La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

2

Chciałbym, żeby tak było, ale niestety Rosja ma za wiele surowców aby to było realne. To nie Białoruś.

@Barca1992 @tomek8756 @macio_944

2

@Kgorecki2500 tak, zaczepiajmy Rosjan, a potem narzekajmy, że mają do nas problem xd

4

@Kgorecki2500 Każdy normalny kraj prowadząc swoją politykę zagraniczną ma na celu zmaksymalizowanie korzyści dla siebie - nie dla obywateli obcego państwa. Dlaczego pan Szczerba macha więc szabelką jak jego oponenci z PIS i co Polska ma zyskać na wojence z Rosją?
Edit - ostatnio czytałem "Ziemię obiecaną" Baracka Obamy i był tam ciekawy fragment dotyczący podejścia do władzy Mubaraka - Obama wprost przyznał, że nie kiwnąłby palcem aby go obalić czy mu zaszkodzić nawet znając skalę jego nadużyć bo po prostu rządy Mubaraka były korzystne dla USA.

0

@maroon to jest matoł poprostu wystarczy na niego spojrzeć jego twarz niestety nie świeci inteligencją i dzięki ludziom jego pokroju Tusk musiał wrócić ratować platformę bo by ją spuścili w kiblu razem z kidawą i resztą gromadki, a wielka szkoda.

1

@Survier @maroon Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Rosja to dyktatura tak samo jak Białoruś. Tam gdzie nie ma pilnej potrzeby robienia interesów to tych interesów robić nie powinniśmy.

2

@Kgorecki2500 co Cie to chłopie obchodzi? chcesz uratować cały świat? jak nie uchodźców to teraz Rosję będziecie wyzwalac jakbyśmy nie mieli swoich problemów jprd xD nas wyzwalali od Rosji i niech tam siedzą nie trzeba wsadzac kija w mrowisko.

0

@Kgorecki2500 W imię czego pytam? Dla dobra Rosjan mamy tracić cokolwiek? Poza tym to i tak gest symboliczny patrząc na nasze znaczenie na arenie międzynarodowej. Skoro PiS i tak za wszystkimi się kłóci to po co mamy ich zmieniać na opozycję która będzie robić to samo?

0

@NaFazieHitman Nie, żeby zbawić cały świat, ale z tego powodu, że nie robiłbym interesów z dyktatorami, którzy nie potrafią poszanować prostych praw obywatelskich ( demokracji). Ale też zdaję sobie sprawę, że to utopia i takie działania są niemożliwe w praktyce.

0

@Kgorecki2500 ale możesz nie robić z nim interesów. Myślę, że tego nawet nie zauważy.
A z Merkelką robiłbyś interesy? Przecież ona wspiera obecną Rosję, buduje z nimi NS2, wspiera Putina. Jej nie przeszkadza jeżeli to jest dobre dla jej kraju.
Jestem jeszcze ciekaw jak świat zobaczył te fałszerstwa i o jakich fałszerstwach on pisze. Myślę, że Putin nie musi nawet fałszować wyborów bo ludzie rzeczywiście na niego głosują. To wam się wydaje, że nie głosują bo tak wyborcza napisała.

0

@ObiwanKenobi
1. Tak, gdyż Niemcy to kraj demokratyczny i praworządny
2. W wiadomościach na TVN ( nie wiem jak traktujesz to źródło informacji ) było mówione, że partię Putina popiera ok. 1/4 Rosjan. To bardzo ciekawe, że wyszło mu 48% na wyborach. ( większość konstytucyjna) Do tego brak międzynarodowych obserwatorów, zakaz transmisji z kamer z lokali wyborczych, a w jednym miejscu jest nagranie jak ktoś dorzuca karty do urny.
Jak pisałem wyżej. Niestety takie działania to pewna utopia. Chciałbym, żeby Rosja, Białoruś, Chiny i inne reżimy się zamknęły na 4 spusty i robiły interesy tylko ze sobą dając reszcie świata spokój, ale niestety jest to niemożliwe

0

@Kgorecki2500 1. Tak, ale interesy robią z reżimem więc wspierają ten reżim.
2. Tak samo w to wierzę jak wtedy, gdy zagraniczne media piszą jak to w Polsce bije się pedałów, Żydów czy Murzynów, jak to mie mają żadnych praw, wsadza się ich do więzień za to kim są itd. Różne bzdury wypisują za granicą i u nas.
W sondaże też nie wierzę bo robi się to tylko po to, aby pokazać ludziom na kogo mają głosować. A ten sondaż to gdzie zrobili? W studiu tvn? Ruscy nadal mają specyficzną mentalność i Putin to nadal wybawca po rządach Jelcyna.
Nie twierdzę, że nie żadnych manipulacji, ale sądzę, że bez nich też by wygrał.
Też chciałbym, aby takie USA zamknęło się u siebie i nie wtrącało w inne państwa niszcząc je. Zgadnij które państwo uczestniczyło we wszystkich konfliktach zbrojnych w XX i XXI wieku? Nie były to Chiny, Iran, Białoruś ani, o dziwo, nawet Rosja.

« Powrót do wszystkich komentarzy