La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

4

4:0 z Bayernem było wtedy najniższym wymiarem kary xD

https://youtu.be/ch70WCNyT-E

0

@Survier ehh Bayern Juppa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Survier No, ale jak to? Przecież był Iniesta, Xavi, Messi, Alexis, Alves...i wtopili z Bayernem, który był słabszy od tego obecnego?
I potem jeszcze na CN wrzucili trójkę...

11

@Survier genialna drużyna z genialnym trenerem, tam wszystko wtedy u nich grało

7

@norbi77 Oni chyba wtedy wygrali lm więc słabi nie byli

1

@Survier Ale ten Muller to tam niesamowicie Albe sfaulował przy 3:0.

8

@norbi77 słabszy od obecnego? Chyba nie pamiętasz za dobrze tamtego Bayernu. Drużyna wygrywająca tryplet nie jest słaba XD

1

@Survier i tak pokazaliśmy więcej niż w wtorek na CN

0

@l0Messini A co napisałem? Słabsi od obecnego Bayernu.
Mimo wszystko u nas grała czołówka piłkarska i dostalismy łomot...o tym pisałem parę dni temu po meczu LM, że Bayern zawsze jest trudnym przeciwnikiem i nieważne z kim grają.

2

@MesQueUnClub96 Następny niedowidzący...tamten Bayern był słabszy od obecnego (skład), który rok temu tez zgarnął tryplet.
Van Buyten czy Martinez to faktycznie zayebiści byli...

1

@norbi77 Składem może byli gorsi ale nadrabiali to indywidualnościami. Robben, Ribery, Lahm dalej nie będę wymieniał.

0

@barcelonaLM no ale mimo wszystko ani jednej setki od strony Barcy tutaj nie widziałem xd

0

@Survier Podobny przebieg do tego z przed kilku dni :p

2

@MesQueUnClub96 Valdes, Pique, Bartra (Montoya), Dani Alves, Adriano, Song, Iniesta (Thiago), Xavi (Alexis Sanchez), Fabregas, Pedro, Villa ...i taki skład dostał w***dol w 2013 roku z Bayernem, który miał w składzie Neuera, van Buytena, Alabę, Lahma, Boatenga, Martineza, Robbena, Ribery'ego i...Mullera

A tutaj płacz, bo obecny Bayern, który ma zajebiście silną ekipę zlał wypalonych amigosów i 17/18 -latków.

1

@MesQueUnClub96 A teraz mało mają indywidualności? Dodaj do tego zgranie, fizyczność, pressing i jedną z najlepszych "9" na świecie...zespół niemal perfekcyjny.
A w tamtym Bayernie taki van Buyten to był prawie jak Lenglet, a o Martinezie to szkoda gadać, bo dobrych wystepów to za dużo nie miał.

1

@norbi77 Tylko co do składu Barcelony musimy pamiętać też okoliczności związane z Tito. Oczywiście nie usprawiedliwiam naszych bo 4:0 do tyłu takim składem to trzeba się postarać.

Oczywiście że obecny Bayern jest prawie zespołem perfekcyjnym. Jednak Bayern z tamtego roku jest także niesamowity i dlatego wszyscy tak wspominają ten słynny już Bayern Juppa.

1

@Survier tyle lat minęło, a Pique i Alba wciąż zawalają bramki dokładnie w ten sam identyczny sposób. Zresztą po tym dwumeczu Pique powinien zakończyć swoją karierę w Barcelonie, a tymczasem dalej gra i udaje, że ogarnia obronę.

2

@norbi77 Przecież Messi wtedy nie grał. Na wyjeździe chodził po boisku z kontuzją, a na Camp Nou w ogóle nie wyszedł.

1

@ProMILs Pique miał jeszcze jeden świetny sezon - 2014/15, gdy zdobyliśmy tryplet. Więc nie powinien kończyć kariery w Barcelonie w 2013 roku.

1

@MesQueUnClub96 Nie twierdzę, że tamten Bayern nie jest godny zapamiętania, ale "piłkarsko" na pewno był słabszy i nadrabiał to innymi walorami.
Wtedy był problem związany z Tito... a teraz? Od roku w klubie jest Sajgon i nikt tak naprawdę nie może spokojnie pracować, bo non stop jakieś zawirowania, afery itp.

0

@Pawlak1992 No i co w związku z tym? Byli inni.
Teraz nie było Messiego i...reszty, więc nawet nie ma co porównywać, bo tamta Barca, nawet bez Leo zlałaby obecną.

0

@norbi77 Odnoszę się do tej wypowiedzi: "Przecież był Iniesta, Xavi, Messi, Alexis, Alves...i wtopili z Bayernem, który był słabszy od tego obecnego?"
Wymieniłeś Messiego, który nie grał.

1

@MesQueUnClub96 Tamten Bayern to chyba najlepsza drużyna w historii futbolu. Drużyna efektywna, oszczędna, idealnie zgrana.

2

@MontelQ drugi chyba też ze spalonego

1

@MadafakinGuy nie. (15 znaków).

0

@norbi77 Widzisz ile daje trener? Sam napisałeś, że ten Bayern (skład jest obecnie lepszy), a gra była lepsza wtedy.

1

@Survier ale w tym skrócie który pokazujesz, to i owszem Bayern grał, ale Barca z piłką gościła chociaż co kilka minut pod bramką rywala, w ogóle miała piłkę. W obronie w powietrzu przegrała wszystko, ale jednak na ziemi sporo pojedynków wygrywali obrońcy. Mieli po prostu dużo okazji się pomylić, ale jednak.
Tak dooglądałem, to 2 i 3 bramka Bayernu wątpliwa.
Mnóstwo strzałów, ale wcale nie jakieś przygotowane pozycje w większości.
Tak generalnie to mimo wyniku i okoliczności uczciwsze byłoby ze 3:0 max.
Za to ostatnio powinno być znów 0:4-5 i nikt narzekać nie powinien bo Bayer u nas dożo bardziej dominował i kontrolował mecz. Tamtym wpadła pierwsza i szły kontry, a tamta Barca miała z tym największy kłopot.

0

@Pawlak1992 Grał, tylko miał "dyskomfort" ze względu na uraz.

0

@Bagsik88 Gdzie napisałem, że gra Bayernu była wtedy lepsza?
Napisałem, że piłkarsko był słabszy od obecnego, ale nadrabiał czymś innym.

0

@norbi77 To co było lepsze skoro mieli takie wyniki? Skład był gorszy.

1

@MesQueUnClub96 Pique myślał, że jak się zrobi na łyso, to go Bawarczycy będą za Robbena brali

« Powrót do wszystkich komentarzy