La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

3

Grealish to to jest Kocur z piłka. Swietna technika. Balans krótkie prowadzenie piłki szybkośc. Normalnie Anglia doczekała się swojego Iniesty
Klasa

216

@MarioVeB! Nie porównuj nawet tej pacynki do wielkiego Andresa.

63

@MarioVeB! Jak Grealish to Iniesta, to ja jestem Cristiano Ronaldo.

Komentarz usunięty

71

@MarioVeB! To ten którego Sir Glik wypluł i przeżuł ?

88

@MarioVeB! Świetny kocur. Wyjaśniony przez Jóźwiaka i Glika xD

2

@barcelonaLM Jak zawsze :d

Komentarz usunięty

2

@MarioVeB! Tylko szkoda ze cały czas gada i płacze

1

@FC1899Barca To ten który napedzał każda akcje a poza dryblinmi wracał się i czyścił w odbiorze pomoc :)

Kapitalny zawdonik

@clyde
To ,że bedzie mu umniejszac śwoadczy o waszej ignorancji

5

@clyde Jakiej pacynki. Jack ma za sobą świetną historię od 0 do bohatera. Co zdobędzie zobaczymy, elegancje w prowadzeniu piłki ma.

17

@MarioVeB! On nigdy nawet nie będzie miał podjazdu do Andrzeja

33

@MarioVeB! Zestawianie Iniesty z Grealishem to obraza dla Don Andresa.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

3

@FC1899Barca glik nikogo nie wyczyscił ,bo nawet nie grał w jego strefie.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Co za durne hiperbole.
BTW czekam na przeprosiny, bo mnie bezpodstawnie oczerniłeś.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@Firestone Akurat po tobie ignorancji oczekiwałem :D

38

@Kurkmen Zaraz napisze, że jesteśmy rasistami i ksenofobami

0

@Kurkmen
Nic się nie zmieniło wracaj na bana :)

11

@MarioVeB! Nie wiem co bierzesz Ale bierz po pół.

3

@MarioVeB! Ignorancją jest pisanie prawdy?

24

@MarioVeB! "ęTo ,że bedzie mu umniejszac śwoadczy o waszej ignorancjię"
Ty za każdym razem umniejszasz Lewandowskiemu, o czym to świadczy? I naucz się w końcu pisać po polsku.

Komentarz usunięty

9

@MarioVeB! ioioioio choroszczański patrol już się zbliża pod dom, pakuj się

11

@koziar to nie znaczy, że można go porównywać do Iniesty. No ale kolega od dawna ma problemy, więc mu wybaczam. :D
@MarioVeB! Wytrzeźwiej.

0

@against_modern_football Czyli uciekłes czy dostałes przepustke?
Wszyscy o tym wiemy nie musisz sie chwalic ,a teraz
sio spac.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

42

@MarioVeB! Hurr durr grilisz kot, a Wy wszyscy nie macie pojęcia o piłce. Tylko Mariusz ma.

11

@MarioVeB! xD jednego słowa się nauczyłeś i teraz każdego tak nazywasz?

Komentarz usunięty

0

@clyde Skoro masz problem z tą opinia nie moja wina.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

20

@against_modern_football Zostaw Mariusza! Za chwilę napisze kolejny komentarz, w którym będzie multum błędów. Ja nie mogę już na to patrzeć.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

4

@MarioVeB! Raz za razem przekonujesz nas jak bardzo nie masz pojęcia o piłce i wyciągasz mylne wnioski.

0

@puyol_presidend5 Czyli przyznajesz ,że nie masz pojecia o piłce to dobrze
Cieszy mnie to niezmiernie.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

2

@MarioVeB! Oj chyba powinieneś jeszcze raz przeczytać mój wpis.

5

@MarioVeB! Już Cie tyle razy zaorałem, że mnie to zajęcie nudzi

0

@l0Messini
Nigdy tego nie zrobiłeś i nie zrobisz .Powód jest zawsze ten sam ZERO argumentów :)
Także nie konfabuluj kolejny raz ,bo faktycznie robi się to nudne,
@puyol_presidend5
Oj chyba nie zrozumiałeś przesłania.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@Image
wyjaśnili? chyba zostali ciągle przez niego ośmieszani, mieli szczęście że był słaby sędzia bo faule na nim notorycznie nie były odgwizdywane

1

@MarioVeB! Iniesta piłkarsko jest półkę wyżej plus w zachowaniu to już w ogóle inna klasa.

0

@DonMatteo901
Mi chodzi o styl gry prowadzenia, gra na jeden kontakt, wybieganie na pozycje ,ruchliwośc,antycypacja itd reszta to tylko wasze odczucia.
Mnie nie interesuje nic innego poza jego umiejetnosciami piłkarskimi, a te ma na wysokim poziomie. Wczoraj każda akcja przez niego przechodził to on był motorem napedowym Angili

Anglia dawno nie miał takiego piłkarz, po za tym jego motoryka nawet jak stracił piłke to szybki powrót i skasował kontre pieknym wslizgiem. Srodek był wczoraj jego.
Pep wiedział co robi kupujac takiego zawodnika.

10

@MarioVeB! wyzywasz ludzi od ignorantów, bo uważają twoje porównanie Grealisha do Iniesty za śmieszne XD

7

@PatrychoO i potem coś zacznie przebąkiwać o szacunku.

0

@MarioVeB! to chyba największa pipa jaką widziałem w piłce od czasu młodego chrystiano i jego padów. Żenujący plastuś z backstreet boys

5

@MarioVeB! ale kocopoły Pan tutaj serwujesz. Andres w wieku 25 lat był już dwukrotnym zdobywcą LM, Mistrzem Europy, następnie Mistrzem Świata i wiele pucharów na krajowym podwórku. Irlandczyk raptem przeszedł do ManCity. Do tej pory nie zdobył niczego. Porównywanie tych dwóch piłkarzy to obelga dla Hiszpana. Jeżeli Grealish zdobędzie wszystko z City w nadchodzącym sezonie, i przede wszystkim będzie tak ważny dla City jak Iniesta dla Barcy, to będzie można zacząć dokonywać porównań. Na ten moment Jack mógłby pastować buty Andresowi. Same fakty, ignorancie.

1

@MarioVeB! Racja dobry grajek ale bez przesady z tym porównaniem do Iniesty, troszkę chyba emocje poniosły :) Wolałbym by wybrał United niż City no ale ... oglądać teraz i patrzeć jak się spiszę w City, czy presja dużej kwoty za transfer nie zje go :)

0

@MarioVeB! Symulowanie i pajacowanie na boisku to ja mimo wszystko zaliczam do cech piłkarza, które biorę pod uwagę.

0

@Conradxc
Od kiedy trofea sa wyznacznikiem jakości zawodnika skoro grał w słabym klubie?
Już nie mówie o poównaniu reprezentacji Anglii do Hiszpanii

Podtrzymuje JACK bardzo przypomina mi Iniestei nie widze w tym nic złego
Czy bierze gre na siebie? Tak
Czy wiekszosc akcji przez niego przechodzi tak?
Szybkość - Tak
Drybling,krótkie prowadzenie piłki- Tak
Gra n jeden kontatkt,abtycypacja - Tak

Przez wasza niechęc wmówiliscie sobie i umniejszacie mu

0

@PatrychoO
Tak Ingorancja bjle od nedznych hejterów Jacka :)
Skoro nie docieraj do was czyste umiejetnosci piłkarskie to tak bede określał takich ludzi i mam do tego prawo

Zreszta ignorancja to cecha a nie zadne obrażanie nie róbicie z siebie ofiar ,bo to jest dopiero smieszne
Tak jak gimbusiarskie "xD " by podnieś "merytoryke" waszych wynurzeń

Na szczescie sa tu też osoby od konstruktywnej dyskusji.

0

@PatrychoO
Zbieraj hejterów i slijcie petycje do Pepa jak to Jack jest słaby

Ciekawe czy was zignoruje może wysmieje z politowaniem ;)

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! na razie to my się śmiejemy XD

4

@MarioVeB! no i nie wspominam o tym, że wychodzisz na potężnego hipokrytę, bo robisz dokładnie to samo z Memphisem. Ale to nie nowość.

0

@FC1899Barca W tej kolejności?

0

@MarioVeB! Co oznacza ten przekreślony ptaszek w Twoim awatarze?

0

@FC1899Barca dokładnie ten. przereklamowany. po prostu angole uwielbiają wydawać wielkie pieniądze za swoich grajków

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy