La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

0

Duża przepaść jest między PC i Xbox jeżeli chodzi o Fifę? Chodzi mi głównie o poziom, ilość graczy i kart na rynku. Dzisiaj jadę po pracy kupić Xboxa z FIFA i tak się zastanawiam czy mnie tam nie zjedzą :D nie jestem jakimś ultra dobrym graczem. Jakieś tam goldy wbijalem na PC, nigdy poniżej ale zawsze to grałem 2-3 miesiące i kończyłem z Fut, ponieważ lubię te początki jak jeszcze nie ma tych Neymarow i Mbappe w każdym składzie. W Fifę 21 grałem tylko miesiąc na subskrypcji Ea Play. Jak wgl wygląda porównanie platform, gdzie jest najwięcej graczy i największy poziom?

1

@Croocers na xboxie jest najtaniej, na ps jest drożej, a na pc najdrożej

1

@Croocers na konsolach zawsze jest więcej kart i graczy niż na PC. Sam kiedyś grałem tylko na PC to była bieda trochę z tym, a jak na Xboxie One w 21 trochę grałem dopóki nie odpuściłem to kart i graczy było od ciula i ogólnie EA dba bardziej o konsolowcow

1

@Croocers i na pc są trainerowcy

0

@DaPidejpi a bardzo odczułeś różnice poziomów po przesiadce z PC na konsole?

1

@Croocers Nie zjedzą, sam miałem przejście z PC na PS4 i wbijałem te same rangi co na kompie. Obecnie wracam na PC i ciekawy jestem jak to będzie wyglądało :D Pamiętam, że z graczami nie było problemu, jedynie rynek tworzył jakąś różnicę.

1

@Croocers jak grałem u sobie na kompie w 5 lidze to u ziomka na Xbox w 2 lidze sobie radziłem, wydaje mi się że jest mniejszy poziom przez ogólna liczbę graczy

« Powrót do wszystkich komentarzy