La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

0

Czy Luis Enrique zrobił krzywdę Moracie powołując go do karnego?

0

@Encore Może sam chciał strzelać

37

@Encore Morata sam sobie zrobił krzywde strzelając jak debil

0

@Encore nie ma co rozgrzebywać i osądzać teraz każdego. Dajcie już mu spokój

0

@Esteban_ Wątpię po ostatnich akcjach jego xD

0

@agaFCB No ktoś tu zawinił i według mnie trener.

0

@Esteban_ Szkoda mi go bo teraz to już psycha napewno siada i to totalnie.

0

@Encore może ,nie wiem. Ale serio hejt na Morate już jest nudny. Zresztą wygrywa się jako drużyna i przegrywa tak samo. Więc nie ma co winić pojedynczych zawodników

0

@Encore No ja myślę, że jednak chciał coś udowodnić i wziął na siebie tego karnego. Byle się podniósł bo u niego właśnie psychika to największy problem.

0

@Encore Jakby Morata powiedział, że nie czuje się na siłach to by na pewno nie strzelał. Do wyboru był jeszcze m.in. Rodri, Pau Torres, Laporte czy chociażby Pedri, który w ostatnim wywiadzie podkreślał, że byłby chętny na strzelanie.
Żadnej winy trenera moim zdaniem.

0

@Encore Nikt nie zawinił. Morata strzelił bramkę w meczu i Enriquę podjął dobrą decyzję wystawiając go na karne. Gdyby tego nie zrobił to straciłby w oczach Moraty i jego decyzję traktowano by jako niezrozumiałą. Wyszło jak wyszło. Szkoda, bo znowu jacyś frustraci będą pisać wiadomości do Moraty.

0

@BartqRKO @Wossi61FCB Tylko że wiadomo nie od dziś że Morata nie daje rady w takich momentach

« Powrót do wszystkich komentarzy