La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

63

D10S??? Najwięcej kolejnych meczów z golem w Primera División: 21 meczów, 33 gole... Trza przyznać szczerze, że Lewy był tuż-tuż, ażeby pyknąć lub ew. wyrównać rekord Najlepszego Piłkarza Wszech Czasów (IMO). Myślałem, że historia po raz enty zatoczy koło, albowiem poprzedni rekord należał do piłkarza Ruchu Chorzów - Teodora Peterka i został ustanowiony w sezonie 1937/38. Zawodnik "Niebieskich" trafił wtedy do siatki w 16 kolejnych spotkaniach, a w całym sezonie udało mu się strzelić 22 gole. W każdym razie chylę czółko przed Lewym, ale byłbym hipokrytą, gdybym nie zapodał, że jestem bardzo happy, że Lewus nie pobił rekord D10S, ale gdyby wyrównał - to również byłbym HAPPY, byle go nie pobił, taki urok osobisty futbolu, a mianowicie - nieszczęście jednego, jest szczęściem drugiego kibica, ot życiowe /piłkarskie c'est la vie.

6

@Don-Corleone Leo always the best.

4

@Don-Corleone Oh, oh, c'est la vie
Oh, oh, c'est la vie
Who knows, who cares for me
C'est la vie.

i akordeon na koncu.

#elp

6

@Don-Corleone Donie a co sądzisz o Luuku de Jongu

1

@Encore Rasiak to przy nim wirtuoz :D

2

@Encore Pewnie to, że Luuk nawet w Warcie Zawiercie by miał ciężko grać w podstawie. :P

4

@Don-Corleone Leo Messi is the G. O. A. T.

1

@Don-Corleone Zlota Pilka zawieszona w czasie gdzie Lewandowski niszczyl system .Tego nigdy nie zapomne ,cieszy mnie tylko to ze Lewy nie odpusczcza!

1

@martin3131 Ze co? Gdy Leo niszczył futbol, wtedy Lewy na kupe mowil papu..

0

@Lionel_Messi10 Tak myslisz?

0

@martin3131 Nie myślę tak, bo tak jest. :)

1

@Don-Corleone zgadzam się z wszystkim co mówisz, ale przyznaj, było pite :D

2

@Don-Corleone Lewandowski zatrzymując się na 15, czy tam 16 kolejnych meczach z golem w lidze pokazał jak wielkim osiągnięciem jest wynik Messiego. Każdy zachwyca się Lewym i słusznie, ale Messi postawił tak wysoko poprzeczkę, ze jest to niepojęte. Sporo ciemnoty jest i ujmują Lionelowi i dopiero jak on zakonczy karierę to otworza oczy jakim zawodnikiem był

1

@DaPidejpi Jak zwykle w punkt - Szeryfie!!! Pozdrawiam Serdecznie :)))

3

@Grizaldo Było, było pite C2H5OH - Szanowny Panie Marszałku :) Pzdr :)

« Powrót do wszystkich komentarzy