La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

1

Portugalia była bardzo beee jak zdobyła Euro. „Co to za styl”, „wygrać takie euro, to kpina”, „awans z trzecie miejsca” bla bla bla. Hiszpania w 4 meczu na Igrzyskach zremisowała 3 mecz i pewnie zaraz będzie w 1/2. Mając takich piłkarzy to jest dopiero dla mnie żart. Mam nadzieje że ich ktoś w końcu pogoni.

4

@escarabajo No sorry, ale porównywanie pod tym względem Euro, a IO to abstrakcja

2

@DaPidejpi dla mnie abstrakcja to nie wygrać z Egiptem, Argentyną czy z WKS w 90 minut dysponując taką kadrą.
I rozumiem ze można umniejszać Portugalii za tamto Euro ale oczekuje również od tych samych kibiców ze będą umniejszać Hiszpanii:)

0

@escarabajo Kogo tak naprawdę interesują te IO w piłkę? Gro piłkarzy nawet nie chce na to jechać bo wolą się przygotować do sezonu.

0

@hayek no cóż, nie chce się powtarzać, ale o tym napisałem. Dysponują taką kadrą a mają mizerne wyniki. Tyle.

0

@DaPidejpi na Euro Hiszpania w sumie też dużo remisów w regulaminowym czasie.
Jedynie że Słowacja wygrali

0

@escarabajo O różnicy w IO czy ME nawet nie będę dyskutować bo to bezsensowne :D A poza tym Hiszpania na chillu wygrała grupę zajmując 1 miejsce, czego o Portugalii nie można powiedzieć bo z grupy to oni ledwo wyszli. Pozdrawiam :)

0

@Rust_Cohle ok ale na Euro mamy wszystkie drużyny w mocnych składach. A tu druzyna Egiptu czy Argentyny to zart przy druzynie Hiszpanów.

2

@Rust_Cohle z Hiszpania na Euro to jest tak, ze oni grali na prawdę ładnie, ale wykończenie w postaci Moraty, czy Oyarzabala dało wiele do życzenia. Z Włochami dominowali i gdyby Oyarzabal wykorzystał setkę i Morata jedna tez to Hiszpanie graliby w finale. Sam Chiellini mówił, ze od 60 minuty leciał na oparach bo Hiszpanie ich zdominowali

5

@escarabajo no tak, ale ja odpowiedziałem tylko Dapiemu.

A Skoro Porównywać Portugalię na Euro to lepiej z Hiszpania również na Euro, a nie z IO.
I zgadzam się, ze Po Portugalii jadą bo CR7, a z Hiszpania zupelnie inne podejscie

0

@KrwawiaceoczyVEB Człowieku ja nie pytam o różnice. Pojazd za słabą grę na Portugalię był mega. Ale im trzeba cisnąć bo gra CR. A tu? Wielki spust bo Hiszpania ładuje gola w dogrywce. Wow! Strzelili 3 gole w dogrywce Wybrzeżu z 6 profesjonalnymi piłkarzami w składzie. Mega szacun.

3

@DaPidejpi może i ładnie, ale fakty są takie że zaliczyli w regulaminowym czasie 4 remisy i jedna wygrana że Słowacja.
Więc dziwi mnie aż tak pozytywny odzew względem nich po Euro

0

@escarabajo A to sorki bo grupa z Węgrami, Islandia, Austria była grupą śmierci :P

0

@KrwawiaceoczyVEB umiesz czytac ze zrozumieniem? Nie była to grupa śmierci. I ludzie cisnęli po Portugalii, pytam wiec, dlaczego teraz taki spust nad Hiszpanią skoro nie potrafią ograć w 90 min takich leszczy z jakimi grali na IO?

0

@escarabajo Tak nie podobała mi się gra Portugalii tylko dlatego bo grał w niej CR, zabawne wcale nie chodzi o fatalna grę :)

0

@Rust_Cohle mało kto ich stawiał w roli fawyrotow, a jednak osiągneli super wynik. Gdyby tam był Lewy, Lukaku, czy jakiś inny Kane na napadzie to śmiem twierdzić, ze mieliby duże szanse na wygrana Euro. Fakt, ze potrafili się męczyć z rywalami, ale to tylko wynikało z braku odpowiedniego napastnika. Dominować potrafili, ale co z tego jak sytuacje wykańczał Morata, albo Oyarzabal

0

@DaPidejpi moim zdaniem prześlizgnęli się do Półfinału i dopiero tam zagrali dobre spotkanie.
Argument z Kane I Lewym nie przemawia do mnie.
Każdy kraj lepi z tego co ma.

1

@Rust_Cohle No ta ale ulep atak z Moraty, który 9/10 sytuacji zepsuje czy to w Juve czy w repce i Oyarzabala, który mając przed sobą tylko bramkarza nie trafia nawet w światło bramki uderzając głowa

0

@DaPidejpi No, ale jednak Morata ma dar do znajdowania się w odpowiednim miejscu. Nie wiadomo czy inny napastnik miałby tyle okazji.
No i doprowadził swoim błyskiem do dogrywki i Włochami jakby nie patrzeć.

0

@KrwawiaceoczyVEB może Ci się nie podobać co chcesz:) pisze tylko o tym ze był hejt na Portugalię ze grali słabo, ze łatwi przeciwnicy itd. Dla mnie dzis Hiszpania w tej postaci jaka jest na IO gra słabo i ma bardzo mizernych przeciwników i jeszcze gorsze wyniki. Moim zdanie. Tyle:)

1

@Rust_Cohle ma ten dar. Zgadza się. Olmo z reszta tez. Ale wykończenie często szwankuje.

0

@escarabajo Ale ja wiem ze grają fatalnie, chodziło mi bardziej o porównanie które średnio pasuje w tym miejscu. Bez napinki :)

0

@DaPidejpi Haha gdyby to, gdyby tamto. Włosi nie mieli napastnika. Immobile się skompromitował w fazie playoff, a Belotti oprócz przepychania się nic nie dawał. Cały atak ciągnął Chiesa. I oni wygrali Euro, więc co Ty tu gadasz "gdyby był napastnik w Hiszpanii". Morata strzelił ważną bramkę, bardzo ważną. Dopiero w półfinale zagrali dobry mecz tak jak @Rust_Cohle mówi. Spotkania ze Słowacją nie liczę, bo Słowacy tam sami sobie bramki wbijali.

0

@BorzyKrzys i gdyby Spinazzola nie wypadł.
On tam by Hiszpanom zrobił z obrony marmolade.
Dlatego nie ma co tak gdybać.

0

@KrwawiaceoczyVEB ja się nie napinam. Celowo dałem takie porównanie. Bo Portugalia słaba gra bo to bo tamto Portugalia be. A dzis cieszymy się z 3 remisów Hiszpanów z nołnejmami:)

« Powrót do wszystkich komentarzy