La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

0

Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem konsoli, a nie chce wydawac 3 tys, to w RTVEUROAGD jest właśnie fajna promocja na konsole Xbox series S za 1349zl z fifą22 za 1zł ;)

2

@Croocers niech dadzą taką na PS5

0

@Croocers Ja kupiłem ostatnio ps5 za 2200

0

@FCMichalo digitalowe?

0

@Croocers Bierz 5 albo X a nie półśrodki Kolego

0

@PatrychoO Tak z 2 padami

1

@FCMichalo to nawet spoko, ale ja chyba jednak wezmę pudełkową. Bo ceny gier z PS Store to dramat

0

@FCMichalo a gdzie?

1

@PatrychoO W media martk. Też nie mogłem nigdzie dorwać jej aż zauważyłem że tam o równych godzinach się pojawiała w ofercie

0

@Alvarinho ja tylko i wyłącznie pod fife kupiłem ;) 3tys szkoda, a 1350 jeszcze jakos ujdzie :P

1

@Croocers A no to chyba że tak. Baw się dobrze za tą kasę to warto. Sam też myślę nad zakupem nowej Fify;)

0

@FCMichalo widzę chyba nawet tę ofertę. Ogólnie to, czym różni się digitalowa wersja poza oczywistością? Jak wyglądają ceny gier w PS Store w porównaniu do fizycznych kopii? Bo coś mi się kojarzy, że są droższe

1

@Alvarinho Dziękuję :) Jeśli się zdecydujesz to też życzę Tobie samych dobrych trafów ;)

0

@PatrychoO to jest różnie bo przeważnie gry pudełkowe są tańsze ale przy dobrych promocjach na PS srtore mogą być w lepszej cenie np watch dogs legion w media martk kosztuje 139 zł bez żadnych zniżek a obecnie na PS srtore jest promocja gdzie można kupić za 115 zl( gdy się ma PS Plus). Ceny podstawowe gier się po prostu chyba nie zmieniają na PS srtore bo ta gra bez promocji kosztuje 289 czyli pewnie tyle co na premierę.

0

@PatrychoO cybepunk obecnie na PS srtore kosztuje 209 zł A w media expert 149 zł

0

@FCMichalo problem w tym, że ja gry, w które chcę grać, kupuję na premierę, więc nie ma co liczyć na promki :/

« Powrót do wszystkich komentarzy