La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1189 Culés

#Tiki-taka

Samuel Umtiti nie trenuje z powodu złego samopoczucia. [@gerardromero]

68

Psycha siadła .

75

XDD (15 znakow)

63

Samu to jest przegość.

Mem piłkarz.

4

Ah Biedny Umtiti

67

Zachowal sie odpowiedzialnie.
Mi jak termometr pokaze 36.7, to z automatu l4 i nie ma co lekcewazyc objawow choroby

2

Za mało zarobił :(

10

Ciekawe czy psychiczne czy fizyczne... oby to nie jakieś depresje bo dram w Barcelonie już wystarczy.

9

Umtiti jak mu przykro :(
https://tenor.com/XGgr.gif

0

Ten to ma życie. Nie robi kompetnie nic. Wiecznie szpital. A wysoki kontrakt wpada.

6

Szaman się obraził to ten ma zjazd.

1

Eh. Znowu płacze?

0

Niech zagra i pokaże w jakiej formie jest jego kolano.

4

Gdybym na jego miejscu zobaczył, że przegrywam rywalizację z Garcią to też bym wpadł w depresję

7

Nie wiem co jest bardziej śmieszne. To, że Umtiti nie trenuje z powodu złego samopoczucia czy to, ze Hazard w Realu nie trenował bo się zmęczył XD

21

Patrzę, a tu przykre komentarze na temat Umtitiego. Nie wiadomo co mu jest, powodów może być wiele, z różnych przyczyn, czy to prywatnych, czy zawodowych. Przykre to w jaki sposób tak lekkomyślnie lecą źle opinie, choć nie wiadomo co dokładnie się dzieje.

0

W sumie to chłop robi wszystko co może, żeby dostać szanse, ma najlepszą formę fizyczną od lat, a i tak jest skreślony przez trenera.

1

Nie wiem co powiedzie... Z jednej strony szkoda chłopa a z drugiej gość zarabia miliony i sobie nie poszedł do pracy bo go główka zabolała... Brak słów... Nie ma co się dziwić że zwykli szarzy ludzie gwiżdżą na chłopa, któy pobiera tyle kasy a nie daje nic.

1

@horang Co ty bedzisz. Tylko debile tacy jak ty sie smieja z niego.
Powodzenia Big sam dasz rade!
Wiem ze to czytasz!

1

A jak Piqué, jak Depay? Rzeczywiście coś im jest czy jednak tylko kac?

0

@AduŚ07 Problemy z psychika to nie sa zarty watpie zeby nie przyszedl bo mu smutno. Dziwic to sie trzeba ludzim ktorzy gwizdza na niego a nic nie zrobil. Kady z tych gwizdzacych by postapil jak on do tego nie ustepuje i trenuje caly czas. Tylko debile beda gwizdac

3

@Tridente2015 Ja nawet nie zdziwiłbym się, gdyby „złe samopoczucie” miało inny wydźwięk w hiszpańskim niż polskim. Z drugiej strony gość tymi szamanami i innymi fochami sam na siebie bicz ukręcił...

2

@Tridente2015 dokładnie to samo sobie pomyślałem. Powodów może być mnóstwo np. moze mu związek pada i ma depresje ale już go zlinczowano bo jakiś dziennikarz podał info bez wyjaśnienia czegokolwiek

1

@Hasszz Tak szczerze to akurat dość dawno nie było okazji, żeby w ogóle na niego gwizdać, bo po prostu nie grał...

Inna sprawa, że to raczej nie o gwizdy chodzi. Przecież chyba nie jest z cukru, bez przesady. Polscy piłkarze musieliby chyba sobie strzelać masowo w łeb na miejscu tych z Hiszpanii.

1

Ok ma prawo ale za każdy dzień leci dniówka z pensji w końcu w pracy go nie ma !

0

Czekamy na konkrety. Kontuzji w meczu raczej nie złapał więc ciekawe o co chodzi

2

Śmiechlem, niech przytuli się do Roberto, on też ma zły humor

1

Szaman poprawi jego samopoczucie.

1

Też bym chciał być na 100% L4 z powodu złego samopoczucia, ech....

2

Zdecydowanie za mało zarabia to pewnie jeden z powodów.

0

Że kurna co ? ????

0

AHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAA :D
Roberto płacze po Albie ja piernicze co za klub!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie pójdę dzisiaj do pracy bo mam złe samopoczucie, źle się czuje, źle wykonuję swoją pracę.. To wypad z pracy człowieku na Twoje miejsce jest 10 następnych!!!!!

0

Za dużo spotkań ostatnio, więc wypada trochę odpocząć, żeby być przygotowanym do najważniejszej części sezonu i rewanżowego spotkania z Bayernem.

1

@kamilkrycha no faktycznie dziwne że go każdy ciśnie jak chłop ma wieczny szpital ma gruby hajs na koncie od klubu i podaje sobie rękę z szamanami w dodatku nie będzie trenować bo ma zły dzień, nie żartuj sobie bo na niego to już się przykro patrzy.

0

@Omi nie no stary serio nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi? Przykładowo gdyby ci ktoś bliski umarł to miałbyś w głowie to aby iść do roboty czy szkoły? Bo ja nie. Nigdy nie byłeś na l4 chocby 1 dzień z powodów psychicznych? Jeśli tak to gratuluję idealnego życia. Tez chce aby odszedl bo jest totalnie zbedny ale nic nie wiadomo w tej sprawie A wszyscy już go osądzili

0

@jedrek7000 ale nie porównuj bycia piłkarzem do twojej pracy w januszexie byku XDDD

0

@Tollusiek A co to inna praca? Tak samo jest w 3 czy 8 lidze w Kambodży jesteś za słaby nie trenujesz nie grasz wypad!

0

Samu takie Bayerny to wciagnal nosem, to teraz ma moralniaka xdxd

0

Ale zasadniczo to jest gleboki problem. Gracze tacy jak Roberto, ktorzy cala kariere spedzili tu i nawet zredukowali pensje, zeby pomoc klubowi, teraz maja moralniaka, bo zero wsparcia od kibicow i siadly morale. Tak, to sie ducha zwyciestwa nie zbuduje. Mimo ze jest zle, trzeba ich wspierac.

0

Czy ten gościu myślał że jak popłacze Laporcie w biurach to Rudy da mu 1 skład czytam jakieś minuty ? Ten Rudy ? Koeman ? No bez jaj. Rudy to raczej beton który sobie już to dawno poukładał i wyżej nad nim jest taki ... eee Luuk (sic!) co nie znaczy że większości decyzji personalnych u Holendra nie szanuje.

0

Może powinien poprawić samopoczucie logując się na swoje konto bankowe? Albo jakaś sesja z pejotlem u szamana?

« Powrót do wszystkich komentarzy