La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2099 Culés

#Tiki-taka

Koeman nie wyklucza, że Rey Manaj zostanie w Barcelonie, mimo ofert z innych klubów. Barça jest zadowolona z wydajności Albańczyka i wszystko będzie zależało od końcowej liczby napastników w zespole. [@moillorens]

4

Ja mu się nie dziwie koleś ładuje gole jak na zawołanie.

25

Zostawić go a spróbować sprzedać Braithwaite'a.

1

@dzefrej234 Trincao już nie ma. Pozbyć się Cou, Dembele i Martina i brać tego Rey'a

8

Idealny moment aby go sprzedać. Odkładając emocje na bok, piłkarz ma 24 lata, Portugalii nie zwojował, zaliczył dwa dobre mecze w presezonie, wiec cena została odpowiednio podbita. U nas raczej nie pograłby zbyt wiele, a nie ma już 18 lat.

2

@sokot tak w presezonie z ogórami… bądźmy realistami, to nie jest materiał na pierwszą drużynę więc jak jest okazja sprzedać to trzeba to zrobić.

0

@Flyingbetoniarka on nie grał w Portugalii

0

Zamiast Brejta by mógł grać w razie potrzeby, w innym wypadku sprzedać szybko.

3

@Flyingbetoniarka tak to widzę, emocje na bok, bo zaraz przyjdą 3 mecze bez gola i chętni na niego się opamiętają.

0

Czyli Messiego nie będzie. No trzeba kogoś ściągnąć

1

@Flyingbetoniarka chyba go z kimś mylisz, bo on w Portugalii to był najwyżej na wakacjach.

0

@HypeR Racja, myślałem o Abelu Ruizie, a zainteresowanie Familicao mnie zmyliło ;)

0

@franegpro Racja, myślałem o Ruizie

0

No i super - Puig w koncu bedzie mial kilege na trybunach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?