La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

0

Witam. Przed nową fifą, zastanawiam się czy nie warto kupić EA Play na rok za 80 zł? Problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym że po wygaśnięciu 10 godzin gry przedpremierowej nadal będę miał dostęp do Fify. Bo jeśli tak to chyba faktycznie o wiele bardziej opłaca się skorzystać z tej opcji niż kupować samą grę

0

@Filipfcb2000 Nie. Po 10 godzinach tracisz dostęp do gry i nie ma innej opcji. Miałem to wykupione, więc to przerabiałem :)

1

@Filipfcb2000 Po 10 godzinach nie możesz już grać w fifę.

1

@norbi77 No właśnie mi coś tu śmierdziało że jak fifa może kosztować ponad 200 stówy a tu nagle masz za 8 dych dostęp na cały rok z dodatkami. Dzięki za info

0

@KORTIS Dzięki za odpowiedź

0

@Filipfcb2000 z abonamentem ea play pro (proszę nie mylić z normalnym ea Play) masz stały dostęp od dnia premiery do wersji ultimate bez ograniczeń. Na cztery dni przed premierą masz 10 godzin trialu gdzie możesz już zacząć bawić się grą, a 22 startuje web app gdzie będzie można otwierać paczki, robić sbc etc.

0

@PartidarioCatalan No właśnie już to obczaiłem ale stwierdziłem że najbardziej opłaca mi się kupić fife w edycji ultimate a jeszcze miałem 10% zniżki więc za okolo 315 ziko mam grę na 4 dni przed premierą i jeszcze jakieś fifa pointsy

0

@Filipfcb2000 jeżeli kupujesz na pc to najbardziej opłaca sie ten abonament. Za 420zl masz dostęp nie tylko do nowej Fify ale i nowego Battlefield oraz innych gier. W dodatku możesz wziąć opcje co miesiąc i np zrezygnować po 3 miesiącach grania gdyby FIFA ci nie siadła w tym roku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?