La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 864 Culés

0

Mam tv jakiś 46 cali z samsunga.
Niby ma Smart tv, ale 4k nawet nie ma.

Jeśli zakupie ps5, to na co zwrocic uwagę kupując nowy tv?
Co musi w sobie mieć żeby odczuwać maksymalny komfort z gry na tej konsoli?
@Ghotti

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle

4k jeżeli chodzi o obraz, i jeżeli nie masz żadnych głośników/soundbara to postawiłbym na dźwięk, żeby był jak najlepszy,bo konsola w tym aspekcie ma naprawdę duży potencjał

1

@Rust_Cohle Tak w skrócie,
Co najmniej 60 Hz,
Input lag nie większy niż 20 milisekund.
HDR

1

@Rust_Cohle Jeśli do grania to zdecydowania OLED jeśli dużo też będzie oglądane na nim tv no to można rozważyć Samsunga MiniLed, to wszystko zależy od preferencji.
Najlepszym wyborem do grania jest OLED CX albo C1. CX da się wyrwać już za 4tyś, jeśli chodzi cena do jakości to najlepszy tv.

0

@Rust_Cohle jak chcesz top to OLED LG ja mam CX 65 cali.
Ogólnie ładnie spadają z ceną w tym roku C1 (model na 2021) po 3,8k był już 55 cali gdzie jest 3 msc po premierze rok temu najniższa była 4k, 65 cali koło 5700 był rok temu w grudniu dalem 6k za 65 cx. Także ładnie spadają listopad/grudzien powinno być najtaniej.
Ogólnie jak top to OLED LG najlepiej, potem Sony gdzie nie masz VRR lub Samsung gdzie nie masz Dolby Vision. Każdy ma minusy poza LG Minus OLED że może się wypalić ja mam i jestem mega zadowolony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?