La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

#Tiki-taka

Obszar finansowy Barçy sugerował Laporcie, by sprzedał Fatiego, żeby zatrzymać Messiego. Również otoczenie Leo miało sugerować sprzedaż młodych piłkarzy. [@xavi_hdez]

64

Barto by tak zrobił.

114

Jeżeli to prawda i się nie ugiął, to ogromny plus dla Prezydenta.

1

No i Laporta na początku słuchał rad i sprzedawał ( a raczej oddawał młodych, tradycyjnie za 50 procent wartości , albo darmo - Konrad, Alena, Miranda)

7

Wow.... trudno uwierzyć w coś takiego - oby to był clickbait.

77

Jest i to mityczne otoczenie piłkarza:D

18

@horang Słabo porównywać tych piłkarzy do Fatiego.

5

Jeszcze niech wiecej napluja na messiego. Beda jeszcze plakac za nim

1

@Chaoss Bartomeu to by zadłużył klub na 100 lat, odsprzedał połowę praw, zmienił nazwę stadionu i Messi pewnie by został wtedy xD

4

@Chinaski Czy ja wiem, młokos po rocznej kontuzji, jeden wielki kot w worku vs GOAT który pogra jeszcze parę lat

4

Zaczyna się oczernianie Leo. Szmaciaki to straszne gow.

0

Wow jeżeli by to zrobił to nie różniłby się niczym od barto

0

@Kgorecki2500 to się w sumie dopiero okaże.

1

O teraz obrzucanie śmieciami Messiego... BRAWO!

0

W każdej takiej informacji musi być ziarenko prawdy... Mimo smutku jaki przeżywaliśmy i pewnie dalej przeżywamy po odejściu Leo, to nie było jak widać innego wyjścia... Rok-dwa odkujemy się trochę finansowo, postawimy na nowo drabinkę płacową i będzie dobrze, musi być!

0

Pamiętacie może jak swojego czasu ojciec Messiego wyszedł z biura po rzekomej kłótni z jednym z doradców Laporty? Bodajże spięcie miało miejsce z Alemanyn.. Jeżeli wtedy była to prawda to potwierdzić mogło by również to, że otoczenie Messiego sugerowało sprzedaż młodzieży.. Wtedy miało by to sens.. I stąd kłótnia.. Oczywiście to tylko gdybanie i domysły, prawdy nie dowiemy się chyba nigdy, bo wątpię, żeby Laporta nagle zaczął lub kiedyś w ogóle legendę tego klubu.. Może kiedyś się dowiemy wszystkiego :)

0

@JarekS to oczernianie Messiego, może to krety bartomeu robią czarny pijar

0

@Chinaski to akurat pokarze przyszłość czy się mylił czy miał rację. Różnica między nami a prezydentem jest taka ze nam się wydaje i widzimy to co chcą nam pokazać, a on wie

2

@horang a co oni wielkiego pokazali po odejściu? szczególnie Alena? Jedynie Konrad coś pyka we Francji.

1

I bardzo możliwe , jak mówił Duda "ojczyznę dojna racz nam zwrócić panie " sprzedać wszystkich byle Leo miał wszystko. Spotowo dał nam wszystko ale koszty finansowe zwłaszcza w ostatnich latach zjadły ten klub

0

@Kgorecki2500 jak mi wskażesz gdzie że porównuje do Fatiego to spoko.

1

I wtedy ja mu mówię:

- Joan, Ty przypadkiem nie sprzedawaj młodych żeby starego zatrzymać

2

@amanter zaraz wjedzie masq albo inny i zacznie budować na tym jaki to Messi nie jest zły i jest pazerny tylko na kasę i nie kocha Argentyny i Barcelony

1

Sprzedać młodych, przyszłościowych zawodników żeby Messi jeszcze poczłapał ze dwa sezony. Laporta bardzo dobrze postąpił.

5

Mmm uwielbiam te komentarze o starym człapiącym Messim... Najlepszym piłkarzu na świecie, który grając tu dalej wykręcałby niesamowite liczby niedostępne dla nikogo. Bardzo bym chciał widzieć obydwu na CN, bo młody na pewno wiele by się nauczył od mistrza, jednak w tym momencie mamy kota w worku, kto wie jak będzie z formą po takiej przerwie bez piłki, równie dobrze może zostać drugim Bojanem

0

Z całym szacunkiem do Leo…. Ale jeżeli by to zrobili to byli by i….. młodzi to przyszłość

1

Dopiero byłby dramat... Sprzedać X młodych, gwarantujących jakiś poziom, żeby być w czołówce LaLiga, żeby zatrzymać 34 latka.
Tylko idiota by się na to zgodził.
Messi pograłby jesz 2-3 sezony, oczywiście nie za darmo. Po tym czasie odszedłby do jakiegoś MLSu czy coś, a my byśmy zostali z ręką w nocniku, bez Messiego i bez młodych, z ogromnymi długami.

To okienko transferowe, to był ostatni gwizdek, żeby się odciąć od złotej kuli u nogi - Messiego. Gorzej już nie będzie. A za rok, czy dwa zaczniemy normalnie funkcjonować, z budżetem na transfery i sporym doświadczeniem "młodych".

Dno, to najlepsze miejsce na odbicie. Z Messim, zaczęlibyśmy się na tym dnie urządzać.

Poświęcić 3-4 młodych, żeby zatrzymać jednego 34latka... Tacy geniusze to tylko w rządach PiSu i zarządzie Barto.

1

@Gaz nie został, bo jakby wciąż na stołku siedział Bartek to Messi by się bezdyskusyjnie zawinął w czerwcu, 15 dni po końcu tamtych rozgrywek.

1

@AduŚ07 Wstawaj zesrałeś się xD

1

@FCBurnley Nie śpię :D

0

@Chaoss Barto by wypożyczył do Realu i placil mu pensje z naszych środków.

0

To byłaby największa głupota w historii tego klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy