La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

#Tiki-taka

Pod nieobecność Martína Braithwaite'a Memphis Depay gra dziś z numerem 9.

63

I tak powinno pozostać na stałe nie róbmy więcej już tych żartów :)

1

Ktoś musi naszego Gladiatora dzielnie naśladować

0

Wielki Nazario zrobi sparing świeżakowi i numer wróci na koszulkę Marcina.

14

Wróci Martin i numer wróci na swoje miejsce.

4

Martin tak łatwo 9 nie odda

5

@KrwawiaceoczyVEB Ja myślę że 9 dostanie Aguero.

0

@Roobo ja bym obstawiał u Kuna 16 (jeśli Pedri zmieni numer na "6", ewentualnie "8") lub 19.

0

Jak to brzmi w ogóle...

0

@KrwawiaceoczyVEB depay to zadna 9

1

@Rewolucja123 Czyli na stałe na ławke?

0

@Coutinho007 Napisałem numer, a nie gdzie on pójdzie. :)

0

@Coutinho007 biorąc pod uwagę zdrowie Kuna, Ansu i Dembele to nie zdziw się jak Braithwaite będzie często grywał w pierwszym składzie. Zwłaszcza jeśli Griezmann ostatecznie odejdzie.

0

@MarioVeB! Nie chodzi przecież o pozycję tylko numer który powinien dostać gracz bardziej jakościowy :)

2

Martin oddał Depayowi 9 żeby zarezerwować sobie 10.

2

@cat_r37 Musiałoby chyba połowe ataku się wykrzaczyć nam żeby była taka sytuacja z resztą jeżeli mamy straszyć Martinem z przodu to już wolałbym chyba Manaja sprawdzić w takim wypadku.

0

To niesamowite, ale Brajłajt to chyba jedyna 9tka w wielkim klubie w silnej lidze która strzeliła mniej goli niż widnieje na numerze na koszulce :P ... i to w 2 sezony ...

3

Chociazby z samych względów marketingowych 9 dla Braithwaita to jest strata kasy dla klubu.
Nie wiem kto chce kupować koszulkę z historycznym numerem i nazwiskiem tego kapcia.
Ktoś mocno na głowę upadł, że mu ją pozwolił wybrać.
Niech już ktoś w tym klubie ogarnie tak proste sprawy bo nigdy z kłopotów nie wyjdziemy.

2

@totalcrack Znajdą się pewnie tacy, którzy ją kuoują żeby mieć na pamiątkę po tak zjawiskowym piłkarzu, że kiedyś u nas grał.

1

@totalcrack ALE LEGENDĘ WSZECHCZASÓW PO MESSIM NAZYWAĆ KAPCIEM? NOSZ NIEDOPUSZCZALNE

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?