La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

9

Moim zdaniem ban dla Kanału Sportowego był całkowicie uzasadniony. Jak wiadomo bezpośrednią podstawą do blokady tego kanału nie był aspekt sportowy, lecz zawarte w nim treści pozasportowe. Oczywiście nie potępiam bezwarunkowo wszystkich publikacji tego kanału, ponieważ znalazło się w nim kilka rzetelnych pozycji, jak chociażby materiał na temat szczepionek przeciw COVID-19 w odniesieniu do absurdalnej krytyki tych preparatów w wykonaniu Episkopatu. Nie da się jednak ukryć, że z uwagi na fakt, iż docelową grupą odbiorców tego kanału są młodzi mężczyźni, w której to grupie dominują poglądy konserwatywne, wiele audycji na tym kanale bazuje na ostentacyjnym i niezbyt wyszukanym wyszydzaniu ze środowisk o odmiennych poglądach, czego przykładem jest chociażby rozmowa z niesławnym Jasiem Kapelą. Niezależnie od tego, czy zgadzamy się ze słowami tego publicysty czy też nie, to sposób przeprowadzenia z nim rozmowy przez Stanowskiego urągał jakimkolwiek standardom dziennikarskim. Należy także zaznaczyć, że Kapela z całą pewnością nie jest kompetentną osobą do debaty na temat nowelizacji ustawy reprograficznej i jego zaproszenie do programu miało na celu zdeprecjonowanie już na starcie pomysłu tejże nowelizacji. Sam przebieg rozmowy był festiwalem pogardy i opluwania gościa przez człowieka, który wielokrotnie podkreśla swój profesjonalizm dziennikarski. Niezależnie od konwencji programu i poziomu merytoryki samego gościa taka postawa prowadzącego jest według mnie nie do przyjęcia. Stanowski robi to jednak z jasnego i prostego powodu - bazując na tak niskich pobudkach skutecznie łechta ego większości swoich widzów. Mam nadzieję, że po odblokowaniu tego kanału jego twórcy będą unikać tworzenia tego typu nienawistnych audycji.

161

@Chakalaka Ojojoj tak już nie można wyrażać swojego zdania biedaczki jak ci się nie podoba to nie oglądaj proste. (tak to wasz najwspanialszy argument)

184

@Chakalaka otóż zupełnie nie w punkt

173

@Chakalaka Absolutnie się nie zgadzam.

5

@Chakalaka jestem tu przed gorącymi dyskusjami

127

@Chakalaka pomyliłeś rozum z odważnikiem

132

@Chakalaka Uuuuu cenzura ze strony lewicy. Nowe. Nie znałem

2

@NaFazieHitman
Nie chodzi o to, czy chcę oglądać ten kanał czy też nie. Odniosłem się do kontrowersji związanych z blokadą tego kanału.

@Shapiro @barcelonaLM
Proszę o uzasadnienie swojego stanowiska.

0

@Chakalaka ale wielu z kanału sportowego popiera szczepienia to myślałem, ze ich uwielbiasz

12

@Chakalaka 1 minuta i już 7 odpowiedzi. A potem płacz, że widniejesz w gorących :D

https://www.youtube.com/watch?v=d0tXMiRWZqk

1

@BART97
Czyli nawet nie przeczytałeś tego, co napisałem.

57

@NaFazieHitman można wyrażać swoje zdanie. O ile wpisuje się ono w poglądy lewicowców

94

@Chakalaka "Sam przebieg rozmowy był festiwalem pogardy i opluwania gościa przez człowieka, który wielokrotnie podkreśla swój profesjonalizm dziennikarski."
Przecież Jaś Kapela mógłby być w studiu sam i to samo by wyszło. On sam się masakrował...

1

@macio_944 Mnie to bawi :D

4

@Ojciec5tkidzieci
Nie wiem jak by to wyglądało, gdyby Kapela był sam w studiu, ale niezależnie od wszystkiego sposób prowadzenia rozmowy przez Stanowskiego urągał etyce dziennikarskiej.

0

@Chakalaka Bingo. Nie tym razem. Szukałem tylko słowa COVID

Komentarz usunięty

5

@Kozinho. @Karzel
Czym innym jest wolność wyrażania własnych opinii, a czym innym jest jawna dyskryminacja osób o odmiennych poglądach.

4

@Chakalaka a ktoś zmuszał tego Jasia całego do przychodzenia do studia KS i zrobienia z siebie jeszcze większego idioty w oczach opinii publicznej?

35

@Chakalaka Jakich nienawistnych? Gdybyś się zgłębił w temat, to może byś wiedział czego młodzi mężczyźnie sięgają do poglądów konserwatywnych. Cała tammachina feminizmu, ruchów różnego rodzaju, które swoimi poglądami osłabiają pozycję mężczyzn, w tym stopniu też, że część z nich boi się nawet podejść i zagadać do kobiety jak chce jakąś poznać. Kobiety młode obecnie są bardziej pewne siebie od mężczyzn, bo te Twoje wywody i tym podobnych osób służą do celu, żeby też zbić poczucie pewności siebie u młodych mężczyzn, przykładów na to jest mnóstwo i w związku z tym niejednokrotnie się zdarza, że chłopak chcący poznać dziewczynę zostaje wyśmiany w nieprzyjemny sposób i nawet było takie zdarzenie opisane niedawno na forum. Psychologowie wypowiadali się też w tej tematyce, że młodzi mężczyźni utracający swoją pewność siebie, poczucie wartości sięgają właśnie do tych poglądów konserwatywnych m.in. z wyżej wymienionych powodów. Jak znajdę link z opisem gdzie to fajnie było przedstawione to podrzucę dla chętnych.
Mam: https://www.rp.pl/plus-minus/art9318951-dlaczego-kobietom-i-mezczyznom-coraz-trudniej-sie-dogadac

18

@Chakalaka a Ty jak spamujesz tutaj jakimiś żałosnymi twittami to jest ok, te twitty w większości przypadków ośmieszają konkretną grupę.

1

@Chakalaka to już lepiej dyskutować o pozostaniu lub zwolnieniu Koemana :) zdrowiej, spokojniej, a nie mniej ciekawie :) peace and love Ludzie

78

@Chakalaka Sposób przekazywania treści przez Jerzego Urbana (wulgarny język, zachowanie jak u gościa "z obory") również odbiega od standardów, a jednak są osoby (w tym Ty), którym to odpowiada i przyklaskują temu. Więc kolejny raz dostrzegam u Ciebie pewną hipokryzję. Po prostu nie pasują Ci niektóre treści głoszone przez pana Stanowskiego. ;)

Co do tej ustawy - to potem zaproszony został Sidney Polak. Z tego co pamiętam, to Jaś Kapela zaczepiał Stana na twitterze i stąd to zaproszenie do programu. W innych warunkach nikt by tego typa do dzisiaj nie znał - z wyjątkiem jego dziewczyny (chyba już byłej), która ogłosiła składkę na komputer. :D

2

@Mathew86
Nikt go do tego nie zmuszał, ale zapraszanie akurat jego do debaty na temat nowelizacji ustawy reprograficznej świadczy o intencjach Stanowskiego, który na starcie chciał zdeprecjonować pomysł tejże nowelizacji.

3

@Chakalaka Dobra decyzja. Takiego poziomu chamstwa, to nie ma chyba na żadnym, dużym kanale. Szkoda, że nie na dłużej.

17

@negreanu ciekawe przedstawienie sprawy zgadzam się z tym co napisałeś, sęk w tym, że autor posta nie za bardzo chce cokolwiek ustalić tutaj. poprostu rzuca tezę jak zwykle, a później sam się zaora. (zazwyczaj wychodzi na hipokrytę) To taki cykl jego życia na tym forum

6

@Chakalaka Nie ośmieszaj się (jak zwykle).

3

@NaFazieHitman Mi ten artykuł też się bardzo spodobał i jest wiele racji w tym a przede wszystkim są argumenty przedstawione dokładnie przez kilka osób.

3

@Chakalaka
Stanowski mógłby chwycić ciebie do programu i zrobić większą jazdę niż z jasiem :)

3

@skubi99
Naprawdę nie możesz się obyć bez tego typu ataków personalnych?

60

@Chakalaka Jaś Kapela - poeta i pisarz. Autor takich książek jak "Stosunek seksualny nie istnieje", "Janusz Hrystus", "Warszawa wciąga. Tu byłem. Tu ćpałem. Tu piłem. Przewodnik po warszawskich klubach". Wydał 3 tomiki poezji, w tym wierszo-piosenkę, absolutny klasyk gatunku "Jesteśmy debilami". Jest także publicystą lewicowego think thanku "Krytyka Polityczna". Magister filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Myśliciel, autorytet moralny, figlarz, wpływowy człowiek prądu intelektualnego polskiej lewicy w mediach społecznościowych. Jak ktoś tak zasłużony i wybitny, może być niekompetentny?

3

@Cochise
Kompetentną osobą do debaty na ten temat jest prawnik, a nie poeta i publicysta.

6

@Chakalaka ale to sam Jasiu ogłosił się Wielce Czcigodnym Ambasadorem tej nowelizacji, więc kogo, jak nie jego miał zaprosić Stanowski? To po pierwsze, po drugie zaprosił także Sidneya Polaka - gościa totalnie nie znam i nie oglądałem tego odcinka, ale też się opowiadał za tą ustawą i na pewno był bardziej kompetentny od Kapeli. A po trzecie program nazywa się "Hejt Park", a nie "LizanieDupyKażdemuZaproszonemuGościowi Park", więc to jest oczywiste, że forma programu jest kontrowersyjna. A stwierdzenie, że Kanał Sportowy chce się przypodobać konserwatystom po tym jak po programie z Mentzenem Stanowski był przez Konfederatów najeżdżany jest już fikołkiem wyższego stopnia.

4

@Mathew86
Ja mogę ogłosić się ekspertem do spraw energetyki atomowej, ale nie oznacza to, że należy mnie zapraszać do debaty na ten temat.

2

@Chakalaka to nikt cię nie zmusza do przychodzenia na taką debatę. Kapela zrobił to w pełni świadomie, żeby zyskać rozgłos. A jeżeli chcesz oglądać poważne debaty z poważnymi ekspertami to sobie odpal jakiś poważny kanał w stylu TVN24, a nie KS.

24

@Chakalaka Publicysta polityczny nie jest kompetentną osobą do rozmowy o nowelizacji ustawy, którą popiera? Kogo oni zatrudniają w tej Krytyce Politycznej?

3

@Chakalaka Swietna i wyważona opinia na ten temat., którą popieram.

4

@Mathew86
Nie postrzegam Kapeli za jednostkę godną szczególnej uwagi, ale całkowicie rozumiem, że skorzystał z zaproszenia do programu cieszącego się dużym zainteresowaniem i uważam, że wina leży po stronie Stanowskiego, którego celem było wyłącznie ośmieszenie pomysłu nowelizacji wspomnianej ustawy.

@tromtadracjonista
Dziękuję za wyrazy uznania.

@Cochise
Wiem, że bardzo chcesz zabłysnąć, ale musisz wiedzieć, że samo zainteresowanie polityką i aprobata dla pomysłu nowelizacji ustawy reprograficznej nie czyni Kapelę ekspertem w tym zakresie.

33

@Chakalaka no tak, ban słuszny, bo jak ktoś śmie mieć program, gdzie prowadzącym jest mityczny biały heteroseksualny mężczyzna i jest dużo widowni konserwatywnej. Ban słuszny, bo gość sam chciał przyjść i sam się ośmieszył, biedny Jaś. Jak ten sam gość występował np. u Maliny Brańskiej to w porządku, bo sam siebie nie ośmieszył, jej bana nie dać mimo, że sama zaprosiła go tylko dla zasięgów, ale ona może. Ban się należy, bo ja sam decyduję kto jest dobrym dziennikrzem, a kto złym. Twój komentarz aż kipi tolerancją, miłością i wyrozumiałością. PS. Kanał Sportowy został przywrócony, bo nic złego u niego nie wykryto. Przykro mi, ale zwyciężyła tolerancja i szacunek dla innych poglądów.

0

@Chakalaka ale jaka wina leży po jego stronie? Był przeciwnikiem tej ustawy, więc miał jak najbardziej prawo ją wyśmiać i skrytykować - tak działa publicystyka. Zrobił to może w nieczysty sposób, no ale podstawą Hejt Parku jest właśnie kontrowersyjna forma programu.

1

@Mathew86
Problem w tym, że w tym samym czasie Stanowski lubi podkreślać swój profesjonalizm dziennikarski, a taką konwencja rozmowy nie przystoi szanującemu się publicyście.

5

@Chakalaka Gdybyś napisał ten komentarz sam do siebie i słowo "Kapelę" zastąpił "mnie", to bym się z Tobą zgodził.

0

@Chakalaka Mówią to co jest jasne.Wy z tej jasnej strony mocy, wolnościowcy.Jesteście jak wrzód na dupie. Stanowski mówi jak jest i to zostało zbanowane.Nastały czasy, że jak ktoś powie na czarnego człowieka "czarny" To jest rasistą, a jak na geja gej, to jest homofobem.Jaś Kapela, to jest mało inteligenty gość i nazywanie go publicystą, urąga prawdziwym publicystom.Śmiech na sali, że trzeba komuś tłumaczyć to, że jak ktoś chciałby być facetem, a jest kobietą, to JEST KOBIETĄ?? Czy na odwrót?? Śmiech na sali!!!No a Ty to chyba ta Maja Staśko w przebraniu, bo bije od Ciebie lewizną na kilometr

2

@Cochise
Słabe, spodziewałem się po Tobie większej finezji.

27

@Chakalaka Co masz na myśli, Chakalako? Proszę o rzeczowe uzasadnienie.

10

@Chakalaka KS tworzy program, który z założenia ma być kontrowersyjny i wielkie zdziwienie, że faktycznie taki jest... No kurwa xD

0

@Chakalaka i pisze to wielbiciel kolegi morderców Polaków z tygodnika NIE. Mógłbyś stanąć obok Jasia

0

@Cochise
Teraz mnie naśladujesz, fajnie. Miło.

0

@Chakalaka No tak, bo nie może ktoś podkreślać za jakiego się uważa dziennikarza, bo to ja decyduje, czy jest dobrym dziennikarzem. Takie próby racjonalizacji i usprawiedliwiania są domeną osób nietolerancyjnych, bo każda prawdziwie osoba tolerancyjna broniłaby wolności innych, a nie próbowała racjonalizować brak tej wolności.

1

@Chakalaka Dobrze ,że nie wiem o co chodzi :D ale zawsze mnie bawi jak tutaj niekótrzy sie pluja i rzucaja na Ciebie uj wie o co,a znajac życie wiekszośc to pewnie takie ratlerki :D

21

@MarioVeB! Za to odezwał się wielki bohater mi.

25

@Chakalaka Nie mam pojęcia, o czym mówisz. Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

2

@MarioVeB! Nikt tu nie pluje, a pisze. Jak gdzieś widzisz tu plucie, bo ośmiela się mieć własne zdanie to polecam psychiatrę. Nie wiem kto tu jest wolnościowcem, bo ja z prawicą nie mam nic wspólnego, a jestem przeciwny takim banom, które jak okazało się były bezzasadne, bo kanał przywrócono. Jak więc widzisz gdzieś ratlerki to spójrz na siebie, bo sprawiedliwość zwyciężyła, wiec psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Pogódź się z rzeczywistością.

9

@Chakalaka Z Kapeli nie trzeba wyszydzać, on sam się ośmiesza swoimi wypowiedziami - skoro nie jest kompetentny do odpowiedzi to powinien pytającemu powiedzieć w stylu "Nie znam się.".

0

@Chakalaka Powiedz mi tylko, czy Ty miałeś bana jakiś czas, kiedy był spokój?

1

@Azbest
Skąd to przekonanie o bezzasadności bana dla Kanału Sportowego? Może zostali pouczeni, aby zaprzestać publikowania wykluczających treści.

@koksik2700
Nie wiem co to ma do rzeczy, ale nawet gdybym chciał odpowiedzieć, to nie wiem jaki okres masz na myśli.

1

@Shapiro Rozbawiłeś mnie tym :D

0

@tobiasson92
Nie znajduję uzasadnienia, dla którego należy narzucać komuś treść jego wypowiedzi.

0

@Chakalaka gdyby był zasadny to byłby zdjęty na dłużej lbo nawet na stałe albo pousuwaliby im filmiki, ale nawet i wtedy często jest bezzasadny. Ban wynika zazwyczaj z hejterów, którzy zgłaszali kanał i jaką wartość miał ten ban, bo na ile czasu to wystarczyło? Godzina czy dwie, aby go przywrócić z powrotem. Bany kanałów wynikają też z algorytmu, ze nie tylko osoby o prawicowych poglądach dostają bana, ale też osoby LGBT, bo używają słów zakazanych przez Youtube. Można więc być osobą całkowicie niewinną, a stracić kanał nawet na zawsze, bo Youtube nieraz nie raczy poinformować o dokładnych powodach, aby móc się do nich odnieść. Powody nagacji trans-kobiet w sporcie dla kobiet nie jest racjonalnym powodem bana, bo debata na ten temat trwa od dawna i ma też to niemało przeciwników, więc samo w sobie nie jest złe, ale tutaj w grę może wchodzić, jeśli nie atak hejterów, to algorytm Youtube, który może nie lubić takich tematów lub jakichś słów

6

@Chakalaka takimi postami jak ten, to się chłopie sam złomujesz...

0

@panczo
Na jakiej podstawie wysnuwasz taki wniosek?

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Chakalaka czyli jak gość się nie zna na czymś ale się wypowiada, idzie do programu w poszukiwaniu atencji to okej, ale jak ktoś udowodni mu to, że się nie zna to już problem? Z jednej strony mówisz, że nie powinno się nikomu narzucać wypowiedzi, domyślam się, ze chodzi Ci o to, że Jaś Kapela może mówić co chce i nie musi unikać wypowiedzi, z drugiej strony krytykujesz Stanowskiego za to, że mówi to co chce? Jest masa powodów, żeby przyczepić się do Stanowskiego, ale pamiętajmy tutaj, że to nie Stanowski zrobił z Kapeli specjalistę od ustawy reprograficznej, to Jaś zgrywa ambasadora, zwolennika i przedstawiciela artystów w tej kwestii, co za tym idzie, to On może odpowiadać na pytania dotyczące tej ustawy. Ale gratuluję, wypełniłeś swoją dzienna normę hipokryzji ;)

2

@thegame1997
Krytykuję Stanowskiego, ponieważ do rozmowy na temat nowelizacji ustawy reprograficznej zamiast osoby kompetentnej zaprosił właśnie Kapelę, a zrobił to tylko po to, aby ośmieszyć cały pomysł tej nowelizacji. Fakt, iż Kapela zgrywa specjalistę w tym zakresie nie zmusza Stanowskiego do jego zaproszenia do programu.

2

@Chakalaka

Ban dla KS był pewnie jakąś nadgorliwością ze strony adminów YT (wystarczy że z jakiejś grupki na FB pójdzie masowo zgłoszenie treści na YT), ale co do meritum to się zgadzam. Stanowski jest populistą - mówi to co podoba się jego odbiorcom, a z osób o przeciwnych poglądach, jeśli nie są dość wyszczekane (np. ciekawe dlaczego program z SIdneyem Polakiem - również o ustawie repro nie zrobił takiej kontrowersji - bo SP wypadł w nim bardzo dobrze merytorycznie i Stanowski nie mógł zrobić z niego klauna), robi publiczny worek do bicia. Tutaj pewnie lecialy jakieś grube żarty o osobach transpłciowych, więc trochę rozumiem że ktoś się mógł wkurwić:)

0

@elcaminodelsol
W pełni się z Tobą zgadzam. Dzięki za komentarz.

0

@Chakalaka ale ta ustawa jest debilna od samego początku do końca. Tego się nie da "obronić" w logiczny sposób i na racjonalne argumenty. Po prostu nie.

Twoim problemem jest to że zafiksowałeś się na lewicowe poglądy i coś Ci się zaczyna odklejać, bo każdą lewicową inicjatywę czcisz jak babcie Jezuska.

0

@Azbest nie dziwiłbym się gdyby kanał zgłaszały tłuki od staśko i malinki :V

4

@Chakalaka no tak, ośmieszył, a jeden z jej zwolenników, który głosi się jako jej ambasador nie potrafił jej w żaden sposób obronić, bo w takiej formie nie da się tego zrobić. Jeśli ktoś zgrywa specjalistę, gada takie rzeczy jak Jaś Kapela (chociażby z tym, że cena tv nie wzrośnie) to co innego pozostaje poza obśmianiem? Czy nie wyśmiewasz osób, które piszą tutaj o tym, że szczepionka na covid jest eksperymentem? Robisz to, bo nie jest ekseprymentem w znanych nam definicjach, Stanowski wyśmiał Kapelę bo nie miał pojęcia o czym mówi, mało tego, nie cały ten program byl poświęcony tej ustawie, Kapela ośmieszył sie tak naprawdę we wszystkim. Więc pytanie w czym specjalista jesy Jaś Kapela, jeśli w niczym to czego szuka w tego typu programach? Atencji, i tego już nie s skrytykujesz. Czy Stanowski wyszukał jakiegoś wariata ba twitterze i zaprosił go do rozmowy? Nie, Jaś Kapela chciał się tam znaleźć, a Stanowski wyśmiał postulaty z jakimi przyszedł, dlatego, że były śmieszne. Pomijam już fakt, że to jego program, częściowo jego kanał więc może tam zaprosić Rydzyka i dyskutować na temat niżu demograficznego. Czy taka dyskusja będzie merytoryczna? Nie, tak samo jak ta nie była, że względu na idiotyczne poglądy jednego z rozmówców na tematy, które były poruszane (wspomniany tv i jego cena, zarobki Lewego, ilość metrów na osobę itd). To nie Stanowski przyszedł do Kapeli, tylko Pan Jaś przyszedł do Stanowskiego, krytykujesz ciągle Stanowskiego ale o Jasiu jakoś złego słowa nie widzę.

5

@Chakalaka ja mam natomiast nadzieję, że po odblokowaniu będą kontynuować świetną robotę, obnażając głupotę ludzi takich jak Kapela.

6

@Chakalaka wiesz w ogóle za co dostali bana? ja tylko się domyślam że chodzi o treści z programu 'Oktagon' ale dziwię się że odniosłeś się w swoim poście do sytuacji sprzed niemal czterech miesięcy, co nie ma związku z obecną sytuacją związaną z blokadą. Ja jestem widzem tego przedsięwzięcia, na początku działalności Kanału nawet kilka razy dodzwoniłem się do Hejt Parku, oglądam dużo programów ale jeśli nie interesuje mnie jakaś treść to jej po prostu nie oglądam i nie mam z tym problemu. Odbiorcą Kanału są wszyscy chętni, bez względu na upodobania polityczne, religijne i pochodzeniowe. Wielki szacunek im się należy za organizację 'Hołd Parku' dla Powstańców i wiele innych inicjatyw, jak choćby Live Charytatywne czy też Hejt Parki np. z Ampfutbolistami. Być może Krzysiek Stanowski głosi populistyczne opinie na różne tematy w których w większości się zgadzam, np. ochrona granicy z Białorusią, ale Kanał Sportowy to nie tylko on i trzech pozostałych znanych dziennikarzy ale jest to również cała ekipa wspomagająca. Jest to świetna inicjatywa której brakowało na polskim rynku i mam nadzieję że rozwiną się do tego stopnia że będzie można ich oglądać w normalnej telewizji.

1

@Chakalaka nie zgodze się z Tobą w temacie wywiadu z Kapelą. Po pierwsze sam Hejtpark ma taką konwencję, w której dziennikarze mogą pozwolić sobie na więcej, na luz. Tak samo osoby występujące tam lub dzwoniące.
Kapela powinien wiedzieć, gdzie idzie, moim zdaniem wiedział. Stano nie mógł poprowadzić tego wywiadu inaczej, Kapela swoimi wypowiedziami, którymi pokazał, jak głupim (nie lubię tego słowa, ale tutaj pasuje) jest człowiekiem, zmuszał do zadawania takich a nie innych pytań, do takiego a nie innego prowokowania.
HejtPark ma taką konwencję, tak jak Kuba Wojewódzki, potrafi być kontrowersyjny, ale często wykłada kawę na ławę.

0

@Chakalaka Nie przesadzaj !!!! od tej poprawność lewaków i innych popaprańców to się nie dobrze robi , Stanowski ,który jest jednym z najlepszych publicystów i dziennikarzy sportowych w tym kraju nawet go nie obraził, przecież ten Jaś Kapela to nie obrażając go jakiś wykolejony gość , jego nie da rady obrazić , on skompromitował się sam NIE BIERZCIE NARKOTYKÓW BO WAS ZMIOTĄ Z PLANSZY

7

@Chakalaka Kolejny raz się złomujesz jeszcze bardziej. Zarzucanie brak profesjonalizmu dziennikarskiego KS przy jednoczesnym wrzucaniu postów z tygodnika NIE czy bronieniu telewizji TVN gdzie debaty zawsze wyglądały jak rynsztok gdzie przykładowo taka Olejnik czy Lis pluli jadem dookoła.

Najgorsze jest to że robisz swoje prowokacje w bardzo umiejętny sposób mimo że obiecałem sobie że nie będę Tobie odpisywał a jednak to robię. Osobom z zaburzeniami jak u Ciebie (ciągle szukanie atencji poprzez chwytanie drażliwych tematów i prowokacje a potem unikanie odpowiedzi) nie powinno się w ogóle odpisywać i należy to wszystko ignorować. Cóż, miłej zabawy życzę ale polecam terapie i pomoc bo może być w przyszłości bardzo ciężko. Nie mówię tego z przekąsem tylko z troską mimo że gardzę Twoimi wpisami.

Co do kanału sportowego to chłopaki robią zajebistą robotę i mam nadzieję że przeniosą się wkrótce na jakąś inną platformę.

3

@Chakalaka Muszę przyznać, że lubię Twoje posty Chips. Można fajnie sobie na nich nabić poleceń ;]

0

@Chakalaka zaraz zaraz, czy ty w tym momencie oczerniasz KS za własne zdanie które nie zgadza się z twoim? XD

0

@kacperFCB_
Nie, Kacprze. Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz, ale tym razem spokojnie, powoli i co najważniejsze ze zrozumieniem.

4

@Chakalaka Powiem krótko - ktoś dzisiaj nazwał mnie śnieżynką ale jeśli jest ktoś kogo komentarze czytam na forum i bez wątpienia mógłbym nazwać przedstawicielem płatków śniegu to jesteś nim Ty. Argumenty które podałeś są słabe i ledwo trzymają się kupy - Kapela sam chciał przyjść do programu, Stanowski potraktował go jako człowieka w pełni władz umysłowych czyli z szacunkiem za co Ty go obwiniasz z jakiegoś powodu. Sama formuła hejt parku również jest dobrze znana i chodzi o starcie poglądów, konfrontacje z zachowaniem kultury ale bez zbędnych uprzejmości a nie 100% pulitzerowy profesjonalizm dziennikarski.
Do tego Stanowski chyba przez kilka miesięcy mówił że ta ustawa jest bez sensu i się z nią nie zgadza zatem dlaczego do cholery miałby nagle przeprowadzać wywiad z Kapelą z pozycji neutralnej? On go zaprosił po to żeby zobaczyć czy druga strona ma argumenty albo jakiekolwiek odpowiedzinna jego pytania.
Co do profesjonalizmu - włącz sobie Monike Jaruzelską jeśli chcesz tego typu treści albo poczutaj jakiegoś New York Timesa czy coś.
A teraz do meritum - nie było żadnych podstaw do zbanowania kanału, nie ma tam treści nielegalnych ani nawet nieetycznych. To że komuś nie podoba się to jak został przedstawiony w danym programie to trudno, absolutną podstawą wolnego słowa jest to żeby każdy mówił powiedzieć o każdym to co chce. Jeśli ktoś poczuł się wielce urażony to niech wytoczy Stanowskiemu proces o defamacje. Ale tego nie zrobi bo by przegrał ponieważ nic takiego nie miało miejsca.

3

@Chakalaka weź juz skoncz pierd****

0

@Chakalaka jestem za a nawet przeciw

2

@Chakalaka hahaha ale z Ciebie naprawdę zaawansowany prowokator XD niebywale. Gdybym miał słabsze nerwy do za każdą odpowiedź do Ciebie bana bym łapał xD top troll

0

@Chakalaka

Chłopie, teraz to już odjechałeś.
Czy mnie pamięć nie myli, czy też byłeś pierwszy, który bronił TVN-u(rzekomo obiektywną telewizję) i opluwał ustawę(która ma na celu skuteczniejsze przestrzeganie prawa) nazywając ją aktem przeciwko "wolności słowa"?

Można kogoś lubić lub nie, można się z kimś zgadzać lub nie, ale zmienianie poglądów w zależności z której strony wiatr powieje?? Współczuję Ci tak żałosnego życia.

Bez odbioru

0

@Chakalaka

... "jawna dyskryminacja osób o odmiennych poglądach"...
Kanał Sportowy w przeciwieństwie do Ciebie zaprasza te osoby o odmiennych poglądach, więc ciężko tu mówić o dyskryminacji.
Ty najchętniej byś je wyciszał, gdyż wg Ciebie Kanał Sportowy nie może mieć odmiennych poglądów niż Ty.
Kto tu kogo próbuje dyskryminować??

0

@Chakalaka Typowo komunistyczna logika... Dałeś do wiwatu. Przez takich jak ty wolność słowa i demokracja cierpi

0

@prison118
Wracaj tam gdzie twoje miejsce ,a nie szukasz durnej zaczepki
Sioo

0

@MarioVeB! Idź się poskarż marudo :D

« Powrót do wszystkich komentarzy