La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

1

Ciekawe dlaczego nigdzie nie słyszę o powrocie Valverde do piłki nożnej, nawet żadnej plotki nic. Ciekawe czy on sam nie chce, czy nie dostaje ofert. Ja osobiscie nigdy bym nie dał mu pracy, ale mając Barcelone w CV napewno znajda się chętni.

5

@ObiektywnyKibic121 Podobno czeka na atrakcyjną ofertę, do tego teraz chyba bardziej się zajął fotografią.

7

@ObiektywnyKibic121 to, że mu nie poszło w Barcelonie (z perspektywy czasu nie było wcale tak źle) nie znaczy, że nie jest to dobry/solidny trener. Typowy szkoleniowiec dla którego wynik jest ważniejszy niż gra.

1

@ObiektywnyKibic121 Niektórzy już widzę robią z niego kompletnego wuefiste. W cv ma nie tylko Barcelonę, ale i zdobyty dublet, więc na pewno ktoś będzie chciał TAKIEGO trenera.

0

@ObiektywnyKibic121 W zespołach, w których bardziej patrzy się na fizyczność i grę z konry to by się sprawdził. To, że w Barcelonie mu nie do końca poszło, nie znaczy, że jest złym trenerem! Wielu było takich (także piłkarzy), którym gdzie indziej poszło, a na Camp Nou nie! Nie znaczy, że Valverde jest złym trenerem. W niektórych zespołach Premier Legue, czy w Athleticu (znów) myślę, że mógłby się sprawdzić! Poza tym (tak jak napisałeś) ma w CV olbrzymi klub!

2

@BorzyKrzys
Gdzie napisałem, ze jest wuefista? To ze napisałem, ze nie dałbym mu pracy, bo ja nie trawie stylu gry jaki preferuje Valverde to nie oznacza, ze uważam go za wuefistę :)

0

@Tridente2015
Zobaczymy, chciałbym go zobaczyć w innym klubie, ja za nim nie przepadam, bo nie lubię jego stylu gry, ale zobaczyłbym go w jakimś porządnym klubie i porównać sobie jak mu poszło w Barcelonie i innym klubie.

0

@ObiektywnyKibic121 jest masa zespołów, w których Ernesto by się sprawdził. On ma swój sposób trenowania i dla klubów środka tabeli, a nawet tych aspirujących do pucharów myślę, że spokojnie by się sprawdził.

« Powrót do wszystkich komentarzy