La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 579 Culés

3

Z dniem dzisiejszym zaczyna się miesiac trzeźwości, czyli czas, w którym Kościół katolicki w Polsce zachęca wiernych (i nie tylko) do całkowitej abstynencji od alkoholu i narkotyków.

Osobiście uważam, że alkoholu na jakiś czas (typu post, czy adwent) wyrzekaja sie alkoholicy, a jak ktoś nie ma problemu z ciągotkami do codziennego spożycia nawet lampki wina, to u niego problemu w zasadzie nie ma. Praktykuje ktoś z Was sierpniowy miesiac trzezwosci? ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Praktykuję, ale zmusiły mnie do tego antybiotyki :D

10

@Ojciec5tkidzieci Ja w ogóle nie piję alkoholu :)

2

@Ojciec5tkidzieci Właśnie skończyłem lipiec bez grama alkoholu, jakoś nie miałem czasu, chęci by cokolwiek wypić, jako , że były upały to głównie piło się wodę i czasami jakieś izotoniki podczas biegania.

1

@Ojciec5tkidzieci Dzień dzisiejszy powiadasz. Hmm

1

@Ojciec5tkidzieci Nie praktykowalem nigdy, zawsze jakas okazja sie trafi do napicia i nie widze powodu zeby to robić bo Kosciol tak chce :)

0

@Qlewer To raczej taka forma terapii dla osob zmagajacych sie z tym uzaleznieniem. Kościol zacheca nie tylko wiernych, a, że dla czesci osob to co wypowiedziane zostanie na ambonie ma ogromna wartosc, to stad taka inicjatywa.
I chodzi tu, by pokazac, że bez picia mozna funkcjonowac.
Jak napisalem, sam tez tego nie praktykuje, bo ja ogolnie nie spozywam alkoholu w duzych ilosciach i nie zmagam sie z jakimis problemami. :)

@Comentateiro Tak. Pleonazm z rana jak śmietana!

1

@Kgorecki2500 Nie lubisz smaku i ewentualnej fazki po nim, czy po prostu nie chcesz z jakiegos innego powodu?

2

@Ojciec5tkidzieci Nie lubię tej gorzkości od alkoholu. Ewentualnie jakieś smakowe, ale to uważam, że już lepiej sobie jakiś sok kupić.

3

@Ojciec5tkidzieci ja praktykuje od jakiś 12 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?