko. Vinicius przodował w ilości oddanych strzałów, ale oprócz jednego kapcia reszta w kosmos, przez 90 minut miał tyle kluczowych podań co Hazard który wszedł na końcówkę. Celność podań na poziomie 82%, 40% udanych dryblingów a przy tym to on miał 2x większe posiadanie niż reszta zawodników z ataku, więc to on miał na sobie największy ciężar ciągnięcia akcji.
Co z tego, że reszta mogła być gorsza, jak Vinicius którego stroną najczęściej szły ataki, nie potrafił zrobić kompletnie niczego?

0

@Tasde przecież napisałem że cała ofensywa Realu miała problemy, więc wówczas inaczej się gra jak reszta niewiele daje od siebie.

Próbował szarpać - z efektem średnim, ale jednak praktycznie jako jedyny stwarzał jakiekolwiek zagrożenie. Strzały w stylu Viniego ale jednak potrafił sobie wyrobić pozycję (uwzględniając też słabe wsparcie od kogokolwiek w ataku)

Efektywnie na tle kolegów nie było tak źle. Dużo większa krytyka za ten mecz mogłaby spać na Rodrygo, Benzemę, czy pomoc Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy