La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

#Tiki-taka

Barcelona pracuje nad listą 5-6 nazwisk, aby zastąpić Koemana. Dużym problemem jest obecnie to, że nie ma konsensusu, kto powinien zmienić Holendra. Xavi jest na liście, ale w tej chwili nie byłby faworytem. [@gerardromero]

9

Tak mi pisz Darek

14

W tym wypadku to Xavim nawet by człowiek nie pogardził.

20

Pakt z diabłem i dajcie mi Conte

2

Błagam żeby to była prawda...

8

Nie ma czasu się zastanawiać, brać Xaviego jeśli chce, gorzej już sie chyba nie da grać.

1

Ciekawe kto tam jeszcze jest, nie ma za bardzo kogo wziąć :/

11

To już wolę Xaviego bez doświadczenia w Europie od Koemana.

2

Ja wiem, że to mało realne, ale błagam o Conte.. Nie bierzmy Xaviego, któremu jak teraz nie wyjdzie, to będzie spalony już chyba do końca i wątpię, że wyjdzie to nam na dobre

27

Nie chce żandego Xaviego a wiecie czemu ? bo z legendy zrobicie śmiecia. Nie ma kim grać i kto by nie przyszedł musi siez ty zmierzyć. Teraz macie Komana do bicia bo nie pamiętacie jaką legendą był dla klubu a ciekawe jak wam pójdzie mieszanie z błotem Xaviego ... juz pewnie więcej dzieci kuma kima jest/był.

1

@sokot
Xavi nie ma kim grac w All Saad a i tak tam chlopaki graja fajna pilke to i tu by dal rade

0

@shoZu Smuda,Michniewicz,Kaczmarek,Majewski oraz cały pion Kanału sportowego.A poważnie była ostatnio mowa o R.Martinezie.Może to nie plotka i jest także uwzględniany.Ciekawa opcja

1

@agaFCB to samo mówiliśmy jak odchodził Valverde.. wiadomo kto potem przyszedł i było jeszcze gorzej jednak

0

Najzdrowiej byłoby odrzucić DNA Barcy i poszukać trenera, którego preferowanym stylem byłoby 4-3-3, 4-2-3-1, 4-1-4-1 i ich wariancje. Do tego pewnie jednak nie dojdzie, więc liczyłbym na Petera Bosza, Ten Haaga, może Rudiego Garcię.

1

5-6 nazwisko... myślę że większość kibiców nie bedzie kojarzyć tych nazwisko bo nikt poważny tu nie przyjdzie.

1

Loew? Potrzebujemy bomby...

1

A co wam da ta zmiana trenera? Tu jest po prostu słaby skład, przykro mi to stwierdzić, ale na papierze to wasza drużyna jest za realem czy atletico i na dziś bliżej jej do sevilli

0

Jesli to prawda i przyjedzie ktoś kto poukłada chociaż trochę ten chaos na boisku to naprawdę będziemy mogli być zadowoleni. Ja chce przede wszystkim widzieć pomysł w grze, wreszcie PORZĄDNY pressing, chęć i walkę na 1000%

0

@agaFCB da się. Xavi nie ma kim grać, a i tak jego styl gry jest już mocno średni w Europie niestety.

0

niech już będzie ten Xavi, żeby każdy się przekonał, że nie będzie żadnym zbawcą tej drużyny. A potem jakiegoś uznanego trenera z topu, a nie średniaka-legendę klubu. Byle nie Pirlo, bo to chyba jakiś żart.

3

@Mike1023 Halo! Trenerzy świata, zapraszamy! Oferujemy:
- fatalną sytuację finansową
- brak transferów wymaganych przez trenera, jeśli nie za darmo
- kontrakt na maksimum dwa lata, bo docelowo ma być może-w-Katarze-nie-przestrzegają-praw-człowieka-ale-ludzie-są-szczęśliwi-Xavi
- obowiązkowe DNA Barcelony, granie młodymi i wygrywanie od samego początku
- 1/3 składu w szpitalu
- obgadywanie przez zarząd w mediach
- oficjalne szukanie następcy w trakcie pracy trenera
- obrzucanie łajnem na LB

1

@marcinnikt proszę cie porównujesz Emiraty Arabskie do Hiszpanii i LM ?

0

Można pracować nad nazwiskami, ale ... kto teraz przyjdzie? Każdy szanujący się trener spojrzy na listę nazwisk i ... wykręci się względami zdrowotnymi.

Nikt nie wie, ile jest kasy w skarbcu. Natomiast wszyscy wiedzą, że Laporta to wielki oszust. Będzie obiecywał złote góry, a następnie w okienku transferowym sprzeda Araujo.

Klub trzeba przebudować od bazy zdrowotnej - bo to co się dzieje od lat jest niewybaczalne. Trzeba zatrudnić psychologa ze zdolnościami hipnozy - bo ja nie widzę szybszej możliwości odblokowania się zawodników. To na początek. Trener nie jest ważny, jeśli on nie ma zdrowych zawodników. Co z tego, że na liście płac mamy niezłych piłkarzy, jeśli oni nie są dostępni.

0

@marcinnikt Tiaa, to skoro Xavi gra fajną piłkę w Al - cośtam to jeśli nie wyjdzie z nim to trzeba poszukać gdzieś w czwartej lidze hiszpańskiej albo w lidze azerskiej. Tam pewnie też są trenerzy którzy nie mają kim grać a ich drużyny grają fajną piłkę.

0

@Barcelonista94 idź pograć w fife

0

@Persyfl Oferta w sam raz dla jakiegoś trenerskiego bankruta który na siłę będzie chciał udowadniać że się jeszcze nie skończył.

0

@slayer Dadzą drugą szansę Sentienowi :D

0

@Persyfl Chyba za cenę zrzeczenia się roszczeń finansowych względem klubu. Co miało pójść na Setiena to pójdzie na Koemana i księgowi będą zadowoleni, w końcu to oni rządzą klubem od jakiegoś czasu.

1

To już jest koniec nie ma juz nic... Kuman możesz być wolny, możesz już isc

1

@sokot
Porownuje amatorow ktorych Xavi byl w stanie nauczyc gry w pilke z proefesjonalnymi pilkarzami ktorych bedzie mial do dyspozycji w Barcelonie

0

@slayer
Dokladnie tak jak mowisz

« Powrót do wszystkich komentarzy