La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1326 Culés

#Tiki-taka

Luuk de Jong znalazł się na wstępnej liście piłkarzy powołanych do reprezentacji Holandii na mecze z Łotwą i Gibraltarem. [@OnsOranje]

3

W Barcy gra to i powołania są

3

@Encore będzie na sprinty wychodził

3

Na drewnianych przeciwników drewniany piłkarz, proste :D

3

Zima w Holandii idzie bo już drewno targaja

1

I co teraz hejterzy?

1

Ciekawe czy znów jak będzie grać połowę czasu przestoi na ewidentnym spalonym.

1

Gibraltar to odpowiedni poziom dla niego

1

W jakiej roli? Będzie podawał napoje prawdziwym piłkarzom czy może będzie kompletował stroje do gry? ;)

0

Jedzie chyba tylko po kontuzję, żeby nasz sztab medyczny się nie nudził jak Fati wyzdrowieje.

0

Miałem okazję być na meczu Barcelony z Bayernem i powiem tak: osoby odpowiedzialne za sprowadzenie Luki de Jonga to sabotażyści. Najsłabszy piłkarz na boisku.
A wystarczyło postawić na Collado, który w Barcelonie B, rzadko bo rzadko ale grywał na środku ataku, a technicznie jest znacznie lepszym graczem od Holendra. No ale Koemanowi marzy się w Barcelonie diaspora holenderska i wszystko ku temu robi: był De Jong, przeszedł Koeman, Dest, a po nim Depay, Luki de Jong, w zarządzie syn Cruyfa, a kilka dni temu na stronie Barcy pisano o ewentualnym dołaczeniu do władz Barcy Overmars. Czy to właściwy kierunek... czy to Żydzi przypadkiem nie chcą przejąć Barcelony ( większość wymienionych Holendrów powiązanych jest lub było z Ajaxem , który z kolei ma silne powiązania Żydowskie).
Moim zdaniem osobiście bym się temu nie ździwił, zwłażywszy, że S.Roberto po wyjściu za mąż za Hiszpankę żydowskiego pochodzenia nagle jest promowany.

« Powrót do wszystkich komentarzy