La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 578 Culés

3

Słyszał ktoś z was o kuzynie Haalanda?
17 letni Albert Braut Tjaland
Wygląda na ciekawy talent, może warto było by się nim zainteresować?

0

@Krystian1588 najlepsze jest to ze strzela na zawołanie i trafił niedawno do Molde czyli klubu gdzie wybił się Haaland do Salzburga. Co jest jeszcze lepsze to to ze Haaland strzelił w debiucie bramkę w pucharze krajowym i… Tjaaland tak samo

0

@Krystian1588 Bo strzelił 60 bramek w 3 norweskiej lidze juniorów?

0

@Krystian1588 Myślę, że nie warto się nim interesować tylko dlatego, że to rodzina HaalanDZIKA.

1

@DaPidejpi @MesQueUnClub96 @marcin000019
Właśnie widziałem jego staty ale to było na fb i mi gdzieś ta strona uciekła ale były dość imponujące. Oczywiście nie możemy na niego patrzeć że względu na Haalanda ale jakby ktoś go poobserwował to nic wielkiego by się nie stało nawet jeśli jest przereklamowany. Bądź może presja jaka nim może spoczywać przez jego kuzyna może okazać się zbyt ciężka do uniesienia. Bojan też w juniorach miał mego statystyki ale ostatecznie kariery wielkiej nie zrobił.

0

@marcin000019 on nic nie napisał takiego po prostu uważa że to talent ja równiez tak uważam

0

@Krystian1588 Jezu a wy ciągle porownujecie do bojana! Bidulek...

0

@Adi123456789 a do kogo porównywać ?
Który małolat takie liczby wykręcał?

0

@Krystian1588 Nie wiem, do kogoś innego. Naprawdę sądzisz że nie ma w historii piłki innych zmarnowanych talentów?

0

@Adi123456789 napewno są ale jego pamiętam doskonale
A przecież nie będę się wypowiadał o jakimś grajku np. z lat 60 o którym nie wiem nic, a nawet nie wiem jak wyglądał.
A Bojan mega cyfry wykrecal i to dość dobrze pamiętam

0

@Krystian1588 niech ci będzie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?