La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 996 Culés

0

od Aten Polska oscyluje w okolicach 11 medali ogólnie. Każde IO letnie takie są, natomiast teraz to będzie dramat. Nie wiadomo czemu tak się dzieje, sport nie stoi u nas w kraju na wysokim poziomie tak czy siak, ale takie blamaże jak w tenisie na przykład to jest po prostu wstyd. Niech jeszcze siatkarze zawiodą, co nie jest moim zdaniem niemożliwe i będzie dupa.

1

@damiano996 ale zdajesz sobie sprawę, że na ten moment nie różnią się one zbytnio od Igrzysk 2008-2016 jeśli chodzi o liczbę medali?

2

@damiano996 jak sport nie stoi u nas na wysokim poziomie? Lekkoatletyka - jesteśmy TOP3 w Europie. Tenis? Mamy i mężczyzn i kobiety.
Siatkówka? Top.
Wioślarstwo - też top.
Oprócz tego mamy paru innych sportowców.
Zwyczajnie głowa siada, albo cholera wie co...

0

@michal26 w sumie prawda, mentalnie być może myślą że są lepsi jak wychodzą na swoją konkurencję i dlatego tak jest?fcb też frajerzyła jak wychodziła ze słabymi rywalami, bo myśleli że samymi nazwiskami wygrają

0

@damiano996 No przynajmniej walki nie można naszym odmówić. No, ale i tak taki Hurkacz miał psi obowiązek awansować dalej..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?