La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

#Tiki-taka

Obecnie trenerem preferowanym przez Laportę do zastąpienia Koemana byłby Andréa Pirlo. Na liście jest też Antonio Conte. [@gerardromero]

112

Laporta, co Ty robisz?

67

Uff... dobrze ze Romero o tym pisze a nie zadne powazne zrodlo

2

Po co marnować kasę na zwalnianie Koemana i po co brać kota w worku??

3

Laporta no bez takich mi tu.

23

Pirlo XDDD i jak tu te doniesienia brać na poważnie

0

Pirlo buhahahha zamienił stryjek..

2

Pirlo serio? to już Smudę do Kąpletu

0

Pirlo haha , jeszcze większe gówno by było

9

Co ten Laporta z tymi Włochmi ,trzeba Ten Haga wyjąć z Ajaxu

0

Lapcio jesteś zdenerwowany ochłoń... nie myślisz racjonalnie z tym Pirlo.
Ale Conte może być - na pewno lepiej niż rudy.

1

Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Pamiętaj, że każda klęska jest nawozem sukcesu. Nie pozwól, by zawładnęły tobą drobiazgi.... I dalej wiadomo.

0

A nie lepiej Staszka Czerczesowa? On z marnego materiału potrafi coś zrobić.
Barcelona potrzebuje magika za trenera ;).

0

serio Pirlo?, gość który nie poradził sobie w juve?, TenHag albo Xavi. tak. tylko który trener przyjdzie do Barcy zaraz po rozpoczęciu sezonu? ehh

2

Pirlo? Dlaczego nie Wojciech Kowalczyk? Ludzie kochani!

1

Podobno Jacek Gmoch jest gotowy. Już rozrysowuje taktykę

0

@Kettger ja proponuję Krzynówka, może chociaż będą strzelać z daleka

0

Jeśli prawda to prawda z tym Pirlo to właśnie straciłem resztki nadziei. Conte jeszcze byłby jakimś rozwiązaniem.

0

Niech Laporta odstawi szampana…

0

Pirlo taką kaszanę zrobił w Juve, a teraz ma iść do nas? Wolne żarty. Ale Conte TOP.

0

To nawet nie jest śmieszne..jeśli ma być wybór między Koemanem a Pirlo to lepiej grać bez trenera albo ściągnąć kogoś z Barcy B. Jedno jest pewne Koeman musi jak najszybciej pożegnać się z posada bo tracimy z nim czas i tylko 4 kandydatów powinno się liczyć. Conte, Loew, Xavi i Robert Matrinez i to w tej kolejności

0

@jark3 dlaczego Xavi? wg. mnie nie ma nic ponad Pirlo w warsztacie treneskim a do tego jeszcze mniejsze doświadczenie w ogórkowej lidze. Piłkarzami byli podobnej klasy

0

@Bielik12345 kąpletu?

0

To już Piotr Stokowiec jest lepszy niż Pirlo...

0

Pirlo z deszczu pod rynne

0

Lapcio znowu sie ośmiesza? :D

0

Ani jeden ani drugi
Po tym sezonie być może będzie dostępny Klopp jak znów nic nie ugra z Live, być może nawet Pep.

0

Pirlo to jeszcze z powodzeniem by zastapił Busiego a nie zasiadł na ławce jako trener słabeusz

« Powrót do wszystkich komentarzy