La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

#Tiki-taka

Koeman ma w swoim kontrakcie klauzulę, która sprawi, że otrzyma 6 milionów euro, jeśli Barcelona nie przedłuży z nim umowy o jeden sezon. Kwota jest związana z odszkodowaniem, jakie trener musiał zapłacić holenderskiej federacji, aby przybyć do katalońskiego klubu. Jeśli Barça zwolni Koemana w tym sezonie lub po prolongacie umowy, rekompensata dla szkoleniowca wyniesie 13-14 milionów euro. [@ClubMitjanit]

50

Bo najwazniejsze bylo ze ma DNA BARCELONY xdxdxdxd

138

7 cudów świata.
Nr 1. Bartomeu nadal na wolności.

1

Takie zabezpieczenie, żeby zawału nam nie dostał

3

Nawet kontrakt z trenerem "betonowy". Pogratulować Bartomeu.

3

To Barcelona nie zwróciła Koemanowi pieniędzy za opłacenie odszkodowania dla federacji holenderskiej?!

3

Ale przecież zależy mu na klubie, bo zapłacił za wejście do muzeum FCB XD

1

a podobno kuman kocha klub ;) swoją drogą piłarze obnizyli znaczaco swoje wynagrodzenia, a co z naszym wuefistą?

90

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na fakt, że to Koeman opłacił z własnych pieniędzy odszkodowanie holenderskiej federacji co pokazuje w jak ciężkiej sytuacji był klub niemal 14 miesięcy temu.
Kolejna kompromitacja Bartomeu - potem dziw się człowieku, że trzecie okienko z rzędu osłabiamy kadrę, a z braku laku łatamy skład "talentami" z drużyn młodzieżowych.

@Lucassito zawsze klub opłaca koszt transferu trenera lub piłkarza - to wielki gest że z własnych pieniędzy opłacił odszkodowanie federacji nawet jeśli później te pieniądze miałby odzyskać. Dodatkowo do tego obniżył jako pierwszy w zespole swoją pensję dwukrotnie oraz odłożył jej płatność w czasie - to co piszesz jest podłe. Można kogoś nie lubić, ale takie insynuacje są mega słabe.

31

@JarekS Nie wymagaj za dużo od typów jak wyżej. Wszystko wina Koemana. Obniżenie pensji, odroczenie płatności w latach i zapłacenie ze swojej kieszeni odszkodowania federacji to za mało. Lucassito co prawda nie zna faktów, ale co tam. Koeman powinien się zwolnić, nie brać odszkodowania, dopłacić kibicom la rambli i się ubiczowac.

0

W każdym klubie trenerzy mają wpisane odszkodowania za zwolnienie i to jest dla mnie bardzo dziwne. Wszystkie kluby na świecie zgadzają się na to i później nawet jak drużyna gra beznadziejnie to trenera nie można zwolnić bez odszkodowania.

5

@JarekS tutaj ludzie myślą, że to co napiszą to staje się faktem. Nie wiem to zamykam otwór gębowy i się nie wypowiadam. Niestety to dla niektórych to wykraczające poza ich możliwości.

1

@kejdzi Co w tym dziwnego? Pewnie bez tego trenerzy by nie podpisywali. Powiedzmy, że po miesiącu zostają zwolnieni i nie mogą znaleźć do końca roku roboty. Nie dostają pensji i odszkodowania i lipa. La rambla by w ciągu sezonu wnioskowała o ciągłe zmiany trenerów :D

2

Woda na młyn bezmyślnych krytykantów Koemana

0

Czyli rozumiem że to będzie 13/14 + 6 mln, czy ta kwota jest zawarta już w tych liczbach?

0

@Bogan Po co Ty i przedmówca w ogóle komentujecie wypowiedzi tego gościa. Przecież on nawet nie jest kibicem Barcelony. Przejrzyj jego komentarze, 99% to krytyka. Praktycznie nic pozytywnego, wszędzie widzi błędy i wypaczenia, czegokolwiek by nie zrobiono, dla niego zawsze jest nie tak. Powtarzam, to nie jest kibic Barcelony.

1

@Dari0G Spoko, nie robiłem researchu. Są tutaj kibice innych drużyn i nie wypisują takich głupot. Głupota jest niezależna od przynależności klubowej.

2

Brawo Bartomeu dzięki za zostawienie swoich Koniów Trojańskich w klubie.

1

Wszędzie się czyta aluzje sugerujące zwolnienie Koemana. Tak jakby był on problemem tego klubu. Tym którzy tego nie pamiętają to niech wiedzą, że jest legendą tego klubu i był przed laty wybitnym zawodnikiem tak samo jak Xavi na którego nie wiedzieć czemu niektórzy czekają jak na zbawienie. Nie mówię, że za zasługi powinien być tu dożywotnio trenerem ale jakiś szacunek mu się należy. Denerwuje mnie jak czytam epitety typu: rudy, wuefista i inne takie.
A jak zmieniać trenera to kto niby miałby go zastąpić i sprawić, że drużyna będzie grała jak z nut? Xavi bez doświadczenia? Myślę, że zderzyłby się ze ścianą i mielibyśmy problem. Bo jak tu zwolnić Xaviego który dla wielu jeszcze jako piłkarz był widziany jako przyszły trener. Poza tym zwolnienie Koemana będzie kosztowne.
Myślę, że trzeba mu dać szansę przynajmniej do końca obecnego sezonu. Zobaczyć jak zmieni się gra drużyny gdy wrócą kontuzjowani zawodnicy.

0

@Bogan Ok, ja rozumiem. Tylko ustawienie tak wysokich odszkodowań sprawia że trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności za swoje wyniki. Dziwię się że kluby na to idą.

2

@kejdzi Jak klub jest bogaty to wypłaci takie odszkodowanie bez żalu. U nas są problemy finansowe więc tak to wygląda. Bez tych klauzul topowi trenerzy nie podpisywali takich umów. To ich praca i źródło zarobku. Pewnie wybieraliby mniejsze pieniądze i mniejsze kluby które nie mialyby w umowie odszkodowania, ale za to wypełniłyby kontrakt.

0

@bartulek98 Naprawde nie smieszy to po 6 latach od wyborów w 2015 w obliczu trypletu. Ja wtedy na BARTO nie glosowalem.

0

Czekaj... co zrobi? otrzyma? jak dziadek Setien jeszcze siana nie dostał XD

« Powrót do wszystkich komentarzy