La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

7

Grupa wraca po dwóch latach :)


2

@Peszko07 czemu nigdzie nie widzę akcji, żeby się zaszczepić?

0

@Peszko07 "podejrzeń zachorowań na grypę" czyli idziesz do lekarza i mówisz, że bolą Cię mięśnie i jest Ci niedobrze = masz grypę. 33 lata żyje na tym świecie i nigdy mi lekarz nie zlecał testu na grypę, więc takie wyliczenia można sobie o kant dupy schować.

0

@Peszko07 Grypa przestraszyła się covida ale już wraca. Ciekawe czy szczepionka chroni też przed grypą? ;)

3

@Objectivo bardziej rzetelne to od testów na covida, które dzień po dniu mogą dać zupełnie inne wyniki.
Przypominam, że tutaj mamy do czynienia z OBJAWAMI. Zarażonych jest więcej.

2

@Peszko07 aż musiałem w Google sprawdzić czym jest grypa, bo człowiek zdążył już zapomnieć xD

0

@Peszko07 czytałem gdzieś, że w szpitalach są wytyczne, że zaszczepionych nie wolno testować pod kątem covid. Tylko nieszczepionych od razu na test się wysyła. Zaszczepionym zamiast covid diagnozuje się grypę. Nie wiem czy to prawda, ale może to jest wskazówka czemu znów pojawiła się grypa.

0

@michal26 no nie wiem czy rzetelniejsze jest testowanie na oko niż prawdziwy test. Ludzie którzy idą na testy z Covidem też mają objawy.

1

@Objectivo nie na oko, tylko ktoś ma objawy, które jasno sugerują grypę, to lekarz podejmuje takie a nie inne diagnozy. Tak od lat działało.

0

@michal26 czyli jest to robione na oko bo parę chorób może powodować takie objawy.

0

@Objectivo ale prawdopodobieństwo jest znacznie większe, jeśli objawy się pojawiają jednocześnie w danych oodstepach czasu i kolejności.

0

@michal26 tu się zgadzam, chodzi mi głównie o metody diagnozowania grypy. Nie opłaca się robić testów więc jest to robione przez wywiad.

1

@Objectivo dokładnie tak. Pod tym kątem ok.
Ja po prostu "na oko" uznałem jako "na odwal się" z czym się zgodzić nie mogłem.

1

@michal26 nie o to mi chodziło, wiadomo, że w większości przypadków się to sprawdzi ale nie we wszystkich. Więc nigdy nie wiadomo ile przypadków grypy będzie w sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy