La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 540 Culés

3

Był Xavi będzie Gavi.

0

@kamiVeB a znając życie będzie Sravi bo mlody i tak pewnie nie będzie miał minut

0

@ShawnC Taaaa, bo przecież Koeman nie daje grać młodym. Araujo, Mingueza, Dest czy Pedri w ogóle nie mieli minut w zeszłym sezonie ;)

0

@wroclawskifan nie porównuj Gaviego do reszty , w środku pola ma kto grać a z tego co wiemy klub planuje ściągnąć kogoś do pomocy i Coutinho się wykuruje .

0

@ShawnC a w zeszłym roku wszyscy myśleli że w srodku będzie gral Pijanic, a Koeman zaskoczył i zrobił kluczowym zawodnikiem młodego Pedriego. Więc nie mów że w pomocy są tłumy a trener nie stawia w tej formacji na młodych.

0

@wroclawskifan pamiętasz ile minut zagrał Pedro do czasu kontuzji Coutinho?

0

@ShawnC bez różnicy. Pedri dopiero się rozkręcał a Coutinho z każdym meczem gasł. Kontuzja tylko przyspieszyła to co było nieuniknione czyli to, że Pedri by wygrał miejsce w składzie. Z wypowiedzi Koemana też jasno widać jak Pedri rósł w jego oczach z każdym miesiącem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?