La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 610 Culés

1

Niby legia wygrywa ale serio ich gra wyglada fatalnie. Nie daje im zbytnio szans w nastepnej rundzie

0

@Litman Nie no jeden kolega pisał tu że super się ogląda xD

2

@Litman w następnej rundzie zagrają z Florą Talinn, powinno być łatwiej niż teraz

1

@Litman w następnej rundzie mają dużo słabszego rywala niż teraz

1

@Litman A dla mnie ten dwumecz biorąc pod uwagę warunki jest naprawdę dobry jak na polski zespół :)

0

@Bykunn na ten sklad co maja i patrzac na gre bodo to powinni ich lekko pyknac i grac fajnie dla oka bo bodo gra fatalnie

0

@Litman w tym meczu też im nie dawali szans

0

@SuperPatsonFCB Wynik moze i jest ale glownie dlatego ze bodo gra fatalnie a i tak technicznie wyglaldaja o wiele lepiej. Sory ale granie rok praktycznie bez trybun a teraz jak jest okazja to klepia sobie z obroncami wiekszosc czasu.

2

@Litman W wielu akcjach Legia pokazała, że potrafi ładnie zagrać piłką, ten mecz jest pod całkowitą kontrolą, upał jest w Warszawie niesamowity i to też jest przyczyna dla której i Bodo i Legia dziś wygląda jak wygląda. Ja jestem pozytywnie nastawiony, o wiele bardziej niż w poprzednich latach, a najważniejsze jest to że mamy 3 zwycięstwa w tym sezonie i punkty do rankingu powoli ciułamy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?