La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

#Tiki-taka

Joachim Löw także jest na liście kandydatów do roli następcy Koemana. [@gerardromero]

22

Ciekawe czy Low o tym wie :D

87

Miało być 6 nazwisk, a jest chyba 60.

11

Zastąpiłby go z palcem w kieszeni

127

Ciekawe kogo nie ma na tej liście bo obawiam się że zaraz się dowiemy ze mój stary również jest jedną z opcji

47

Jak myślicie, podesłać Barcelonie moje CV? W karierze w FIFIE zdobywałem Barcą potrójną koronę 5 lat z rzędu

13

@xparix A co ci zależy, ktoś sobie pomyśli młody, zdolny, dawać go. Spróbuj jeszcze poszukać po necie czy da się kupić lewe papiery za pracę w jakimś kraju arabskim i masz szanse.

0

Śmiałem się tak głośno że sąsiedzi zadzwonili na policję żeby zgłosić że znowu się naćpałem ...
Dzięki.

0

@zenoowity To przestań obserwować co się dzieje w Barcy bo będziesz miał tak co trochę.

0

@Wossi61FCB Albo w nosie

1

Bielsa,...............

7

Na liście kandydatów są chyba wszyscy, którzy na transfermarkt mają informację "bez klubu"

5

@Magicc89PL hehehehe, racja. O ile sądze ze Conte byłby dobrym wstrzasem i zmiana taktyki o tyle nie rozumiem nazwiska Pirlo czy Cocu... a Joachim pewnie nawet nie wie ze pisza o nim takie bzdury

1

Lepiej nie bo z Niemcami za dużo już nie wygrywał

1

@xparix tylko zrobiłeś to na amatorze a tu trzeba klasę światową hahahah

5

Nie wydlubujmy juz takich trenerow bo smierdzi mi to niepowodzeniem.

3

Gość ze stresu na ławce zagrzebie się w majtkach lub w nosie. Będzie pierwszy przypadek zgonu w tak dramatycznych okolicznościach.

0

Gdzie można się wpisać? Ja tez chce

1

Będzie dłubane i czochrane po jajkach na camp nou

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A Haland i Pogba na liście zawodników ktorych barcelona chce kupić.

0

Nie wiem na ile to prawda, ale jest to poważny trener, taktycznie świetny i mimo wszystko coś osiągnął. Ma doświadczenie w prowadzeniu najlepszych piłkarzy świata. Koeman nie może przy nim postać, ale czy to dobry wybór dla Barcy to już się nie wypowiem.

1

Wybiorą Pique :))

0

Ja mam DNA Barcy tez moglbym sprobować.

0

Pomijająć tą durną karuzele i to, że już chyba każdy był na tej liście, to Loewa chętnie bym tutaj zobaczył.

0

Nie uda mi się rozwiazac umowy za porozumieniem, a mam 3 miesiące wypowiedzenia. A szkoda bo też jestem chetny

0

Nie nie nie. Tylko nie on. On jest ohydny. Jakby on przyszedł trenować to nie obejrzałbym żadnego meczu Barcy dopóki by tu był. Litości.

0

Tylko Czesław Michniewicz.

0

@Kondziubarca Conte, Xavi, Pirlo, Jardim, Löw, Ten Haag, Bosz - póki co nawet 10 nie zamknęliśmy.

0

Low ma "to" w dupie :P

0

@Wossi61FCB albo w nosie

0

@xparix Football Manager wiarygodniejszy ;)

1

Ale on był słabym trenerem. Niezłym selekcjonerem, jak miał dobrych doradców. Ale osiągnięcia ma słabsze niż Koeman w piłce klubowej.

My potrzebujemy rzemieślnika, który potrafi pracować z młodzieżą. A takich trenerów nie ma za dużo na rynku.

0

Ale jakie to ma znaczenie czy będzie Pirlo, Conte czy Loew a może Koeman skoro żaden z nich nic nie zdziała bo nie ma kur.. kim zobaczcie ile my mamy ludzi kontuzjowanych jedni dopiero co wrócili inni ledwo wrócili a znów kontuzja no ludzie dajcie temu Koemanowi pracować aż mu wszyscy wyzdrowieją niech wróci Fati, Dembele Pedri Alba, niech dojdzie do formy Cou to wtedy będziemy oceniać

0

Coś mi śmierdzi w tej plotce

0

A jajka wymyte ma ?

« Powrót do wszystkich komentarzy