La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

173

43 letni chłop nic nie osiągnął w olimpijskim podnoszeniu ciężarów, wiec zmienił płeć i bije wszystkie kobiety na głowę będąc teraz najstarszą i najsilniejszą sztangistką. Sory możecie mówić ze jestem nietolerancyjny ale dla mnie to jest chore i nie wiem jak może mieć takie coś miejsce. Szkoda tych którzy całe życie trenują żeby zwyciężyć i przychodzi gość przebrany za babę i cię pokonuje przez swoje warunki fizyczne
https://zapodaj.net/7f7a9110da1d7.jpg.html

42

@Janas11224 Powinien być zakaz albo specjalna kategoria bo to co jest obecnie mija się z celem.

38

@Janas11224 powinien mieć zakaz zwłaszcza jeśli startował już jako mezczyzna

63

@Kgorecki2500 jakby była kategoria Transwomen to miało by sens. Ale powiedz takiej ze jest trans kobieta, a nie kobietą to cię lewa strona zje…taki świat

4

@Janas11224 Przerabialiśmy już coś podobnego w czasach NRD. Były też kontrowersje związane z tym tematem w PRL. Teraz już się nawet z tym nie kryją.

33

@Janas11224 Kolejne IO w Transylwanii

16

@Janas11224 Dokładnie! Ciekawe dlaczego tylko "byli" mężczyźni pchają się do sportu kobiecego bo nie kojarzę sytuacji aby kobieta przerobiona na chłopa startowała.
A no tak! Bo te transy tutaj mają szansę, nie powinno czegoś takiego być!
To jest jak doping a nawet bardziej.

2

@Janas11224 Osobna kategoria, albo inaczej to powinno być traktowane jako doping.

2

@GeFcIo Cycki w domu zostawiły?

16

@Janas11224
Żeby było śmieszniej, to dla transkobiet dopuszczona przez MKOl maksymalna wartość testosteronu to 10 nanomoli na litr krwi utrzymywane przez rok przed zawodami, podczas gdy u zwykłych kobiet norma to około 0,52–2,43 nmol/l, a do tego dochodzą wszelkie biologiczne różnice nie wynikające tylko z aktualnego poziomu testosteronu... Czemu nie nakazali zniżyć choćby do poziomu typowego dla kobiet? Ale według mnie zdecydowanie powinna być osobna kategoria albo w ogóle nie powinno to zostać dopuszczone...

5

@Janas11224 Wszystko ma swoje granice i w tym przypadku zostały one przekroczone.

3

@Janas11224 https://www.youtube.com/watch?v=yTBLl2uQVjA&t=39s śmiech na sali, czy koniec z sportem jaki znamy?

11

@Janas11224 paranoja, gdzie ten świat zmierza

9

@Janas11224 Sport to wierzcholek góry lodowej. W USA mężczyźni zmieniaja płeć żeby dostać się do kobiecych wiezien ;d Niedawno tam też wybuchnal skandal, bo do damskiej szatni w SPA wpuszczono faceta i tam sobie chodzil z fletem na wierzchu, kiedy mamy z malymi córkami sie oburzyły, poszly do recepcji. Recepcjonistka uświadomiła je, że ten gość uważa sie za kobietę i nie można go wyrzucić. W efekcie wszystkie oburzone kobiety opuściły spa. Także... fajny kabaret.

4

@usztafik Dlaczego? Hehe, no przecież może on czuje się kobietą.
A teraz na poważnie - "giniecie" od własnej broni, kobiety nie mają szans, bo są słabsze, ale sami swoimi aktywnościami LGBT doprowadzili do tego co widzimy powyżej. Brawo, pięknie zrobione pośmiewisko.

27

@Janas11224 Aż dziw bierze, że post stoi 15 godzin, a tu jeszcze zaden z naszych forumowych filozofów za mocno odchylonych w lewo nie napisał Ci, ze niepotrzebnie piszesz takie rzeczy, skoro sie nie znasz, że sprawa jest bardziej złożona i w ogóle to wszystko jest w najlepszym porzadku, tylko zaściankowi Polacy-katolicy maja jakies problemy. :P

11

@Ojciec5tkidzieci jednak większość użytkowników tej strony co są za LGBT itp to jednak normalni ludzie, którzy maja pewne granice w tym wszystkim. To jest już gruba przesada i trzeba być mocno odklejonym żeby popierać takie zabiegi.

3

@lucas/catalan do samozagłady a dokąd indziej? Przecież takie odchyły teraz są uważane za normalne w dzisiejszym "cywilizowanym" świecie.

2

@Janas11224 nie bije, jest w czołówce, ale nie ma tam deklasacji.

Ogólnie pięknie niszczy się kobiecy sport, co nawet spotyka się z protestem "Platforma Sojusz Przeciwko Wymazywaniu Kobiet " - organizacji feministycznych. Jeszcze kilka takich przypadków i biedne kobiety w ogóle w sporcie przepadną. Tylko, ciekawe czy będzie płacz, ze to wina patriarchalnego świata, czy może podziękuję autorom tych złotych pomysłów?

W każdym razie trzymam kciuki, aby Hubbard wygrał z laskami, wtedy odpowiedni szum medialny zrobi swoje ;-)
Nie wolno pozwolić, aby takie zmiany wchodziły po cichu powoli, trzeba to nagłaśniać!

3

@Ojciec5tkidzieci Wszak są to głupoty tak skrajne że nawet uważając się za skrajnego liberała nie sposób tego bronić xD

To jest tak jakbyś chciał bronić światopoglądowych bredni Brauna jako konserwatysta.
Można, ale po co się ośmieszać?
To jest ta magiczna linia skrajności, której nie wypada przekraczać.

Mam nadzieję że załatwią tą sprawę dla dobra kobiet. Same feministki powinny się tym zająć.

2

@FCBandOL ejjj ale ty Brauna do tego nie mieszaj! ;)

"Same feministki powinny się tym zająć." - już się zajęły i szykują oficjalny protest - ok 130 organizacji feministycznych jest przeciw.

1

@ferdas_rawa To jest ten problem. Organizacje feministyczne mają swój różny "sznyt" ideologiczny, no i mamy problem. Otóż petycję przeciw może podpisać i milion osób, ale obecnie nie jest to akceptowalne według wytycznych korporacji, które odcinają od tego kupony. Niby bzdura? Co nie? No właśnie nie, ktoś na tym zarabia nieustannie i dopóki zarabia więcej niż traci, to nie zmieni narracji... Niby proste, ale te całe popularne obecnie "ideolo" to tylko taktyka marketingowa... Wiem, smutne...

7

@Ojciec5tkidzieci ja mam społecznie bardziej lewe poglądy i myślę że nikogo tym nie zaskoczę ale w tym wypadku uważam że to nieuczciwe i tak jak zaproponował @Janas11224 powinna to być oddzielna kategoria.

0

@maroon Tylko, że wówczas kobiety z NRD, którym, za ich zgodą bądź nie, wstrzykiwano tą chemię nikogo na siłę nie udawały, to był raczej niechciany efekt uboczny. Teraz to psychiczni przejęli kontrolę nad wariatkowem...

0

@Jakchcesz Nawet o Tobie nie myślałem piszac o forumowych filozofach za mocno odchylonych w lewo. ;)

0

@Janas11224 Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Tfuuuuuuuuuuuuuuu na tej po**bany świat!

1

@Stoiczkow dokładnie! Jest szum, są zasięgi i o to chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?