La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

16

Seria o seryjnych #46
Nikolai Dzhumagaliev - kazachski seryjny i kanibal określany jako "Biały kieł''

Urodził się w Kazachstanie wówczas KSRR. Był synem Kazacha i Białorusinki. Po ukończeniu szkoły trafił na 2 lata do wojska. Gdy wyszedł z wojska szukał pracy na terenie ZSRR. Był między innymi marynarzem, czy elektrykiem. Nikolai z czasem marzył o żonie. Jednak mimo tego, że był przystojny żadna z kobiet nie chciała związać się z nim na stałe. Przez jedną ze swoich partnerek został zarażony kiłą od tego momentu rozpoczęła się jego nienawiść do kobiet. Swojego pierwszego morderstwa dokonał w styczniu 1979 roku. Napadł wówczas na kobietę idącą wiejską drogą. Tak po zatrzymaniu opisywał to morderstwo:
''Od dziecka lubiłem polowania, kobieta szła sama poczułem jak wali mi serce i pobiegłem za nią, gdy ja dogoniłem złapałem za szyję, aby poderżnąć gardło. Gdy to zrobiłem wypiłem jej krew'' - Morderca zabrał mięso kobiety do domu następnie usmażył i zjadł. Jak sam przyznał mięso tej kobiety wystarczyło mu na miesiąc. W 1979 roku Dzhumagaliev w podobny sposób zabił jeszcze conajmniej 5 kobiet. Morderca był bezkarny, aż do 25 sierpnia 1979 roku. Wtedy miał zastrzelić swojego kolegę strażaka. Został aresztowany, jednak zdiagnozowano u niego schizofrenię i po roku został wypuszczony wrócił do zabijania po wyjściu zamordował jeszcze 3 kobiety. Jak później tłumaczył na dni zabójstw wybierał ważne dla siebie daty. Tak np jedna z kobiet zabił w rocznicę śmierci swojej babci. Inna w 100 rocznicę urodzin dziadka 13 grudnia 1980 roku. Na kolejne miejsce polowań wybrał Ałmaty miejscowość, która dziś jest stolicą Kazachstanu. Ostatnią oficjalną ofiarą mordercy była Zoya K. Na początku 1981 roku zaprosił kobietę do siebie. Nikolai pił z kobietą alkohol, zabił, a następnie poćwiartował jej ciało. Następnego dnia podczas libacji alkoholowej z dwoma kolegami został zatrzymany po tym jak koledzy a jego szafie znaleźli głowę kobiety. Natychmiast opuścili mieszkanie i udali się na milicję. Nikolai Dzhumagaliev został aresztowany. Został oskarżony o 7 zabójstw. Tak opowiadał o jednym z pierwszych morderstw:
'' Poderżnąłem jej gardło, wypiłem krew. Potem z jej mięsa zrobiłem pierogi'' - Sąd skazał mordercę na umieszczenie w zakładzie psychiatrycznym. Uznając go za niepoczytalnego. Nikolai w szpitalu w Taszkientcie przebywał do 1989 roku kiedy to uciekł z konwoju, który przewoził go do innego szpitala. Przez 2 lata ukrywał się w górach. Poprosił kolegę o wysłanie listu do Moskwy w którym miał napisać:
''Wkrótce wrócę, tu jest tyle pięknych kobiet, że nikt nie zauważy ich zniknięcia'' - List dostał się do mediów wywołując panikę w Moskwie. Nikolai Dzhumagaliev został ostatecznie zatrzymany w kwietniu 1991 roku pod pozorem kradzieży owiec. Jako mordercę zidentyfikował go śledczy, który przyjechał z Moskwy:
''To poszukiwany przez nas od 2-óch lat seryjny morderca i kanibal'' - Został aresztowany i ponownie umieszczony w ściśle chronionym szpitalu psychiatrycznym na terenie Ałmatów. Nikolai Dzhumagaliev wciąż żyje i dziś ma 68 lat. Co ciekawe sprawa wyjścia na wolność Nikolaia pozostaje otwarta.

Więcej o sprawie ''Kanibala z Kazachstanu'' tutaj...
https://youtu.be/GfnhEHKqu84

@LS @victor @VenoM @Sztywno @Shroud @PatrykBarca @PatrykBarcelona @Objectivo @MesQueUnClub96 @Fenyx i inni zainteresowani.

1

@AmigoBlancos i pomyśleć że ktoś taki nadal może wyjść na wolność.. Prawo jest beznadziejne

« Powrót do wszystkich komentarzy